PDA

View Full Version : syoss professional performance



sexobeaat
09-26-2011, 17:06
ЗДР...
имам горе долу дълга коса ииии ми е доста лека :shock: смисъл като съм вънка,ако има вятър косата се лушка ту наляво ту надясно..
От 1 месец ползвам syoss когато излизам вънка и съм мн доволен,Но имам 1 въпрос...
Ако използвам SYOOS-а ежедневно има ли проблеми т.е да ми увреди косата(омазнява още повече,изтощава и т.н.) :? :?
Вие сте!!!

malka_sladkka
09-26-2011, 17:09
От написаното разбрах, че си момче или греша? :shock: Уврежда сигурно, малко или много е химия. Ако си момиче ти препоръчвам да прочетеш темата всичко за косата, ако си момче.... ъъъъ.... не знам :shock:

FuCKkK13
09-26-2011, 17:25
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

malka_sladkka
09-26-2011, 17:33
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

е какво по-разбираемо, на човека косицата му е лека и се вее наляво и надясно :lol: :lol: :lol:

едит: люшка се :lol:

anonymous708973
09-26-2011, 17:39
Ъъъ, има вятър и косата ти се ... люлее?
Това е... проблем?

FuCKkK13
09-26-2011, 17:40
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

е какво по-разбираемо, на човека косицата му е лека и се вее наляво и надясно :lol: :lol: :lol:

едит: люшка се :lol: е аз от прочетеното май само това успях да прочета :? :D

sexobeaat
09-26-2011, 17:40
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

е какво по-разбираемо, на човека косицата му е лека и се вее наляво и надясно :lol: :lol: :lol:

едит: люшка се :lol:
мъжкар съм :D :D :D ...аа сладката по разбираемо не мога да го пиша..просто ми е любопитно дали ако се напръска косата ежедневно с лака...косата се уврежда :)

sexobeaat
09-26-2011, 17:42
Ъъъ, има вятър и косата ти се ... люлее?
Това е... проблем?


проблема е че като има вятър...прическата ми се разваля ако съм без лак 8) 8)

FuCKkK13
09-26-2011, 17:44
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

е какво по-разбираемо, на човека косицата му е лека и се вее наляво и надясно :lol: :lol: :lol:

едит: люшка се :lol:
мъжкар съм :D :D :D ...аа сладката по разбираемо не мога да го пиша..просто ми е любопитно дали ако се напръска косата ежедневно с лака...косата се уврежда :) ох.. ами човек още като направи темата така да го беше написал.. да.. уврежда се косата от лака.. има доста химии,космите се слепват и се увреждат... по-добре си направи вода + лимонов сок (от 1 лимон изстискваш сока) .. и съотношението на вода/лимон трябва да ти е 2/1 или 3/1 .. по-силно е от лак - лично доказано !.. и няма да ти се уврежда косата.. а дори лимона е полезен за косата.. айде.. доволен ? :D

malka_sladkka
09-26-2011, 17:49
:shock: моля те,напиши го по-разбираемо и може да мога да ти помогна ;) :)

е какво по-разбираемо, на човека косицата му е лека и се вее наляво и надясно :lol: :lol: :lol:

едит: люшка се :lol:
мъжкар съм :D :D :D ...аа сладката по разбираемо не мога да го пиша..просто ми е любопитно дали ако се напръска косата ежедневно с лака...косата се уврежда :) ох.. ами човек още като направи темата така да го беше написал.. да.. уврежда се косата от лака.. има доста химии,космите се слепват и се увреждат... по-добре си направи вода + лимонов сок (от 1 лимон изстискваш сока) .. и съотношението на вода/лимон трябва да ти е 2/1 или 3/1 .. по-силно е от лак - лично доказано !.. и няма да ти се уврежда косата.. а дори лимона е полезен за косата.. айде.. доволен ? :D

ейй тва не го знаех.... не си го споменавала в наща тема (май)

иначе към автора - толкова ли ти е дълга косата, че имаш нужда от лак :shock:

FuCKkK13
09-26-2011, 17:59
malka_sladkka ами никой не е питал.. с какво може да се замесит лака или как да си задържи косата за това :)

sexobeaat
09-26-2011, 19:28
malka_sladkka ами никой не е питал.. с какво може да се замесит лака или как да си задържи косата за това :)
:D :D :D аз трябва да купувам 1 тир лимопони бре..за да имам за всеки ден...утре отивам на фризьор да ми я до оформи малко косата...