PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е и как да постъпя



gabriela11
09-27-2011, 15:08
Миналата учебна година на училище си опънах крака и капачката ми изпука и усетих парене слeд врeме ми мина.Това лято пак ми изпука капачката ходих при eдна жена,която уж оправя такива неща но след 3 пъти ходенe при нея и даванe на пари се оказа че не може да ми я оправи и сега мн мe боли пука постоянно кракът ми боли ме от вътрешната страна на левият ми крак ту се оправя за мн кратко време и после пак ме боли какво да правя родитeлитe ми казват че е нормално и въобще не им пука какво да правя рева постоянно и никой не ме ебава ;(;(

gugenceto2
09-27-2011, 16:01
Ами отиди на доктор!

cookie_master
09-27-2011, 16:37
На лекар веднага :wink:

ThisIsMe
09-27-2011, 18:16
Медицината е достатъчно напреднала ,за да ти осигури необходимото лечение.При първа възможност отиди при лекар(ортопед)!

ZloboMiR
09-27-2011, 18:28
Имам подобен проблем, но в много по-лека форма. Аз се опитах да си сгъна ставата напред при волейбол. В началото наистина болеше много, макар и търпимо. Постарах се да не натоварвам този крак изобщо, и с течение на времето се оправи, но през все по-големи периоди болеше все по-за кратко и слабо. Но все още се обажда, колкото да напомни, макар и веднъж годишно за 5 минути. При теб не знам какво е точно, ако е капачката, може и да има нужда от лека операция, но ако е нещо по ставата, вариантите са толкова зле, че бих се примирил и се надявал моята да се възстанови. Поне до прегледа носи наколенка и повтарям, не товари крака, дори да се налага да куцаш и да качваш стълби два пъти по-бавно.
А за ходене по шамани дето "уж" нещо си лекуват, не знам какво заслужаваш. :-x