PDA

View Full Version : Характерченца в даскало



Happiness1
09-26-2011, 20:35
Какво мислите за притеснителните зубарчета ученици, така наречените "аутсайдери" .. които не са от "готините" Кои са по-добри :-P Вие като какъв тип се определяте?

ccdesigns
09-26-2011, 20:51
Аз съм готиния аутасйдър 8)

lovehorror
09-26-2011, 21:32
в класа имаме две момичета дето са...
не говорят с нас,само те двете си общуват настрани от kласа
обличат се като началния курс...
не пушат
получават само 6666666...
..в междучасията...учат!!!,припо нят си уроците...
закачи ги някои...госпожо еди кой ме закачи бла бла,изобщо пълна скръб
Райските порти...госпожо този беше с дъвка в час,другия избягал от час,еди кой си пушел...Е това ако е нормално за хора 8 клас,в пубертет аз съм трамвай...

ccdesigns
09-26-2011, 21:42
Не е нормално, защото повечето 8-мокласници са пълни загубеняци. Това са момичета с мозък в главата. Взимай пример от тях, отрепко.

lovehorror
09-26-2011, 21:50
Ти се разпозна по описанието ли..."готиния" аутасйдър,каквото и да значи това...

ledenakrasota
09-26-2011, 21:53
Не фигурирах в никоя категория, защото не ми се занимаваше с простотии. Капиш?

ccdesigns
09-26-2011, 22:14
Не, не съм се разпознал по описанието. Срам ме е, че съм тийнейджър заради такива западнали идиоти като теб, които пушат, не им пука за оценките и гледат само да се правят на готини пред приятелите. Пожелавам ти, както и на всички други разглезени детенца като тебе, които си мислят, че мама и тати цял живот ще ги издържат, като направите 20 ваште да ви изгонят, като разберат, че нищо не става от тебе и да си умреш като просяк.

lovehorror
09-26-2011, 22:23
В грешка си,на мен ми пука за оценките ми,които са високи,не се правя на готин пред приятелите защото аз съм...явно ти харесва да ти аутсайдер и с това което завърши цитирам "Пожелавам ти, както и на всички други разглезени детенца като тебе, които си мислят, че мама и тати цял живот ще ги издържат, като направите 20 ваште да ви изгонят, като разберат, че нищо не става от тебе и да си умреш като просяк." това показва единствено зависта ти към мене,и има защо да завиждаш...

ccdesigns
09-26-2011, 22:27
Ахахаха смешни сте с тая "завист". И кифлите, и курвите, и гъзарчетата. "Обиждате ме, само защото ми завиждате"... Не, не, не.... :razz: Tи не знам кога разбра, че съм оутсидер, просто мразя келешчета като тебе ;)

lovehorror
09-26-2011, 22:29
Нарече ме западнал идиот ако не си забелязал аз се държа доста по културно...не съм тръгнал да обиждам и псувам,да си поговорим за култура и възпитание искаш ли?btw цитирам"Аз съм готиния аутасйдър Cool"

ccdesigns
09-26-2011, 22:38
А не си ли такъв? И точно заради такива тъпи пишлемета като тебе мнението на всички е лошо за повечето тинейджъри. Щото мислите с ква простотия да се правите на велики и гоуеми. Ама сте пълни дрисльовци. Повечето такива пушачи, биячи, готЕни дет са, в реалния живот са пълни загубеняци, какъвто явно си и ти. Ставал съм свидетел на много такива случаи, тупал съм и такива, не ме учи ти мене.

lovehorror
09-26-2011, 22:46
нямам повече енергия за спорове btw когато аз завърша више образование география и икономика ти ще бъдеш барман на слънчев бряг,за никъде не бързам наще имат финансови възможности да ме издържат и до 25 години.Казваш,че заради пушачите,биячите и така нататък било лошо мнението за това поколение,ако ти можеше,щеше да бъдеш бияч обаче не можеш...интересува ме мнението на хората който обичам и които са важни за мен,останалите да говорят каквото искат за мен,не ме интересува

ccdesigns
09-26-2011, 22:53
Аз мога, въпросът е, че не искам. НЕ трябва да бъдеш бияч! И това се опитвам да ти кажа от самото начало. Опитвам се да ти налея малко акъл в главата и да се кротнеш, не да се правиш на гъзар, ама ти НЕ. И да, нашите могат да ми платят образованието, само дето аз си уча, ти като не учиш и до 30 да те издържат, нали знаш първо - колко свястна булка ше си намериш (ако си намериш) и после въобще какъв шанс за развитие имаш. И дори сега мнението на готЕните да бъде добро за тебе, то след време мнението на всички ще бъде лошо за тебе. Ще те спукват от подигравки само, защото още ще живееш при вашите, ако не си и на улицата. Ама ти никога няма да разбереш какво ти пиша в момента. Дори да го разбереш след някоя и друга година, то ще е късно. Образованието ти ще е пропиляно, ваште няма да те искат и ще останеш на улицата. Според теб, кое е по-важно? Твоят живот или мнението на някви си там пикльовци? Ако не друго, мога да ти кажа, че до към 4 клас и аз исках така да съм от готЕните, да съм бияч и т.н. Само дето имам прекрасни родители, които са ме възпитали добре и ми казаха това по-горе написаното, но с други думи и се усетих. И като за финал ще ти кажа превода на Готиния аутсайдер. Аз УЧА да, представи си, УЧА! Да, аз изкарвам хубави оценки, да, аз не пуша и не пия!!!! Но пък си гледам интересите. Интересите са ми същите като на повечето хора на моята възраст. Стоя на компа, обичам да слушам музика, карам колело и т.н. и т.н. Надявам се да вникнеш поне малко в думите ми и да се усетиш преди да е късно :)

DespicableMe
09-26-2011, 23:20
авторе/авторке кажи ми само на 12 или на 13 годишна възраст си

xxKiFlAxx
09-26-2011, 23:26
Как се определям.... най добрата естествено! не ме интересува никой и нищо

ZloboMiR
09-27-2011, 08:37
Аз мога, въпросът е, че не искам. НЕ трябва да бъдеш бияч! И това се опитвам да ти кажа от самото начало. Опитвам се да ти налея малко акъл в главата и да се кротнеш, не да се правиш на гъзар, ама ти НЕ. И да, нашите могат да ми платят образованието, само дето аз си уча, ти като не учиш и до 30 да те издържат, нали знаш първо - колко свястна булка ше си намериш (ако си намериш) и после въобще какъв шанс за развитие имаш. И дори сега мнението на готЕните да бъде добро за тебе, то след време мнението на всички ще бъде лошо за тебе. Ще те спукват от подигравки само, защото още ще живееш при вашите, ако не си и на улицата. Ама ти никога няма да разбереш какво ти пиша в момента. Дори да го разбереш след някоя и друга година, то ще е късно. Образованието ти ще е пропиляно, ваште няма да те искат и ще останеш на улицата. Според теб, кое е по-важно? Твоят живот или мнението на някви си там пикльовци? Ако не друго, мога да ти кажа, че до към 4 клас и аз исках така да съм от готЕните, да съм бияч и т.н. Само дето имам прекрасни родители, които са ме възпитали добре и ми казаха това по-горе написаното, но с други думи и се усетих. И като за финал ще ти кажа превода на Готиния аутсайдер. Аз УЧА да, представи си, УЧА! Да, аз изкарвам хубави оценки, да, аз не пуша и не пия!!!! Но пък си гледам интересите. Интересите са ми същите като на повечето хора на моята възраст. Стоя на компа, обичам да слушам музика, карам колело и т.н. и т.н. Надявам се да вникнеш поне малко в думите ми и да се усетиш преди да е късно :)
Амин. Подкрепям напълно, но няма смисъл да се хабиш. На човек можеш да му вземеш нещо насила, но насила не можеш да му дадеш. :)

cigarettekisses
09-27-2011, 08:40
Старая се да изкарвам добри оценки за дипломата хаха 8-)
Ще видим тази година как ще е.
Иначе не съм от никои..Тоест-нормална съм.

ccdesigns
09-27-2011, 09:12
^Toeст, спадаш към Готините Аутсайдери 8)

MuRocLaW
09-27-2011, 14:52
Едно немога да разбера. Защо и двамата се опитвате да обесните на другия кое е правилно и кое не. Тръгнали сте да посочвате на еретиците правата вяра. Хаха това е все едно да хванеш един педал на улицата и да му кажеш че това е неправилно. Който квот си иска да прави но да не дава наклон на другите. Аз също ако пушех в 8 клас щях да излезна навънка и да пуша. Който иска да учи, да учи. Който иска да работи , да работи. Който иска да се друса, да мре. Както наркоманите карат приятелите си да пробват, така и ти го караш ся да учи и да слуша. Е нема как да стане това :-)

Azoria
09-27-2011, 15:05
Аз съм готиния аутасйдър 8)

Same team. 8)

А като гледам как се казва темата веднага се досещам Happiness1 от кои характерченца е. :lol:

crash19
09-27-2011, 15:15
Старая се да изкарвам добри оценки за дипломата хаха 8-)
Ще видим тази година как ще е.
Иначе не съм от никои..Тоест-нормална съм.

И аз съм така :D

Azoria
09-27-2011, 15:16
ccdesigns и lovehorror наспамили сте темата. Съгласна съм повече с ccdesigns въпреки грубото държание и сега ще обясня защо. И аз като бях 8ми клас не бях най-примерната ученичка. Много меко казано. Нямаше ме с цели седмици на даскало,пушех (btw аз и сега си пуша) ,пиех и какво ли още не. Абе изобщо западнала работа отвсякъде,сега като се сетя ме е срам от съучениците ми. Обаче идва време когато ти идва акъла в главата и от 10ти клас насам (12ти съм) съм друг човек.

lovehorror ,мислиш,че якото е да не се притесняваш за оценки,да се обличаш не като зубърите :shock: и да дъвчеш дъвка в час? Някои просто имаме по широки възгледи. И на теб може би ще ти мине. :)

Да не е спам: Мисля,че почти винаги тези,които са "лидерите" в училище са никои в живота после. ;)

Colouring
09-27-2011, 15:22
Лол,тия лепенета на етикети са пълна глупост.
Да,и в моя клас има хора,които учат и се стараят и е тъпо,когато по-отворко им лепне един етикет "зубър",макар всъщност дадения човек наистина да не е такъв.
Точно пък тези тъй наречени "училищни ВИП"-ове(чак ми е смешно,като го пиша) са пълните надувки и имат самочувствие без покритие.Те ли спадат към готините?Не мисля.
Други пък са по-срамежливи,но не мога веднага да кажа-задръстеняци.

Аз себе си определям като нормална,другите да ме определят както искат.

brutaLxxbunny
09-27-2011, 15:23
"Аутсайдерите" обикновено са доста по-интересни личности от "яките" :) Поне аз с такова впечатление съм останала.

crash19
09-27-2011, 15:27
Лол,тия лепенета на етикети са пълна глупост.
Да,и в моя клас има хора,които учат и се стараят и е тъпо,когато по-отворко им лепне един етикет "зубър",макар всъщност дадения човек наистина да не е такъв.
Точно пък тези тъй наречени "училищни ВИП"-ове(чак ми е смешно,като го пиша) са пълните надувки и имат самочувствие без покритие.Те ли спадат към готините?Не мисля.
Други пък са по-срамежливи,но не мога веднага да кажа-задръстеняци.

Аз себе си определям като нормална,другите да ме определят както искат.

Точно

Shturrrche88
09-27-2011, 15:35
На бала си, видях 3 момичета, които нищо не ми говореха. Оказа се, че са от съседния клас, а аз за 5 години не съм ги виждала НИКОГА...
Те явно се числяха към "зубърите", защото ми разказваха, че в междучасията никога не излизали, защото си пишели задачи по математика, че не ходели с нас по лагери, екскурзии и зелени училища, защото им било под достойнството да се събират с нас, едва се навили да дойдат на бала, защото не познават никой, който не е от техния клас и смятаха нашата "хуманитарна" паралелка за банда идиоти, защото не учат математика....

bibss
09-27-2011, 16:03
в класа имаме две момичета дето са...
не говорят с нас,само те двете си общуват настрани от kласа
обличат се като началния курс...
не пушат
получават само 6666666...
..в междучасията...учат!!!,припо нят си уроците...
закачи ги някои...госпожо еди кой ме закачи бла бла,изобщо пълна скръб
Райските порти...госпожо този беше с дъвка в час,другия избягал от час,еди кой си пушел...

същите ги имаме и в нашия клас.........

fenkaaa
09-27-2011, 16:07
Не съм от аутсайдерите,не съм и от нормалните,а от ненормалните :D

Малко майтапи,иначе в моето даскало сме много малко момичета,така че момчетата си ни вардят.. :D има само 4-5 момичета от цялото даскало,които са пълна скръб.. опитваме се да ги изкараме малко навън,ама те и от стаята си не искат да излизат.. :shock:

Chacho
09-27-2011, 16:15
Аз изобретих зубърите и готините в нашето училище. Може да ми викате Архитектът.

MuRocLaW
09-27-2011, 16:41
интересно ми е как успяваш да си толкова не-забавен

pifiella
09-27-2011, 17:04
Пълни глупости! Всеки може да прави това, което иска, ако искаш да си боклук без перспектива за бъдеще - пуши, дрогирай се, еби се, с който хванеш и така ще си го караш цял живот.
Хората, които искат да постигнат нещо го правят и без такива теми, в които да обсъждамe колко са западнали и смотани!
^Не визирам никoй.. .
Въпрос на избор е и ако трябва да избирам бих избрала втората крайност,без да коментирам...
:booooomb:

mlakniwe2
09-27-2011, 17:14
Аз имам хубави оценки, 11 клас завърших с 5,29 общ успех, не съм някъв зубър, забил-съвсем нормален съм си и пиша всичко в час, слушам/в мой интерес е/-между другото в нашият клас почти всички слушат и пишат в час без да говорят и пречат/все пак сме 12 клас/ и нито един от тях, не е някъв забил ил зубър, просто искаме да научим нещо и това е съвсем нормално затова сме на даскало, а тези "готините" обикновено не им пука за образованието им и нямат цел в живота-ходят в даскало само да спят и да ядът+пуфкане и дрогиране- и повечето са такива-за съжаление тва е бъдещето на България, но дано поне 11 или 12 клас осъзнаете, че в даскало са най-хубавите и безгрижни години-след това ще го търсят, но няма да го има....тази година ме чакат 6 важни изпита и е в мой интерес да слушам и уча и аз 8 и 9-ти клас нее се учех много, но осъзнах, че тва не е правилно и се стегнах за да си изкарам хубава оценка на дипломата и да науча нещо, което ще ми трябва в бъдеще

amalita
09-27-2011, 17:17
Авторке много американски колежански филмчета си гледала :o

autista88
09-27-2011, 18:25
е** се

Как пък е оцелял човешкият род, като се занимава с такива глупости като еб*нето, въх майко.

someonerandom
09-27-2011, 18:39
Характерченца
Не знам ама тва е б*хти яката дума 8-)

ccdesigns
09-27-2011, 18:46
Едно немога да разбера. Защо и двамата се опитвате да обесните на другия кое е правилно и кое не. Тръгнали сте да посочвате на еретиците правата вяра. Хаха това е все едно да хванеш един педал на улицата и да му кажеш че това е неправилно. Който квот си иска да прави но да не дава наклон на другите. Аз също ако пушех в 8 клас щях да излезна навънка и да пуша. Който иска да учи, да учи. Който иска да работи , да работи. Който иска да се друса, да мре. Както наркоманите карат приятелите си да пробват, така и ти го караш ся да учи и да слуша. Е нема как да стане това :-)

Защото тия, които пушат и се друсат не става нищо от тях и нали не искаш след 10-15 години да извади на детето ти нож или пистолет, за да му земе кирливите 50ст.-1лв. и недай си Боже да му се случи нещо. За това се опитвам да го вкарам в пътя, въпреки че слабо да вникне в думите ми. И да го направи тая вечер, утре пак ще се прави на интересен пред дружките.

autista88
09-27-2011, 18:50
Защото тия, които пушат и се друсат не става нищо от тях и нали не искаш след 10-15 години да извади на детето ти нож или пистолет, за да му земе кирливите 50ст.-1лв. и недай си Боже да му се случи нещо. За това се опитвам да го вкарам в пътя, въпреки че слабо да вникне в думите ми. И да го направи тая вечер, утре пак ще се прави на интересен пред дружките.

Уникална логика!

ilievabe098
09-27-2011, 18:53
:shock: :shock: вземете да пораснете и спрете да се занимавате с глупости , ей . мисля,че на 15-16-17 години вече сме достатъчно големи , за да спрем да си губим времето с детински истории ... темата е изключително тъпа. и с всеки ден се изумявам колко умствено недоразвити хора има. боже .... т'ва , че познавам много хора от дсклото и т'ва ,че приятелките ми са ... отворени значи , че съм "готина" ли :-D ? ми ,аз лично никога не съм се замисляла ... те са ми приятелки и ги обичам независимо дали сме от "готините" или не.

ccdesigns
09-27-2011, 19:00
Защото тия, които пушат и се друсат не става нищо от тях и нали не искаш след 10-15 години да извади на детето ти нож или пистолет, за да му земе кирливите 50ст.-1лв. и недай си Боже да му се случи нещо. За това се опитвам да го вкарам в пътя, въпреки че слабо да вникне в думите ми. И да го направи тая вечер, утре пак ще се прави на интересен пред дружките.

Уникална логика!

Не съм ли прав? Кажи ми, щом сега не учи и си пропилява детството и образованието, като стане на 25-30 къде, как ще живее, какво ще работи и т.н.... Да не говорим, че на всичкото отгоре спори, че е прав.

autista88
09-27-2011, 19:09
Това, че Х днес ще пуши трева, не значи, че след 10-15 години ще е безработен, бездомен и ще ограбва малки деца.

DieselBlood
09-27-2011, 19:26
Лелеееее,каква злоба,какво нещо.Какво те ебе какво правят момичетата?Аз не съм от никои дори и някои от класа да ме мислят за спрял.Това,че не пуша,не пие и не се еба с всяка втора означава ли,че съм някъв спрял??Не.Не уча,но си завърших миналата година с 5,40.Като ми е скучно в часа,не го показвам както някои хора,които си горят нещо със запалките,чоплят семки и тн.

bebzgirl
09-28-2011, 12:01
Дефинирай ми ''готин/а'' ... Ако имаш предвит пикла/пикльо с голямо самочуствие предпочитам да съм аутсайдер ;) Най-добре е да съчетаваш характера с ученето :)

xxKiFlAxx
09-28-2011, 12:13
в класа имаме две момичета дето са...
не говорят с нас,само те двете си общуват настрани от kласа
обличат се като началния курс...
не пушат
получават само 6666666...
..в междучасията...учат!!!,припо нят си уроците...
закачи ги някои...госпожо еди кой ме закачи бла бла,изобщо пълна скръб
Райските порти...госпожо този беше с дъвка в час,другия избягал от час,еди кой си пушел...

същите ги имаме и в нашия клас.........

И какво и е на момичетата :? аз в клас говоря само с 2 момичета (до скоро беше едно) тва не означва че съм зле.
Останалите са зле :D

krasiveli
09-28-2011, 12:21
Нито едно от двете... Нормална съм си.



...а тези "готините" обикновено не им пука за образованието им и нямат цел в живота-ходят в даскало само да спят и да ядът+пуфкане и дрогиране...

Мхм

againstyou
09-28-2011, 17:07
Вече не знам от коя категория спадаме. :D И аз съм по принцип против цигарите,тревата,но не винаги хората които използват някое от тези неща са боклуци,има и свестни.Колкото и да им го набиваме в главите обаче нищо не променяме .. като са решили така,ходи ги спри. ;х

MegaTorres9999
09-28-2011, 18:00
И какво гарантира , че като имаш 6-ци в училище ще имаш по-добър живот от тези , които имат 4-ки примерно.Точно пък когато започнеш работа по-важни са действията и това как комуникираш с хората и колегите си , а не толкова дали знаеш теорията и си имал 6-ци.Защото ти можеш да знаеш всичко ама като си дърво и не можеш да се разбираш с останалите , какъв е смисъла от наученото.А пък това , където го казаха , че като пушиш , пиеш и изкарваш лоши оценки майка ти и баща ти едвали не щете изхвърлят от вас като станеш на 20 и че няма дори да можеш да си намериш жилище , наистина го съжелявам човека явно родителите ти са бая гадни.

slicky
09-28-2011, 18:05
"Аутсайдерите" обикновено са доста по-интересни личности от "яките" :) Поне аз с такова впечатление съм останала. + И аз съм готин аутсайдър.

SunT
09-28-2011, 19:15
"Аутсайдерите" обикновено са доста по-интересни личности от "яките" :) Поне аз с такова впечатление съм останала.
И аз.

...а тези "готините" обикновено не им пука за образованието им и нямат цел в живота-ходят в даскало само да спят и да ядът+пуфкане и дрогиране...
+
Просто не разбирам защо ако някой учи и си гледа бъдещето вече е зубър.Аз по характер съм по-свита, имам хубави оценки, а без дори да ме познават съответните гъзарчета от класа ми веднага ми лепнаха зубър, само защото не съм се изтъпанила с най-късата си поличка и най-селския си речник.Тъпо е като дори не познаваш човека да му казваш какъв е.Гледай си себе си, защото обикновено хората са невероятни лицемери...

Azoria
09-28-2011, 19:18
Гледай си себе си, защото обикновено хората са невероятни лицемери...

;-) ;-)

m0nky
09-28-2011, 19:42
Ем.. зубрачите са си тъпи, те учат всичко на изуст и колкото и да се стараят, не могат да го запомнят.. като ги питат нещо отговарят несвързано... и това личи и по разнообразните им оценки.
Отличниците са умни, на някои не им трябва да учат, те си запомнят в час, други се скъсват от учене.
Има и някакви антисоциални, с които.. дори и да искаш не можеш да говориш.
"Готините" е твърде пресилено.. те почти всички са готини по собствен начин.. Ако става въпрос за кифлите, те са си.. тъпи..

HiGuysWhatsUp
09-29-2011, 17:46
Нарече ме западнал идиот ако не си забелязал аз се държа доста по културно...не съм тръгнал да обиждам и псувам,да си поговорим за култура и възпитание искаш ли?btw цитирам"Аз съм готиния аутасйдър Cool" Дам, на страната ccdesigns съм...Просто защото ако наистина толкова ти пукаше за оценките, щеше да знаеш, че степенуването се извършва като се напише тире между степента и прилагателното ...Амм ти, ccdesigns, на колко си???

HiGuysWhatsUp
09-29-2011, 17:49
Аз съм готиния аутасйдър 8) Ааа, ти пък не знаеш, че имаш пълен член...Уффф, к'ви сте такива неграмотници, ве?!

Moerder
09-29-2011, 18:38
ХОРАТА НЕ СА САМО 2 ВИДА. Има и готини има и асоциални. Няма значение дали имаш 6 или 2. Разликата между двата вида е, че:
1. Асоциалните говорят трудно с останалата част от човешката раса и ако изобщо ти проговори, говори доста сериозно и е дърво. Но ако те схване като приятел, се опитва да те имитира /личен опит - момче в 9 клас се държи така :? / , мислейки, че става готин. С тях трябва да се държиш като с децата, не им се сърдете, а ги интегрирайте!
Готините в повечето случаи са надменни мислейки се за велики. ГРЕШКА. Не се отнасяйте така с хората. Може и да ви потрябва помощта им. Освен това повечето хора, които са подозирани, са много свестни.
2. ИЗВОД: Помислете си добре как се държите!
3. Това е форум, в който не се караме за членове / освен за едни други членове ... :oops: /
4. Готини аутсайдери...уф...звучи ми като 2 - милиметров супергигант
5. Късно е дечица, лягайте си!

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 10:45
Едно немога да разбера. Защо и двамата се опитвате да обесните на другия кое е правилно и кое не. Тръгнали сте да посочвате на еретиците правата вяра. Хаха това е все едно да хванеш един педал на улицата и да му кажеш че това е неправилно. Който квот си иска да прави но да не дава наклон на другите. Аз също ако пушех в 8 клас щях да излезна навънка и да пуша. Който иска да учи, да учи. Който иска да работи , да работи. Който иска да се друса, да мре. Както наркоманите карат приятелите си да пробват, така и ти го караш ся да учи и да слуша. Е нема как да стане това :-)

Защото тия, които пушат и се друсат не става нищо от тях и нали не искаш след 10-15 години да извади на детето ти нож или пистолет, за да му земе кирливите 50ст.-1лв. и недай си Боже да му се случи нещо. За това се опитвам да го вкарам в пътя, въпреки че слабо да вникне в думите ми. И да го направи тая вечер, утре пак ще се прави на интересен пред дружките. Дам, верно е че момчетата узряват по-късно от момичетата :P Аз съм от шумните в клас, спящите в час, бъзикащите, никога не даскало-слушащите, ама все пак съм в специализирано музикално даскало с хубави оценки, нали? 8) Ок де, просто съм мързелива, но умна :-D

Lucho
09-30-2011, 11:50
ХОРАТА НЕ СА САМО 2 ВИДА. Има и готини има и асоциални. Няма значение дали имаш 6 или 2. Разликата между двата вида е, че:
1. Асоциалните говорят трудно с останалата част от човешката раса и ако изобщо ти проговори, говори доста сериозно и е дърво. Но ако те схване като приятел, се опитва да те имитира /личен опит - момче в 9 клас се държи така :? / , мислейки, че става готин. С тях трябва да се държиш като с децата, не им се сърдете, а ги интегрирайте!

Ами ако асоциалният пич наистина е дърво, а другите са храсти, тогава какво правим ?


Дам, верно е че момчетата узряват по-късно от момичетата :P Аз съм от шумните в клас, спящите в час, бъзикащите, никога не даскало-слушащите, ама все пак съм в специализирано музикално даскало с хубави оценки, нали? 8) Ок де, просто съм мързелива, но умна :-D

Не, не си мързелива, просто така ти изнася, а освен това в училищата у нас е така, че всеки прави каквото си поиска, като това не му пречи да има хубави оценки, а би трябвало. А това че си умна, не ти дава право да си шумна, т.е. да пречиш на останалите в клас. Все пак, изобщо не съм изненадан, защото навсякъде нещата стоят по този начин.

Athenewins
09-30-2011, 11:52
Всички ли са така или просто вие от темата живеете в един голям Американски романтичен филм?

Athenewins
09-30-2011, 15:58
одеве нямах време да пиша..
.. така супер ограничени сте.Вече май е модерно да си различен а?
Всички идиоти,които нямат приятели и са а-социални говорят как 'кифлите',които не им дреме за мнението на другите и си живеят живота били 'тъпи' ,а видиш ли,те ,дето нямат с кого да пият едно кафе са много примерни и добри..
Аутсайдърите или както ги наричате например,също са такива..Тоест,вие нямате приятели в класа,хората не ви харесват примерно и вие примерно имате 5 или 6,дето се изкарват супер лесно в момента и после говорите как сички останалите са сдуханяци и пропаднали в живота само,щото се забавляват,а вие,дето сте пълните глупаци,дето 1 дума не можеш да си кажеш с тях ,сте най-готините просто..Вие като сте 6-7 клас и учите и имате 6ци ,а тея дето се кефят супер много,пият и не знам си к'во и имат 5ци,да не мислите,че после бъдещето им ще се определи от тоя 6 клас?ГЛУПОСТИ!Говорите как сички са еднакви,а вие сте различни,но всъщност вие всички сте еднакви,заявявайки се за различни и плюете останалите,ебати злобните идиотчета дето сте.'аз съм такъв,аз съм онакъв ' ,а к'во,аз като се забавлявам,имам много приятели,правя каквото реша и имам 5-6 къв съм?ГОТИН АУТСАЙДЪР СТИЛ КУПОНДЖИЯ?Я стига сте плюли хората и си намерете приятели или занимание,че сте толкова жалки и комплексирани,че чак жал ме хваща за вас..говорите как 'сички са кифли,ама като гледам всички сте едни и същи момиченца,които сте адски злобнички и като видите нЕкое красиво момиче и айде 'кифла ,тя е тъпа и е под моето ниво,нищо ,че аз съм грозна зубарка стил сдуханячка,тя ще пропадне ,а аз ще стана велика ' .. тъпаци..пак ви казвам,всички сте едни и същи,обаче всичките дето ги плюете им е все едно..ДА НЕ МИСЛИТЕ,ЧЕ СТАВА САМО С УЧЕНЕ?Трябват ви и приятели,много връзки ..с връзки стават нещата в момента,боже боже..

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 15:59
http://www.vbox7.com/play:9643034140 lyrics-ите къртят песента е - :lol: :lol: :lol: :lol:, но мелодията е учудващо зарибяваща ... БЛАГОДАРЯ!

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 16:13
одеве нямах време да пиша..
.. така супер ограничени сте.Вече май е модерно да си различен а?
Всички идиоти,които нямат приятели и са а-социални говорят как 'кифлите',които не им дреме за мнението на другите и си живеят живота били 'тъпи' ,а видиш ли,те ,дето нямат с кого да пият едно кафе са много примерни и добри..
Аутсайдърите или както ги наричате например,също са такива..Тоест,вие нямате приятели в класа,хората не ви харесват примерно и вие примерно имате 5 или 6,дето се изкарват супер лесно в момента и после говорите как сички останалите са сдуханяци и пропаднали в живота само,щото се забавляват,а вие,дето сте пълните глупаци,дето 1 дума не можеш да си кажеш с тях ,сте най-готините просто..Вие като сте 6-7 клас и учите и имате 6ци ,а тея дето се кефят супер много,пият и не знам си к'во и имат 5ци,да не мислите,че после бъдещето им ще се определи от тоя 6 клас?ГЛУПОСТИ!Говорите как сички са еднакви,а вие сте различни,но всъщност вие всички сте еднакви,заявявайки се за различни и плюете останалите,ебати злобните идиотчета дето сте.'аз съм такъв,аз съм онакъв ' ,а к'во,аз като се забавлявам,имам много приятели,правя каквото реша и имам 5-6 къв съм?ГОТИН АУТСАЙДЪР СТИЛ КУПОНДЖИЯ?Я стига сте плюли хората и си намерете приятели или занимание,че сте толкова жалки и комплексирани,че чак жал ме хваща за вас..говорите как 'сички са кифли,ама като гледам всички сте едни и същи момиченца,които сте адски злобнички и като видите нЕкое красиво момиче и айде 'кифла ,тя е тъпа и е под моето ниво,нищо ,че аз съм грозна зубарка стил сдуханячка,тя ще пропадне ,а аз ще стана велика ' .. тъпаци..пак ви казвам,всички сте едни и същи,обаче всичките дето ги плюете им е все едно..ДА НЕ МИСЛИТЕ,ЧЕ СТАВА САМО С УЧЕНЕ?Трябват ви и приятели,много връзки ..с връзки стават нещата в момента,боже боже.. 8) 8) Пич, като ти гледам снимката, си мисля, че си леко поотраснал за такива детски историики 8) 8) Всички тук в този форум избиват комплекси КАПИШ? 8) Айде със здраве :)

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 16:20
ХОРАТА НЕ СА САМО 2 ВИДА. Има и готини има и асоциални. Няма значение дали имаш 6 или 2. Разликата между двата вида е, че:
1. Асоциалните говорят трудно с останалата част от човешката раса и ако изобщо ти проговори, говори доста сериозно и е дърво. Но ако те схване като приятел, се опитва да те имитира /личен опит - момче в 9 клас се държи така :? / , мислейки, че става готин. С тях трябва да се държиш като с децата, не им се сърдете, а ги интегрирайте!

Ами ако асоциалният пич наистина е дърво, а другите са храсти, тогава какво правим ?


Дам, верно е че момчетата узряват по-късно от момичетата :P Аз съм от шумните в клас, спящите в час, бъзикащите, никога не даскало-слушащите, ама все пак съм в специализирано музикално даскало с хубави оценки, нали? 8) Ок де, просто съм мързелива, но умна :-D

Не, не си мързелива, просто така ти изнася, а освен това в училищата у нас е така, че всеки прави каквото си поиска, като това не му пречи да има хубави оценки, а би трябвало. А това че си умна, не ти дава право да си шумна, т.е. да пречиш на останалите в клас. Все пак, изобщо не съм изненадан, защото навсякъде нещата стоят по този начин. Не, не, ти не ме разбра - в моето училище учителите колят и бесят - направо са безмилостни (с някои изключения) и въпреки това имам високи оценки - и че съм мързелива - мързелива съм :)

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 16:34
Най-добре е да съчетаваш характера с ученето :)
+123457[/b]

XinZhao
09-30-2011, 19:26
Не, не съм се разпознал по описанието. Срам ме е, че съм тийнейджър заради такива западнали идиоти като теб, които пушат, не им пука за оценките и гледат само да се правят на готини пред приятелите. Пожелавам ти, както и на всички други разглезени детенца като тебе, които си мислят, че мама и тати цял живот ще ги издържат, като направите 20 ваште да ви изгонят, като разберат, че нищо не става от тебе и да си умреш като просяк.
Няма какво да чета по-нататък. Аз пък пожелавам на всички тролове като тебе, да ви изгорят процесорите. То е ясно, че в истинския живот и без това никой не ви слуша. :-P

l0verch0y
09-30-2011, 20:23
Не, не съм се разпознал по описанието. Срам ме е, че съм тийнейджър заради такива западнали идиоти като теб, които пушат, не им пука за оценките и гледат само да се правят на готини пред приятелите. Пожелавам ти, както и на всички други разглезени детенца като тебе, които си мислят, че мама и тати цял живот ще ги издържат, като направите 20 ваште да ви изгонят, като разберат, че нищо не става от тебе и да си умреш като просяк.

1.Пуша
2.Пия
3. не уча в нас
4. внимавам в часа само
5. имам 4,50 - 5 :)

Marky
09-30-2011, 20:58
Аз мога, въпросът е, че не искам. НЕ трябва да бъдеш бияч! И това се опитвам да ти кажа от самото начало. Опитвам се да ти налея малко акъл в главата и да се кротнеш, не да се правиш на гъзар, ама ти НЕ. И да, нашите могат да ми платят образованието, само дето аз си уча, ти като не учиш и до 30 да те издържат, нали знаш първо - колко свястна булка ше си намериш (ако си намериш) и после въобще какъв шанс за развитие имаш. И дори сега мнението на готЕните да бъде добро за тебе, то след време мнението на всички ще бъде лошо за тебе. Ще те спукват от подигравки само, защото още ще живееш при вашите, ако не си и на улицата. Ама ти никога няма да разбереш какво ти пиша в момента. Дори да го разбереш след някоя и друга година, то ще е късно. Образованието ти ще е пропиляно, ваште няма да те искат и ще останеш на улицата. Според теб, кое е по-важно? Твоят живот или мнението на някви си там пикльовци? Ако не друго, мога да ти кажа, че до към 4 клас и аз исках така да съм от готЕните, да съм бияч и т.н. Само дето имам прекрасни родители, които са ме възпитали добре и ми казаха това по-горе написаното, но с други думи и се усетих. И като за финал ще ти кажа превода на Готиния аутсайдер. Аз УЧА да, представи си, УЧА! Да, аз изкарвам хубави оценки, да, аз не пуша и не пия!!!! Но пък си гледам интересите. Интересите са ми същите като на повечето хора на моята възраст. Стоя на компа, обичам да слушам музика, карам колело и т.н. и т.н. Надявам се да вникнеш поне малко в думите ми и да се усетиш преди да е късно :)оле ама колко си зле.. наистина аутсайдер

m0nky
09-30-2011, 21:02
Съгласна с Marky.

MattG124
09-30-2011, 21:11
В моя клас всички момчета имаме само една тема за разговор- ЛОСТОВЕ
доста пъти не влизаме ва часовете за да правим силови и коремни. :)

strawberry88
09-30-2011, 21:39
Най-добре е да съчетаваш характера с ученето :)
+123457[/b] + 1 :)

tItEufFf
09-30-2011, 22:43
Никаква не съм. Аз тази година съм в нов клас. Всички се познаваха отпреди, а аз познавах само едно момиче и то не много добре. За сметка на това пък в другите класове имам страшно много приятели. Аз съм първа коята излиза от стаята в междучасието и последната която влиза в началото на часа. Много се дразя на тези от класа ми, че са толкова необщителни, ама това е живота..

Chacho
10-01-2011, 02:23
Никаква не съм. Аз тази година съм в нов клас. Всички се познаваха отпреди, а аз познавах само едно момиче и то не много добре. За сметка на това пък в другите класове имам страшно много приятели. Аз съм първа коята излиза от стаята в междучасието и последната която влиза в началото на часа. Много се дразя на тези от класа ми, че са толкова необщителни, ама това е живота..

Седи си на гъза, че ти е още втора седмица. После ше пееш други песнички.

Mirage3
10-01-2011, 06:37
Никаква не съм. Аз тази година съм в нов клас. Всички се познаваха отпреди, а аз познавах само едно момиче и то не много добре. За сметка на това пък в другите класове имам страшно много приятели. Аз съм първа коята излиза от стаята в междучасието и последната която влиза в началото на часа. Много се дразя на тези от класа ми, че са толкова необщителни, ама това е живота..
Ммм,да ... Същото. Супер са необщителни хората. Не можеш да ги питаш нещо или просто да кажеш и те вече ти се нахвърлят или дори не искат да ти отговорят. :shock: Обаче пък вече се обичат само от седене по пейките в коридорите и ходене за закуски.

Marky
10-01-2011, 18:29
В моя клас всички момчета имаме само една тема за разговор- ЛОСТОВЕ
доста пъти не влизаме ва часовете за да правим силови и коремни. :)e хубаво ви е на вас... ние в нащо даже лостове нямаме :? .....
трябва да ходим до съседните градинки само и само да направим 5 силови и да закъснеем.

ilievabe098
10-03-2011, 12:41
одеве нямах време да пиша..
.. така супер ограничени сте.Вече май е модерно да си различен а?
Всички идиоти,които нямат приятели и са а-социални говорят как 'кифлите',които не им дреме за мнението на другите и си живеят живота били 'тъпи' ,а видиш ли,те ,дето нямат с кого да пият едно кафе са много примерни и добри..
Аутсайдърите или както ги наричате например,също са такива..Тоест,вие нямате приятели в класа,хората не ви харесват примерно и вие примерно имате 5 или 6,дето се изкарват супер лесно в момента и после говорите как сички останалите са сдуханяци и пропаднали в живота само,щото се забавляват,а вие,дето сте пълните глупаци,дето 1 дума не можеш да си кажеш с тях ,сте най-готините просто..Вие като сте 6-7 клас и учите и имате 6ци ,а тея дето се кефят супер много,пият и не знам си к'во и имат 5ци,да не мислите,че после бъдещето им ще се определи от тоя 6 клас?ГЛУПОСТИ!Говорите как сички са еднакви,а вие сте различни,но всъщност вие всички сте еднакви,заявявайки се за различни и плюете останалите,ебати злобните идиотчета дето сте.'аз съм такъв,аз съм онакъв ' ,а к'во,аз като се забавлявам,имам много приятели,правя каквото реша и имам 5-6 къв съм?ГОТИН АУТСАЙДЪР СТИЛ КУПОНДЖИЯ?Я стига сте плюли хората и си намерете приятели или занимание,че сте толкова жалки и комплексирани,че чак жал ме хваща за вас..говорите как 'сички са кифли,ама като гледам всички сте едни и същи момиченца,които сте адски злобнички и като видите нЕкое красиво момиче и айде 'кифла ,тя е тъпа и е под моето ниво,нищо ,че аз съм грозна зубарка стил сдуханячка,тя ще пропадне ,а аз ще стана велика ' .. тъпаци..пак ви казвам,всички сте едни и същи,обаче всичките дето ги плюете им е все едно..ДА НЕ МИСЛИТЕ,ЧЕ СТАВА САМО С УЧЕНЕ?Трябват ви и приятели,много връзки ..с връзки стават нещата в момента,боже боже..
доживях... някой да каже ,нещо смислено. не всичко става с учене , зубрене и изкарване на 6-ци ! ако наистина искате да постигнете нещо след време трябва да може да комуникирате с хора , да се приспособявате лесно в дадена ситуация , да имате връзки , ъ..индивидуалност ( и т.н...) естествено и знанията и уменията имат голямо значение ... и ... да има си изключения. срещала съм изключително талантливи,образовани и оправни хора....но като ви гледам в какъв филм живеете , к'ви глупости пишете ;х нямам думи.

react9902
10-03-2011, 13:24
както казваа ccdesigns .. готин аутсайдър ;) .. защото хем се стремя да съм с добри оценки за да не ме мислят за тъпа идиотка .. като едно момиче от моя клас .. която е нито зубър нито готина ;дд .. но пък и съм си готина .. и се стремя да съм такава.. каквато искам .. и каквато съм :grin: :-) :-P :P :)

ludiqtzubar96
10-03-2011, 13:42
С тази тема човешката простотия и скука стигна ново дъно............

an0niimka
10-03-2011, 13:44
С тази тема човешката простотия и скука стигна ново дъно............

+1 :lol:

m0nky
10-03-2011, 16:58
Ами.. без коментар.

lovehorror
10-28-2011, 22:49
Снощи беше най-яката нощ в живота ми,на*бах се супер яко...
:P :grin:

lovehorror
10-28-2011, 22:58
На*бах се щото сам готин газар,а готиния аутсайдер ше гледа през крив макарон,обаче то няма лошо да си чекиджия.... 8)

candysweet
10-29-2011, 12:41
в класа имаме две момичета дето са...
не говорят с нас,само те двете си общуват настрани от kласа
обличат се като началния курс...
не пушат
получават само 6666666...
..в междучасията...учат!!!,припо нят си уроците...
закачи ги някои...госпожо еди кой ме закачи бла бла,изобщо пълна скръб
Райските порти...госпожо този беше с дъвка в час,другия избягал от час,еди кой си пушел...Е това ако е нормално за хора 8 клас,в пубертет аз съм трамвай...


Не говорят с вас,хмммм. А вие говорите ли с тях? И к'во като не пушат? Още по-добре.Пазят си здравето.От кога да НЕ пушиш се включва към това да си "пълна скръб"?? :?

Anichkaxxwee
10-30-2011, 09:16
Не фигурирах в никоя категория, защото не ми се занимаваше с простотии.

vikisisim
10-31-2011, 18:06
Не фигурирам в тези категории... В ЕГ почти няма такива, които да не учат, всеки иска хубав успех и съответно диплома. Слушаме в часовете и така изкарваме дооста висок успех - среден за класа - 5,60. Но това НЕ ни прави зубъри! В междучасията излизаме, събираме се с другите класове (е, като имаме контролни оставаме в стаята). Всички си имаме приятели, личен живот, излизаме, забавляваме се... но обръщаме внимание и на образованието си :)