PDA

View Full Version : Счупено крило



evilgirl95
09-26-2011, 17:54
Намерих птиче със счупено крило.. взех го у нас.. но какво да правя, като е 8 часа вечерта.. трябва утре да го заведа на лекар.. ами сега.. :shock: тече му кръъъъъъъв от крилото..

mimiinka
09-26-2011, 18:03
разрови се в нета може там да пише какво да се прави,може да се опиташ да го превържеш,но не ти го препоръчвам,защото ако не разбираш от тези неща може да стане и по зле...питай майка ти дали не знае какво може да се направи..дано се оправи :)

evilgirl95
09-26-2011, 18:16
И тя не знае какво да прави.. дали до утре няма да зарасне накриво.. търсих в интернет но пише да го заведа на лекар.. какъв лекар вече 8. 30 стана.. трябва утре.. а дали може да пренесе някакви зарази?== държа го в моята стая, защото имаме котка..

mimiinka
09-26-2011, 18:27
за заразите не ми се вярва все пак не се знае къде е кацало,но мисля че е малко вероятно.доколкото зарастването...аз бях намерила едно коте което май беше със счупена лапичка и го бяхме оставили там близо до нас,и на следващия ден не му беше зараснала,но все пак и дума не може да става за сравнение между крило на птиче и лапичка на коте...по добре го остави не му прави нищо само го нахрани го сложи му вода и дано до утре да оцелее

theseveredgarden
09-26-2011, 20:03
Остави го.
Като е на топло и сигурно, ако има шанс да се оправи, ще се оправи от самосебе си. А утре може да го заведеш на лекар дам. А какво е птичето?

evilgirl95
09-27-2011, 06:59
Не знам какво точно е птичето, но крилцето му зараства накриво.. малко преди училище ще го заведа до ветеринаря да видим какво ще ми каже..
а ако не се оправи.. как е правилно да постъпя- ако го пусна на свобода, то няма да оцелее.. ако го оставя вкъщи- пак не е добре.. то е волно птиче.. ох не знам имам чувството че и в двата случая аз ще съм виновна за съдбата му.. Дано да успее да литнеее.. то не се хран.. само вода пие видях го..