PDA

View Full Version : Приятелка или не ?



justsmil3
09-26-2011, 21:19
Така .. след като влязох в ново училище се сприятелих с едно момиче от класа ми .. с нея станахме по-близки от колкото с другите ми съученици..започнахме да излизаме .. запознах я с другите ми приятели тя с нейните също и така станахме една компания.На скоро се запознах с едно момче което много харесах ... той също показа че ме харесва.. и когато "моята приятлка" разбра че ме харесва..започна едва ли не да му се натиска постоянно ... на мен каза че не го харесва но не и е приятно че той харесва мен.На мен ми стана гадно очевидно.. и вече си мисля че всъшност тя не ми е истинска причтелка..понякога се държи много яко .. а понякога ....Реших да споделя това с вас .. и да ви помоля за съвет.Какво да правя?Да и кажа ли всичко това?Дали ми е истинска приятелка?
Благодаря предварително .. :)

justasmile
09-27-2011, 06:09
Ми тя е от хората, дето не търпят конкуренция и фактът, че ти ще си имаш гадже, а тя не - направо ще я вбеси. И затова според нея е по-добре и двете да нямата, а направо ще е префектно тя да има, а ти-не. По-добре погоеори с нея за това, но аз лично бих я зарязала на минутата :) Само че, лошото е, че може да почне да му се натиска повече :(

LeprikonA
09-27-2011, 06:50
в 8ми клас и аз имах подобен проблем. :lol: с такива не се занимавам. просто я зарязах и всеки по пътя си.