PDA

View Full Version : Българските мъже



amalita
09-27-2011, 11:41
Тъй като има тема за най-големите недоразумения в стила на българките,тази е за недоразуменията в стила и дразнещите черти на българските момчета/мъже .

ledenakrasota
09-27-2011, 11:44
А, ненененене! Тук го обърнахте на модни глупости и като започна да чета за 4544552 вида обувки и демек много знаем и сме в крак с някакви моди...

stelkastel
09-27-2011, 12:28
Къси гащи /хавайки ли бяха, не знам как им казват точно/ + рокерско яке!Damn!!! :razz:

BonnieandClyde666
09-27-2011, 13:19
Българските мъже са простаци, не го ли разбрахте това?

Hilary_
09-27-2011, 14:25
Селянията, нехигиеничността ..

Rebirthing
09-27-2011, 14:36
Ох, спортен анцуг носен в градски условия много мразя, особено ако е износен.
Също така типичната селска лятна визия, раздърпани джапанки + ризка или 3/4 панталонки тип "хаваец".
Ненавиждам ланци и раздърпани дрехи !

Като цяло при мъжете няма много модни бедствия. Присъстват ужасните цветови комбинации, но общо взето кича е рядко срещан.

amalita
09-27-2011, 14:46
-дългият маникюр на кутрето
-веждички по тънки от моите
-странните фешън прически отстрани късо,отзад дълго

Напоследък са се навъдили странни типажи които сякаш носят тениски по тялото които всеки момент ще се разпорят ,само за да покажат колко пот са хвърлили в фитнеса.

PullMeCloser
09-27-2011, 15:03
Ох, спортен анцуг носен в градски условия много мразя, особено ако е износен.
Също така типичната селска лятна визия, раздърпани джапанки + ризка или 3/4 панталонки тип "хаваец".
Ненавиждам ланци и раздърпани дрехи !

Като цяло при мъжете няма много модни бедствия. Присъстват ужасните цветови комбинации, но общо взето кича е рядко срещан.



Колко вярно. Много ме радват иначе добре облечените мъже.

koshtramba
09-27-2011, 15:16
Аз наскоро видях на снимка една много потресаваща картинка. Една моя позната се женеше и жениха и беше по... джапанки. Верно че е само подписване, ама... сватбата ти е тва, егати. Смяяятай.

mynichkaTanq
09-27-2011, 15:17
Ох, спортен анцуг носен в градски условия много мразя, особено ако е износен.
Също така типичната селска лятна визия, раздърпани джапанки + ризка или 3/4 панталонки тип "хаваец".
Ненавиждам ланци и раздърпани дрехи !

Като цяло при мъжете няма много модни бедствия. Присъстват ужасните цветови комбинации, но общо взето кича е рядко срещан.



Колко вярно. Много ме радват иначе добре облечените мъже.

и мен много ме радват добре облечените мъже :grin:

crash19
09-27-2011, 15:21
Вие май казахте всичко :D

Colouring
09-27-2011, 15:27
Тесни дънки по тях,розови блузки,тънички вежди и дък фейс за снимка.Иде ми да повърна,а всеки ден се виждат на улицата.

millmii
09-27-2011, 15:44
-дългият маникюр на кутрето
-веждички по тънки от моите


ДАдадададада .. побъркват ме тези 2те :shock: Само като ги видя иии :lol:

ValLoveYa
09-27-2011, 15:58
Тесни дънки по тях,розови блузки,тънички вежди и дък фейс за снимка.Иде ми да повърна,а всеки ден се виждат на улицата.

+

millmii
09-27-2011, 16:19
Тесни дънки по тях,розови блузки,тънички вежди и дък фейс за снимка.Иде ми да повърна,а всеки ден се виждат на улицата.

Е да де, ама с какви дънки трябва да ходят .. тип "чувал" ли .. :lol: Иначе за другите неща съм съгласна :)

amalita
09-27-2011, 16:25
Оо сега ходят даже и с шалвари :D

bebchoOoOoOo
09-27-2011, 16:40
Мен пък ме кефят момчета с розови тениски :D Иначе ме дразнят така наречените "фешънчета" :-D

BlackSugar
09-27-2011, 18:04
Лелее мен супер много ме дразнят момчета с нехигиеничен вид. Примерно от моя клас момчетата се носят с едни гнусни метълски тениски, дълги нересани и немити не знам от кога коси и си сменят дрехите веднъж седмично. Аз също съм фен на рока, но тея нечистоплътни дрехи са..Бррр

cigarettekisses
09-27-2011, 18:10
[quote=Colouring]Тесни дънки по тях,розови блузки,тънички вежди и дък фейс за снимка.Иде ми да повърна,а всеки ден се виждат на улицата.
Дам+носенето на анцуг ежедневно и липсата на лична хигиена при някои.

Wwwooow
09-27-2011, 18:11
Тесни дънки по тях,розови блузки,тънички вежди и дък фейс за снимка.Иде ми да повърна,а всеки ден се виждат на улицата.

НО най-много ме дразнят Момчета с шалвари .... :shock:

Nqkuf
09-27-2011, 18:12
А, ненененене! Тук го обърнахте на модни глупости и като започна да чета за 4544552 вида обувки и демек много знаем и сме в крак с някакви моди...

+1

Оправете си вашия стил, пък после коментирайте този на другите! ужас :?

cigarettekisses
09-27-2011, 19:44
НО най-много ме дразнят Момчета с шалвари .... :shock:
и такива ли има :shock:
то дори за жена е грозно

dqvolcheto9
09-27-2011, 19:48
НО най-много ме дразнят Момчета с шалвари .... :shock:
и такива ли има :shock:
то дори за жена е грозно

Не е истина какъв готин оформен батко видях и само като му видях шалварите,розовия потник и некви педе****ки обечки ми стана лошо..язък ,че в тяло и лице не беше лош..

Rebirthing
09-27-2011, 20:46
А, ненененене! Тук го обърнахте на модни глупости и като започна да чета за 4544552 вида обувки и демек много знаем и сме в крак с някакви моди...

+1

Оправете си вашия стил, пък после коментирайте този на другите! ужас :?

Що бе, моя стил си е абсолютно наред 8) !


Впрочем се сещам за още недоразумения:
- нелепите фешън прически в това число и кичетата ;д
- непрофесионално изрусените коси
- мангалските кичури
- безумно тънките или твърде оформени вежди

Ankh
09-27-2011, 21:26
То изобщо останаха ли истински мъже?
Като гледам навън какви се разкарват .... лошо ми става.
Така или иначе, повечето неща сте ги написали вече.

xxKiFlAxx
09-27-2011, 21:37
квоо пък им е лошо на прическите с кичета мен мии харесват :oops:

ccdesigns
09-28-2011, 00:01
Кво против имате хавайките къси панталони :D Лятото доста хора ходят с подобни. Аз имам едни, ама са ми доста удобни, като се има впредвид, че мразя 3/4 анцузи, а лятото главно карам и не мога да съм с дънки.

LambOfGod
09-28-2011, 03:45
Педерастията (дали ще е розова тениска, обеца на пъпа или френски маникюр все е педалско), нехигиеничността, кичозността...Всичко останоло е добре. Не съм и фенка на ТКЗСарския тен, но и него ще го преглътна.

rabbito
09-28-2011, 06:55
- фешънска прическа
- оправени вежди
- нежна стойка и походка
- изпънат, лъснат и загладен пед*лчо...
- всевъзможни гривнички и герданчета, дори съм виждала со беци, дълги до рамото
- джапанки, дънки до коляното и тениска (прилепнала)
- блузи с камъчета и бродерии
- маратонки от 300лв и анцуг от 25лв.
- очила ( с анцуг)
- обръсната вежда
- липса на брада :Д :Д
- епилирани крачета и ръчички...
- "дамска" чантичка през рамото


Това лично ме дразни мен, мисля, че един мъж трябва да е.... семпло облечен, една проста тениска, дънки и обувки, небрежна коса и да бъде преди всичко мъж и да остави на нас жените да правим всичко по - горе!

dunce
09-28-2011, 12:36
- фешънска прическа
- оправени вежди
- нежна стойка и походка
- изпънат, лъснат и загладен пед*лчо...
- всевъзможни гривнички и герданчета, дори съм виждала со беци, дълги до рамото
- джапанки, дънки до коляното и тениска (прилепнала)
- блузи с камъчета и бродерии
- маратонки от 300лв и анцуг от 25лв.
- очила ( с анцуг)
- обръсната вежда
- липса на брада :Д :Д
- епилирани крачета и ръчички...
- "дамска" чантичка през рамото


Това лично ме дразни мен, мисля, че един мъж трябва да е.... семпло облечен, една проста тениска, дънки и обувки, небрежна коса и да бъде преди всичко мъж и да остави на нас жените да правим всичко по - горе!

Ти хубаво мислиш, ама не можеш да плюеш за всяко нещо, което ти хрумне. ""дамска" чанта през рамото" носи и баща ми, който по нищо не можеш да кажеш, че е женствен. Просто има страшно много документи за работа, които трябва да носи винаги, а такава чантичка е удобна. За епилирани ръце съм съгласен, ама на някои космите на краката са твърде дълги и гъсти и седи отвратително. Липса на брада? Тука няма да коментирам дори.. Не че нося прилепнали тениски (макар да имам 1,2, които да са по-плътни към тялото), ама пак да кажа, че когато си с добре изразени мускули, тая тениска само ги очертава още повече. До сега не бях срещал момиче, което да каже, че не изглежда добре. В сребърните гривни примерно не знам какво не ви харесва, с добър вкус можеш да си избереш хубава мъжка, къде виждате педерастия или кич тук пак не разбирам. "изпънат, лъснат и загладен пед*лчо" - не знаех, че поддържаните хора са педали или че да си гладиш или чистиш дрехите е лошо. Ходи с мърлячи тогава, те пак не са малко.

Те хубаво хората са казали, никога не можеш да угодиш на всички, ама то вашите изказвания са направо нелепи.. И не знам какъв е смисълът на тая тема освен избиване на комплекси, при положение, че всяко едно момиче от вас, което срещна на живо, ще видя в него поне 2 "недоразумения". Както казаха по-горе, гледайте себе си, а не другите, на тях ще се смеят, а не на вас.

И другото, което съм забелязал, е че всичките тия неща са тръгнали все от някъде, като се увеличават женските кифли, ще се увеличават и мъжките. Освен това вероятността мъжки позьори да си намерят приятелки (т.е. гаджета) е по-голяма от тази нормалните момчета да си намерят.

MyPleasureMyPain
09-28-2011, 12:49
Най-много ме дразнят тези с прическите "отпред късо, отзад-модерно" - супер идиотски изглеждат, а се срещат на всяко кръстовище почти...

Дразнят ме прекалено суетните дето веждите им са по-тънки и от моите.

Дразнят ме и тези дето си слагат гланцове.

С анцуг в заведение или дискотека - още по-зле...

Прекалено прилепналите дънки и блузки...

Плетени обувки/ сандали + чорапи + 3/4-ти - е тая комбинация ме убива направо :D

ADMIRALKA14
09-28-2011, 13:07
позьорчетата... :? Гледаш някакво хубаво момче пред тебе в никакъв случай ПЕДИ просто добре поддържано и по едно време, като почне да ти чупи стойки и онова движение какво беше.. да се хване за главата и все едно я гали да прави някакви кръгови движения, докато е заел някаква стойкаа... просто ми се гади :?

rabbito
09-28-2011, 13:10
Абе пълно е с курви и педераси и като прочетат тука описание на себе си и се засягат :Д .... хахахаха

dream1707
09-28-2011, 13:22
При мъжете няма толкова фатални и дразнещи работи ...
Иначе редовно съм свидетел на гледката на един чичко в автобуса, който ходи с костюм ... и с такива чели дето в болницата сестрите ходят с тях.. на всичкото отгоре с чорап ...
Ненавиждам и дългия нокът на кутрето..

strawberry88
09-28-2011, 13:33
-тънки вежди
-шалвари
-лоша хигиена
и това е май :D

againstyou
09-28-2011, 16:54
Мен пък ме кефят момчета с розови тениски :D Иначе ме дразнят така наречените "фешънчета" :-D

Goddess
09-28-2011, 17:34
- чорапи със сандалки !!!
- не е модно недоразумение, но повечето на обществени места се хранят като прасета...пада им от устата, мажат се и не им пука...Към това причислявам и че неведнъж съм виждала как мъж излиза от тоалетната без да си измие ръцете...На мен такива неща ми правят много лошо впечатление.
- хавайските ризи/панталони + джапанки

tuzaro
09-28-2011, 17:36
- чорапи със сандалки !!!
- не е модно недоразумение, но повечето на обществени места се хранят като прасета...пада им от устата, мажат се и не им пука...Към това причислявам и че неведнъж съм виждала как мъж излиза от тоалетната без да си измие ръцете...На мен такива неща ми правят много лошо впечатление.
- хавайските ризи/панталони + джапанкикак така чорапи и сандали?
и някой да ми разясни кво е дък фейс

Goddess
09-28-2011, 17:42
- чорапи със сандалки !!!
- не е модно недоразумение, но повечето на обществени места се хранят като прасета...пада им от устата, мажат се и не им пука...Към това причислявам и че неведнъж съм виждала как мъж излиза от тоалетната без да си измие ръцете...На мен такива неща ми правят много лошо впечатление.
- хавайските ризи/панталони + джапанкикак така чорапи и сандали?
и някой да ми разясни кво е дък фейс

Ами да си обуеш чорапи и сандали... :lol:

примерно; http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/pcrf032693.jpg

duckface ;d

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTeZpbpy4rfaJdSMpMHQ1c41hLFemeC2 ENa0YSJwJg7ucUQSNHUKTVtWR4wRw

vampire_girl_
09-28-2011, 17:44
дразнят ме мъже в двете крайности - занемарени или глезещи се повече от най-голямата кифла,що се отнася до външен вид...
Розовите блузки,впити дънки/шалвари и т.н. са ми доста отблъскващи :/
добре облечените мъже с хубав парфюм,няхх :oops:

SmilezZz
09-28-2011, 17:50
На първо място е лошата хигиена. Беден речник , селско държание (не са модни недоразумения, но все пак ми се искаше да ги кажа. )
Иначе прекалено оформените вежди. Разбирам да си ги изчистват , ама някои просто прекаляват. Виждала съм и момчета с черен молив + очна линия по очите. Личеше си супер много , просто ... нямах думи. Останалите неща вие ги казахте.

GunSnSteelflowers
09-28-2011, 18:46
- фешънска прическа
- оправени вежди
- нежна стойка и походка
- изпънат, лъснат и загладен пед*лчо...
- всевъзможни гривнички и герданчета, дори съм виждала со беци, дълги до рамото
- джапанки, дънки до коляното и тениска (прилепнала)
- блузи с камъчета и бродерии
- маратонки от 300лв и анцуг от 25лв.
- очила ( с анцуг)
- обръсната вежда
- липса на брада :Д :Д
- епилирани крачета и ръчички...
- "дамска" чантичка през рамото


Това лично ме дразни мен, мисля, че един мъж трябва да е.... семпло облечен, една проста тениска, дънки и обувки, небрежна коса и да бъде преди всичко мъж и да остави на нас жените да правим всичко по - горе!

Ти хубаво мислиш, ама не можеш да плюеш за всяко нещо, което ти хрумне. ""дамска" чанта през рамото" носи и баща ми, който по нищо не можеш да кажеш, че е женствен. Просто има страшно много документи за работа, които трябва да носи винаги, а такава чантичка е удобна. За епилирани ръце съм съгласен, ама на някои космите на краката са твърде дълги и гъсти и седи отвратително. Липса на брада? Тука няма да коментирам дори.. Не че нося прилепнали тениски (макар да имам 1,2, които да са по-плътни към тялото), ама пак да кажа, че когато си с добре изразени мускули, тая тениска само ги очертава още повече. До сега не бях срещал момиче, което да каже, че не изглежда добре. В сребърните гривни примерно не знам какво не ви харесва, с добър вкус можеш да си избереш хубава мъжка, къде виждате педерастия или кич тук пак не разбирам. "изпънат, лъснат и загладен пед*лчо" - не знаех, че поддържаните хора са педали или че да си гладиш или чистиш дрехите е лошо. Ходи с мърлячи тогава, те пак не са малко.

Те хубаво хората са казали, никога не можеш да угодиш на всички, ама то вашите изказвания са направо нелепи.. И не знам какъв е смисълът на тая тема освен избиване на комплекси, при положение, че всяко едно момиче от вас, което срещна на живо, ще видя в него поне 2 "недоразумения". Както казаха по-горе, гледайте себе си, а не другите, на тях ще се смеят, а не на вас.

И другото, което съм забелязал, е че всичките тия неща са тръгнали все от някъде, като се увеличават женските кифли, ще се увеличават и мъжките. Освен това вероятността мъжки позьори да си намерят приятелки (т.е. гаджета) е по-голяма от тази нормалните момчета да си намерят.

Мноооооооооооооооооого плюс

whiteterror
09-28-2011, 19:38
Анцугът е ежедневна спортна дреха, спрете да робувате на мита, че анцуг трябва да се носи само във фитнеса...

dunce
09-28-2011, 21:00
Абе пълно е с к**ви и педераси и като прочетат тука описание на себе си и се засягат :Д .... хахахаха

А пък с това си мнение показваш още повече своята простотия и комплексарщина :) Няма как да се засегна, тъй като от тия, които си изброил/а, само бръсненето на брадата и краката се отнася за мен. Просто се чудя защо има толкова крайни хора. Кусури всеки има и не трябва да го гледаш под лупа човека и да си изграждаш мнение само по външния му вид. Пак казвам, че всеки може да бъде критичен, и аз мога да почна да плюя, че чак лошо ще ти стане, но хора всякакви. При младото поколение в България в 80 % от случая липсва едно важно качество - да бъдеш толерантен. Ако имаш малко акъл в главата, няма да тръгнеш да гледаш хората и да казваш "а тоя е метъл, много е зле с тая дългата коса", или "тоя пък се е обръснал като някоя мутра", ами първо ще ги опознаеш и тогава ще изградиш мнение. Защото в повечето от случаите като очакваш от един човек да е еди какъв си, заради неговия стил, той излиза да бъде точно обратното на това, което си си мислил. Абсолютна ограниченост е да си ходиш с компанийката насам натам и да не приемаш никой по-различен от тебе, още по-зле пък ако го игнорираш.

Отплеснах ли се много? :booooomb:

anonymous708973
09-29-2011, 06:26
И не знам какъв е смисълът на тая тема освен избиване на комплекси, при положение, че всяко едно момиче от вас, което срещна на живо, ще видя в него поне 2 "недоразумения".

Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата.

iNNERFIRE
09-29-2011, 07:44
Педерастията (дали ще е розова тениска, обеца на пъпа или френски маникюр все е педалско), нехигиеничността, кичозността...Всичко останоло е добре. Не съм и фенка на ТКЗСарския тен, но и него ще го преглътна.

WTF?! :lol: :shock:

dunce
09-30-2011, 17:06
И не знам какъв е смисълът на тая тема освен избиване на комплекси, при положение, че всяко едно момиче от вас, което срещна на живо, ще видя в него поне 2 "недоразумения".

Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата.

Точно пък теб те знам как изглеждаш ама просто не съм груб да ти ги казвам :) И е крайно време да осъзнаеш, че вниманието, което не получаваш в реалния живот, няма да го получиш и тук, да не говорим за самочувствието, което имаш. Или по-точно илюзията за самочувствие. Не се мислете за велики в тоя форум и оставете другите да правят каквото си искат, не сте им родители. При положение, че женските кифли са толкова голям процент вмомента, няма как да няма такива случаи. Нищо няма да промените с тая тема.

PullMeCloser
09-30-2011, 17:17
Разбира се, че има случаи на дамски грешки в обличането, в стила като цяло, аз ги виждам всекидневно по улиците и понякога се чудя дали имат огледала. Вярно, че всеки си има вкус, хора, обаче не можете да отречете, че едно стилно момиче/стилен мъж хваща погледа. Така де...

Пък за кифлите няма да коментирам, само ще кажа, че се радвам, че съм се родила с вкус и се обличам добре. 8-)

anonymous708973
09-30-2011, 17:52
И не знам какъв е смисълът на тая тема освен избиване на комплекси, при положение, че всяко едно момиче от вас, което срещна на живо, ще видя в него поне 2 "недоразумения".

Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата.

Точно пък теб те знам как изглеждаш ама просто не съм груб да ти ги казвам :) И е крайно време да осъзнаеш, че вниманието, което не получаваш в реалния живот, няма да го получиш и тук, да не говорим за самочувствието, което имаш. Или по-точно илюзията за самочувствие. Не се мислете за велики в тоя форум и оставете другите да правят каквото си искат, не сте им родители. При положение, че женските кифли са толкова голям процент вмомента, няма как да няма такива случаи. Нищо няма да промените с тая тема.

Ех бе, колко хора ме познавате и как всичките се криете и не си казвате кои сте и откъде сте. Получавам внимание от хората, на които държа и прочее. Не, не можеш да ме засегнеш.

dunce
09-30-2011, 18:00
Ех бе, колко хора ме познавате и как всичките се криете и не си казвате кои сте и откъде сте. Получавам внимание от хората, на които държа и прочее. Не, не можеш да ме засегнеш.

Е да, всеки получава внимание от майка си и баща си :). И между другото, не съм се мъчел да те обиждам. Само ти казвам за каква могат да те помислят с тия си коментари. А пък не всеки е като тебе да седи по цял ден във форума, да има 2000 коментара минимум, и всички да го знаят. От тая гледна точка съм си направо анонимен, да. Но аз и грозен и красив да съм, по форума няма да тръгна да си избивам комплексите, които включват и плюенето по другите :)

anonymous708973
09-30-2011, 18:03
Отговарям ти и спирам да спамя, че вече имах едноседмичен БАН, макар и за друго :Д

Нямах предвид майка си и баща си, но много хитро.
Наистина ме вълнува особено какво ще си помислят непознати за мен. От този форум имам повече от познати. Не съм по цял ден пред форума, а 2000 коментара са нищо.
И последно - не само ти, но и други потребители решавате, че като някой "плюе" по нещо, избива комплекси или завижда. НЕ Е ТАКА. Това, че се смея на леопардовите клинчета, впити в дебели кълки, по никакъв начин не значи, че аз съм дебела или че искам да съм дебела. :lol:

dunce
10-01-2011, 14:37
Много добре знаеш, че нямах предвид леопардовите клинчета. А съвсем нормални неща, като това да носиш чанта през рамо. Така че

"Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата."

Първо можеше да се замислиш, дали става дума за тебе. Това, че съм употребил множествено число, не значи, че говоря за абсолютно всички.. просто ми се хващаш за думите. За теб липса на брада или гривна на ръката недоразумения ли са?

Rebirthing
10-02-2011, 08:36
Много добре знаеш, че нямах предвид леопардовите клинчета. А съвсем нормални неща, като това да носиш чанта през рамо. Така че

"Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата."

Първо можеше да се замислиш, дали става дума за тебе. Това, че съм употребил множествено число, не значи, че говоря за абсолютно всички.. просто ми се хващаш за думите. За теб липса на брада или гривна на ръката недоразумения ли са?

Тези неща които изброяваш са написани от rabbito, не от PinkPan7her. Така, че нападките ти не са отправени към правилния човек.
Чанта през рамото не е недоразумение, но носена от мъж, трябва да бъде мъжка или поне унисекс, а не нещо в цвят "бебешко розово" . А това за гривните, мисля, че момичето имаше предвид кича, а не конкретно мъж с гривна на ръката. Като цяло тълкуваш грешно постовете в темата, въпреки, че и аз недоумявам как може липсата на брада да бъде недоразумение ?! Във всеки случай по-добре един мъж да е с гладко избръснато лице от колкото с току що набола брада с която мяза на дърт алкохолик.

musS
10-03-2011, 08:31
-дългият маникюр на кутрето
-веждички по тънки от моите
-странните фешън прически отстрани късо,отзад дълго

Напоследък са се навъдили странни типажи които сякаш носят тениски по тялото които всеки момент ще се разпорят ,само за да покажат колко пот са хвърлили в фитнеса.
+1 .. и адски тесните дънки ..

imaginemoi
10-03-2011, 16:31
Много добре знаеш, че нямах предвид леопардовите клинчета. А съвсем нормални неща, като това да носиш чанта през рамо. Така че

"Предположение, базирано на никакви факти.
Имаме си тема и за женските недоразумение и нищо от тях не можеш да срещнеш в мен, както и в много други от момичетата."

Първо можеше да се замислиш, дали става дума за тебе. Това, че съм употребил множествено число, не значи, че говоря за абсолютно всички.. просто ми се хващаш за думите. За теб липса на брада или гривна на ръката недоразумения ли са?

Тези неща които изброяваш са написани от rabbito, не от PinkPan7her. Така, че нападките ти не са отправени към правилния човек.
Чанта през рамото не е недоразумение, но носена от мъж, трябва да бъде мъжка или поне унисекс, а не нещо в цвят "бебешко розово" . А това за гривните, мисля, че момичето имаше предвид кича, а не конкретно мъж с гривна на ръката. Като цяло тълкуваш грешно постовете в темата, въпреки, че и аз недоумявам как може липсата на брада да бъде недоразумение ?! Във всеки случай по-добре един мъж да е с гладко избръснато лице от колкото с току що набола брада с която мяза на дърт алкохолик.


С последното изречение хич не съм съгласна. Има мъже, на които адски много им отива леко наболата брада, а и на много момичета това им харесва и ги възбужда дори.

amalita
10-04-2011, 05:17
Разбира се,мъжете с набола брада са адски секси .

musS
10-04-2011, 07:24
е , на някои им отива , на други не .. но в някои случаи е мн. секси .. :oops: :oops:

Rebirthing
10-04-2011, 07:51
Да секси е, но не и на по-възрастен мъж, особено ако лицето му е пухкаво, състарява още повече. Вече друго си е ако брадата е оформена.

dunce
10-04-2011, 21:16
Тези неща които изброяваш са написани от rabbito, не от PinkPan7her. Така, че нападките ти не са отправени към правилния човек.
Чанта през рамото не е недоразумение, но носена от мъж, трябва да бъде мъжка или поне унисекс, а не нещо в цвят "бебешко розово" . А това за гривните, мисля, че момичето имаше предвид кича, а не конкретно мъж с гривна на ръката. Като цяло тълкуваш грешно постовете в темата, въпреки, че и аз недоумявам как може липсата на брада да бъде недоразумение ?! Във всеки случай по-добре един мъж да е с гладко избръснато лице от колкото с току що набола брада с която мяза на дърт алкохолик.

Там е работата, че се намеси като дори не цитирах нея, ами другото момиче.
Честно казано, до сега не съм виждал момче с цвят на чанта бебешко розово, дори унисекс се среща рядко. Много преувеличавате. Пък за гривните имах предвид, че щом се плюе по ланците, значи и гривните няма да останат по назад, по логиката, че може би е "гейско". Нищо не тълкувам грешно, напротив, но вие сте субективни, защото нерядко се среща да видите някоя мъжка кифла, а след това забравяте, че не всички са такива. Абсолютно същото е като това аз да кажа, че след като съм видял 10 прекалено накичени без никакъв вкус момичета, и другите ще са такива.