PDA

View Full Version : Проблем !



Veroniika
09-26-2011, 17:23
Здравейте ! Ако на темата мястото не е тук я преместете ! Значи аз мама и приятелят и живеем в апартамент ! Детската ми мечта е да си имам кученце ! Та искам кученце - мини пинчер ! Но мама не ми дава .. Защото я е страх и щяло да я ухапе и щяло през нощта при нея .. Аз ще купя кученцето имам нуждите пари и за аксесоари .. Просто чакам и безкрайно искам да каже само едно ДА ! Казах и че през нощта ще е при мен и няма да ходи при нея , но тя не та не ! Моля ви помогнете .. :-k :-k :smt089

cvetitoyoy
09-26-2011, 17:33
какво искаш да направим - да дойдем у вас да молим майка ти ли ?? Може би майка ти има и други съображения за да не го иска ... примиряваш се и това е .. като станеш пълнолетна се изнасял и ако щеш кучкарник си прави у вас :)

mimiinka
09-26-2011, 18:09
Пробвай се да мрънкаш :D Доста детинско звучи,но аз след една седмица мрънкане се сдобих с котенце :)

Veroniika
09-26-2011, 19:02
Няма да стане хора заключвайте темата ....

theseveredgarden
09-26-2011, 19:56
Ми жената явно не иска толкова грозно подобие на куче като мини пинчер. Може да й прилича на мишка.
Пробвай с друга порода. 8)

ledenakrasota
09-26-2011, 19:58
Това куче иска внимание, грижи и условия. А ти само ще го мъчиш, защото не знаеш какво е да носиш отговорност за такова същество. Когато пораснеш може ли. :)

DesireToFire
09-26-2011, 21:33
Аз близо 13 години сигурно съм мрънкала нашите за куче или котка, сестра ми от около 5. Резултатът е че чак сега ни взеха коте, а преди това имахме куче за месец, но сестра ми беше прекалено малка и го дадохме на баба ми :Д

StolenBliss
09-28-2011, 09:51
Това куче иска внимание, грижи и условия. А ти само ще го мъчиш, защото не знаеш какво е да носиш отговорност за такова същество. Когато пораснеш може ли. :)

Ти пък ми е много интересно откъде знаеш, че тя няма да може да се грижи за него
:-o :?