PDA

View Full Version : Раздвоена



Cvetii95
09-27-2011, 16:55
Здравейте.Момиче на 16 години съм.Преди няколко месеца се запознах чрез нета с едно момче.Беше с една година по голям от мен и за щастие беше от моя град.Писахме си няколко седмици и накрая решихме да се видим.Нещата се задълбочиха - аз много го харесвах той мен също.За мен той беше прекрастно момче просто перфектен , притежаваше всички качества , които бих харесала и бих искала да видя в едно момче.Споделяхме си всичо , мечтаехме заедно , бяхме много близки.Пишехме си непрекъснато в skype , facebook SMS - и също Виждахме се само веднъж в седмицата и незнам дали това е причината, но колкото и близки да бяхме , аз все усещах някакво напрежение между нас , дори понякога просто нямаше за какво да си говорим. Постепенно чувствата ми към него охладняха , но си мислех че е временно и реших да не му казвам. Незнам дали е усетил но някъде началото на този месец , докато си пишехме в skype той сподели че според него съм се държала студено и че не ме било грижа за него ( а това не е така постоянно ми беше в мислите). Аз се опитах да му кажа че не е така , но той направо излезе от skype без да ми позволи да му обесня . На следвашия ден пак си писахме и аз се опитах да поговоря с него и реших да му кажа за чувствата си , а той ми отговори че неиздържа повече и ми каза сбогом . Не исках да му отговоря същото и си замълчах. Преди няколко дни ми писа СМС че още мисли за мен и му липсвам много , а днес също получих съобщение. Терзая се незнам какво да направя , ако му пиша знам че ще стане по - лоша сутуацията . Изпитвам много топли чувства към него , но едва ли са любов . Искам да си дам шанс да го забравя и той мен също.Нещата между нас не се получават . Знам че ако му пиша ще започнем да поддържаме някакъв контакт , а на мен ми трябва време да реша наитина какво искам да се изясня сама пред себе си . В момента съм раздвоена моля ви за съвет . С риск да ме оплюете все пак пуснах тази тема с някаква надежда.
:) :)

Sh@d0w
09-27-2011, 17:00
Сама го каза-изчакай и реши какво искаш.

Тогава прави каквото трябва.

FuCKkK13
09-27-2011, 17:06
Сама го каза-изчакай и реши какво искаш.

Тогава прави каквото трябва. +1.. :)

musS
09-27-2011, 18:30
аз не разбирам наистина за кво всеки в тоя форум се плюе .. плюйте за темата за тоалетната хартия .. а ти защо не го потърсиш .. не казнам да тръгвате .. да се поопознаете повече или пробвай примерно 1-2 седмици да не си пишете и да не се виждате .. тогава може би ще разбереш дали го харесваш , мое мнение поне .. :-o

Bozichko
09-27-2011, 23:22
На 1во място разбери ти самата какво искаш и какви са твоите цели във връзките, тогава процедирай !