PDA

View Full Version : Проблем с приятел



Jigars
09-26-2011, 17:32
Здравейте! :-$ Искам да ви помоля за съвет. Имам една съученичка, с която се познаваме от бебета, а сме толкова близки приятели, или поне бяхме до миналата уч. година (2010/2011г.). Принципно тя е лигла, за щяло и нещяло ти иска телефона да звъни наляво-надясно, иска ти пари и после не ги връща, постоянно се оплаква и на всичкото отгоре се държи сурово, ако се държиш нормално и нещо в характера ти не й хареса... :o Когато съм с нея винаги съм подбирал думите си, за да не се скараме, защото ние принципно много се уважаваме.. всмисъл може да е гадна но сме приятели от бебета и ми е гадно като се караме... :oops: Когато съм с нея не съм себе си. Това е причината цяло лято да не сме излизали. До сега навън коментирахме как съм се държал по-гадно (не се съгласявам с всичко, което казва... Абе не съм се държал, както преди, а си се държа като себе си, а не като това, което тя иска) и, че съм я използвал... :-x :booooomb: Сега уж се сдобрихме и ще бъдем приятели, както преди, но аз не искам!!!! Как да й кажа, че не искам да играем като преди! Просто не искам да сме толкова ''близки'' като преди. Пак ще ме използва, а ако и го кажа право в лицето не ми се мисли кви скандали ще стават... :-o :shock: 8-) Някви предложения, как да й го кажа без да я нараня?? 8-) Моля, без тъпи коментари и мерси предварително! :smt048

CupcakeAndCoffee
09-26-2011, 17:49
нищо не казвай, отрязвай я тактично няколко дни и би трябвало да се досети сама

cvetitoyoy
09-26-2011, 17:50
ем просто я отбягвай - намирай си извинения на да не излизаш с нея или просто бъди себе си и тя сама ще се отдръпне :D

reperw
09-26-2011, 18:58
а аз за6то си мислох ,че си момиче :D ddz сее 1

АМИ ИЗБЯГВАЙ Я....не излизай с нея и готово

Ani1
09-26-2011, 19:19
игнолирай я 8)

Nikolcheto24
09-26-2011, 19:29
Друг начин освен да и кажеш чисто и ясно това което мислиш според мен няма.А това да я игнорираш изобщо не е решение.Кайи и всичко.Защо ти трябва да и търпиш лигостите и винаги да се съобразяваш с нея?Нека един път тя те изслуша.

Jigars
11-10-2011, 15:30
Мерси за съветите :D :grin: :grin:

sToyAncHo
11-10-2011, 18:40
Как да й кажа, че не искам да играем като преди!

На колко викаш години си? :-o

SmilezZz
11-11-2011, 05:49
Момче си ! Кажи й всичко в очите. Не си длъжен да се съобразяваш винаги с нея. Просто няма как. Тя те използва , ти й позволяваш. Казваш й всичко и спираш да се занимаваш с нея.