PDA

View Full Version : Дайте малко съвети, плс! ;[



ewiow
09-27-2011, 11:48
..............

xxxbrokenhearthxxx
09-27-2011, 11:59
Защо не поговори с него.. Какво го е накарало да скъсате? :-o много оплетена ситуация наистина..
Но.. Засега не можеш нищо да направиш. Остави го.. Имам чувството, че след време ще се върне при теб, но ако не стане недей да тъжиш и да се тормозиш.. Просто не ви е било писано да сте заедно и трябва да го приемеш и да продължиш напред, защото някъде там те чака човека който наистина е за теб. :)

ewiow
09-27-2011, 12:04
Говорили сме, но няма точно обяснение... Малко го поревнувах от една и той каза, че се е задушавал по такъв начин като съм го ревнувала за глупости иии... Каза по добре сега, отколкото после... :( Незнам може би си мисли, че разтоянието ще ни раздели след 1 година и ще бъде по - гадно ...

xxxbrokenhearthxxx
09-27-2011, 12:16
.. Малко го поревнувах от една и той каза, че се е задушавал по такъв начин като съм го ревнувала..
Мм.. Това е вярно. Ужасно досадно е някой да те ревнува и просто в един момент писва..

ewiow
09-27-2011, 14:18
Ами това на мен за пръв път ми се случи да го ревнувам толкова много... А като вземем в предвит неговите ревностни състояния, нз :x Имаше дни, седмици и месеци, в които ме ревнуваше ужасно много и то от не бивалици и беше готов да скочи в бой :-D Тогава на мен ми беше, много трудно постоянно се карахме затова - защо ме ревнува и ала бала... Едвам се сдържах, но накрая се беше отказал, но и сякаш спря да му пука за мен :-o

Azoria
09-27-2011, 14:30
Намери начин да разбереш истинските му чувства към теб.

fenkaaa
09-27-2011, 14:36
Добре де ходели сте толкова време,а те е зарязал защото си го ревнувала от някаква си ?! :shock:

ewiow
09-27-2011, 14:37
Сигурна съм, че само 1 целувка или едно сближаване като прегрътка ще стопи бариерите помежду ни, но се въздържам от това, защото не искам да му преча на свободата, защото той така поиска ;(

ewiow
09-27-2011, 14:40
fenkaaa
Каза , че не е било само това, прибавяше причина, след причина...

Walle
09-27-2011, 18:13
маце, кофти история;
За да те скъса, значи си има неговите причини... Най-вероятно му се ще нещо ново, различно от ежедневното с теб. Не се измъчвай с кофти мисли, опитай и ти нещо ново :)

wiiwa
09-27-2011, 18:19
Причината която ти е казал, само по себе си означава, че момчето не си струва и че иска на свобода да му се натиска всяка кифла :? Иначе сега те е зарязал, ако от ден на ден се постараеш да ставаш все по-хубава ще видиш как ще започне пак да тича след теб ..

anonymous708973
09-27-2011, 19:12
Причината която ти е казал, само по себе си означава, че момчето не си струва и че иска на свобода да му се натиска всяка кифла :? Иначе сега те е зарязал, ако от ден на ден се постараеш да ставаш все по-хубава ще видиш как ще започне пак да тича след теб ..

Глупости на търкалета!
Има супер много момичета, които задушават гаджетата си. Може да е било вярно в техния случай, може да е било просто извинениe за това, че не иска да е с нея повече. В никакъв случай не значи, че иска да му се натискат кифли.
Има пълното право да я остави и да продължи с друго момиче.

ewiow
09-27-2011, 20:56
Причината която ти е казал, само по себе си означава, че момчето не си струва и че иска на свобода да му се натиска всяка кифла :? Иначе сега те е зарязал, ако от ден на ден се постараеш да ставаш все по-хубава ще видиш как ще започне пак да тича след теб ..

Глупости на търкалета!
Има супер много момичета, които задушават гаджетата си. Може да е било вярно в техния случай, може да е било просто извинениe за това, че не иска да е с нея повече. В никакъв случай не значи, че иска да му се натискат кифли.
Има пълното право да я остави и да продължи с друго момиче.

хаха, само момичета ли и момчетата са си същите.. Да не говорим за това той какъв беше, но аз го търпях и ся затова стана така... :-o

ThatsMe
09-27-2011, 21:16
Емм... какво да кажа, помисли ако те е зарязал защо трябва да ти пука за него( и а знам обичаш го ала..бала..) но може би трябва да го забравиш ( да знам не можеш... пак ала...бала...) но просто не му позволявай да ти причинява това...
Както пее една певица: Забрави го, забрави го, да е с теб не заслужава !
няма да казвам на кой е, защото много хора ще ме игнорнат, но наистина продължи напред ако виждаш,че няма шанс и успех :)