PDA

View Full Version : объркана.......



nikol921
09-26-2011, 20:28
Проблемът ми е следния с едно момче сме заедно от 10 месеца в началото беше супер но преди няколко месеца започна да се държи ужасно с мен постоянно ме разпитва какви дрехи съм обличала ако отида за хляб или до супера да купя нещо иска да седя по цял ден в къщи постоянно ревнува дори и от въздуха ако нещо не стане по неговата започваме да се караме (то почти постоянно се караме) и естествено за всичко съм виновна аз според него в момента той е в България а аз в Гърция с нашите и той беше тук но се наложи да се прибере за малко вече 1 месец е там и постоянно си търси причина да започне да се заяжда и да се караме не казвам че винаги съм била права за всичко но той дори иска да лягам да спя когато той си ляга а недай си боже майка ми да поиска да излезем да се разходим започват се едни караници а той всяка вечер излиза с неговите приятели нито съм му казала не излиза нито нищо но той неговата си знае мисли си че постоянно го лъжа и постоянно ми вика че съм се е***а с някой вече ми писна а сега като имам възможност да работя тук при едни познати който сега отварят заведение и мога да взимам на малко по 400 евро ми постави условие или и той щял да работи с мен там или да отивам при него да живеем заедно на квартира и да работим там и не знам дали искам да живея заедно с него и да създам семейство с такъв човек той вика че отношението му щяло да се промени ако започна да го слушам и да правя каквото каже а и ако случайно почна тук работа и не се прибера на България щял да скъса с мен дайте ми съвет моля Ви много съм объркана.......

Evterpa
09-26-2011, 20:34
и ако случайно почна тук работа и не се прибера на България щял да скъса с мен дайте ми съвет моля Ви много съм объркана.......

Улесни го. 8)

elysunny
09-26-2011, 20:44
когато няма доверие и подкрепа в една връзка, колкото и да се обичате нещата няма да вървят към добро

crowberry
09-26-2011, 20:55
Ти сериозно ли не знаеш какво да правиш? Като не ти е хубаво с даден човек го махаш от живота си.. Не го оставяй да те прави на луда..

nikol921
09-26-2011, 21:39
там е проблема мисля че все още изпитвам нещо към него и затова съм объркана

npace
09-26-2011, 21:43
На такива типове братята американци им викат "control freak" според мен не ти трябва такъв човек.

BonnieandClyde666
09-27-2011, 04:26
там е проблема мисля че все още изпитвам нещо към него и затова съм объркана
Не, не изпитваш нищо към него, залъгваш се. Остави го докато е време! И аз обичах един такъв човек, но като скъсахме осъзнах колко съм се заблуждавала. :(

LeprikonA
09-27-2011, 06:23
уважението е едно от най-важните неща в една връзка. как си представяш бъдещето с него, ако отношението не се промени, а си мисля даже, че изобщо няма да се промени.


Улесни го.

именно.

bitchwolf
09-27-2011, 06:44
Бягай,спасявай се докато е време! Може би той ги върши всичките тия простотии и си мисли,че и ти си като него.. "човек,на когото не може да се има доверие,няма доверие на никого".

blaaablaaablaaa
09-27-2011, 07:33
Спри да му ходиш по свирката. Прави каквото си искаш, ти не си просто една вещ. Ако те обича истински, ще спре да те задушава по този начин. Защо в днешно време всички живеят на принципа на мюсюлманите?!? Смисъл, жената трябва да е забрадена, ако изобщо излиза някога навън. Жените не са предмети, с които някой може да се разпорежда както си иска. Тегли му една майна и прави каквото си искаш.

nikol921
09-27-2011, 19:41
благодаря за съветите