PDA

View Full Version : яко зарибен



aleksandro
09-27-2011, 17:49
Значи до сега проблеми с момичета съм нямал смисъл такъв как да се изразя в 90 процента съм бил с тази с която съм искал в повечето случай за по малко от 2 седмици защото бързо ми писва защото късмета ми е да се хващам само с тъпи путки без да обиждам останалите момичета.преди доста време имах мн сериозна връзка но защото съм твърде горделив и имам прекалено голямо самочуствие и не признавам друго освен моето ми изяде главата но това няма толкова голямо значение см след като свърши всичко с нея почна да не ми пука за мацките и да ги редувам и да си правя ташаци с тях което не е правилно но както и да е стигам до въпросното момиче.Почнах лекции и както винаги закъснях и влизам и гледам само некфи хора см такива с който мн трудно се общува и без да искам погледнах на ляво и там седеше тя и си викам:ето поне едно яко маце ще има с какво да се занимавам 2 седмици и ви казвам от когато ч видях супер много се зарибих и се заклевам че все едно се гледам мен само че в друг човек и нзн какво да направя а от 2 години не съм се зарибявал толкова много че непрекуснато мисля за нея и като я видя е така ми става супер яко и съм сигорен че ако станат нещата ще е яко нещо меяду нас и сериозно а не за 2 седмици ама проблема е че нзн как да започна помогнеъе ако можете и ще съм ви много благодарен :* целувки

sunman
09-27-2011, 17:51
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ Български език?!?!

aleksandro
09-27-2011, 17:56
пиша ма тъмно и съм объркал за което съжелявам,но друг ми е въпроса ?ако може по него.

Sh@d0w
09-27-2011, 17:58
Два пъти пробвах да го прочета,нещо не разбрах.

На какъв език е?

aleksandro
09-27-2011, 18:02
явно не съм го обеснил както трябва:за 1ви път от 2 години съм яко зарибен по момиче,което супер много прилича на мен и нз какво да направя по въпроса защото не искам да се дъня а тя не е кифла и съм сигорен че нещата ще са сериозни но нзн какво да направя за да тръгне всичко.

lovefantasy
09-27-2011, 18:06
Еми хубаво е, че си самоуверен. Ами дръж се като пич, общувай с нея, намирай общи теми, бъди забавен, привличи и вниманието и т.н., но внимавай да не преминаваш границата и да станеш приятелка от мъжки пол.

wiiwa
09-27-2011, 18:08
Абе ти на колко си години ?

И по въпроса ти. Ами говори и нормално, като на човек и не я ''обарвай'' при първа възможност. Между другото съм сигурна, че ако е свясна, момиче за което си заслужава, няма да се трогне ако разбере, че си се отнасял с толкова момичета като ... ъъ.. предмети

aleksandro
09-27-2011, 18:13
Еми хубаво е, че си самоуверен. Ами дръж се като пич, общувай с нея, намирай общи теми, бъди забавен, привличи и вниманието и т.н., но внимавай да не преминаваш границата и да станеш приятелка от мъжки пол. Аз се държа както винаги см нзн за мен готин човек съм пък относно нея си лафиме и ти казвам на 90 процента нещата който ме инт и нея см като характер сме кажи речи 1 към 1 и това ме обърква и блокирам и нзн какво да направя за да и превлеча вниманието както ти казваш.

SheDevil
09-27-2011, 18:14
Все едно чета за себе си....

По темата: мисля, че много добре знаеш как да общуваш с момичетата. Само смали себелюбието и горделивостта си, че ще ти направи лоша шега...бъди мил,излезте...все пак сте до колкото разбрах от един курс. За да не правиш грешки, обмисляй добре действията си,за да не затвориш врата преди да си я отворил. Успехчета :)

ewiow
09-27-2011, 18:14
aleksandro
Напомняш ми за бившия :-o Горделив, инат и с голямо самочувствие и не престана мен да ме вини, че съм му "изяла" главата :D:D

aleksandro
09-27-2011, 18:16
Абе ти на колко си години ?

И по въпроса ти. Ами говори и нормално, като на човек и не я ''обарвай'' при първа възможност. Между другото съм сигурна, че ако е свясна, момиче за което си заслужава, няма да се трогне ако разбере, че си се отнасял с толкова момичета като ... ъъ.. предмети на 20 съм и говора нормално като на човек и не я обарвам първо това не съм го правил защото е смешно,пък за другото всяко свястно момиче няма да се трогне както и обратното

aleksandro
09-27-2011, 18:20
aleksandro
Напомняш ми за бившия :-o Горделив, инат и с голямо самочувствие и не престана мен да ме вини, че съм му "изяла" главата :D:Dобаче аз не обвинявам момичето с което съм бил а себе си см знаех какво правя и продължавах да го правя въпреки че знаех че не е правилно.но живота продължава и колкото и да съм я обичал не съжелявам за нищо,така е било писано да станеиначе бившият ти е бил готин :Д

galet0
09-27-2011, 18:22
Ъм,не знам,защо не вземеш да си редактираш поста?Смисъл,супер трудно се чете,главно заради пропуснатите запетаи,да не говорим за изразите.
Ясно обособени изречения няма.

Изобщо ти колко имаш по български?
Можеш ли да вържеш 3?

musS
09-27-2011, 18:23
Два пъти пробвах да го прочета,нещо не разбрах.

На какъв език е?
+ , а по темата , защо просто не отидеш и не я заговориш ? поне името знаеш ли й ?

aleksandro
09-27-2011, 18:24
Все едно чета за себе си....

По темата: мисля, че много добре знаеш как да общуваш с момичетата. Само смали себелюбието и горделивостта си, че ще ти направи лоша шега...бъди мил,излезте...все пак сте до колкото разбрах от един курс. За да не правиш грешки, обмисляй добре действията си,за да не затвориш врата преди да си я отворил. Успехчета :) Какво означава това да си мил,не мога да излъжа някое момиче че е красиво умно или т.н а си казвам това което мисля см аз съм такъв че каквото ми е на главата това си казвам иначе има много истина в това което казваш но това не е същността ми някак си.

elysunny
09-27-2011, 18:26
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ Български език?!?!

wiiwa
09-27-2011, 18:26
Абе ти на колко си години ?

И по въпроса ти. Ами говори и нормално, като на човек и не я ''обарвай'' при първа възможност. Между другото съм сигурна, че ако е свясна, момиче за което си заслужава, няма да се трогне ако разбере, че си се отнасял с толкова момичета като ... ъъ.. предмети на 20 съм и говора нормално като на човек и не я обарвам първо това не съм го правил защото е смешно,пък за другото всяко свястно момиче няма да се трогне както и обратното


Тогава, ако си и хубав освен мил и забавен ще се получат нещата, предполагам

aleksandro
09-27-2011, 18:28
Ъм,не знам,защо не вземеш да си редактираш поста?Смисъл,супер трудно се чете,главно заради пропуснатите запетаи,да не говорим за изразите.
Ясно обособени изречения няма.

Изобщо ти колко имаш по български?
Можеш ли да вържеш 3? това колко имам брат не е от значение см не съм на изпит или на каквото и да е било.ако искаш такива обособени изречения си отвори някой разказ.казах че се извинявам ако толкова не можеше да го разчетеш да не се беше пробвал.см никой не те кара насила а пишеш после тъпи постове.Ти си знаеш брат ;)

lovefantasy
09-27-2011, 18:30
Ами аз съм изпадала в подобна ситуация. Момчето беше като теб. Имахме толкова общи теми за разговор, в скайп сме си чатили с часове и през цялото време намирахме общи теми, а на живо постоянно исках да съм край него, защото знаех че каквото и да направи или каже, ще ми хареса. При нас нещата се получиха по толкова естествен начин, че е дори трудно да се обясни. Просто си паснахме, а останалото стана от самосебе си. А иначе това, че се блокираш като си с нея и при моето момче го имаше. Беше ми казал "понякога изтрелваш такива попадения за мен, че чак се плаша и незнам кво да ти отговоря".
Щом тя общува стеб, явно също те намира за интересен и определено и допадаш. В момента се опознавате и ти сам можеш да прецениш дали и е приятно с теб. Няма как да не го усетиш. А устетиш ли че и тя те харесва, вече ще е по-лесно. Води я на някакви интересни места, където не е била, бъди спонтанен и най-вече щом си приличате, значи ще ти е по-лесно да уцелваш какво ще и хареса :)

aleksandro
09-27-2011, 18:36
Дам така е мога да преценя,но харакретите са ни подобни и едниния ден е едно а другия е друго.Като сме на лекция ме набюдава като излезнем си лафиме и ни е яко пък на другия ден е нещо съвсем различно и се обърквам а пък и аз съм така и мой приятелки не са ме разбирали.

lovefantasy
09-27-2011, 18:44
Еми може да си е имала някви проблеми и държанието и да се дължи на това, варианти много. Ако считаш за умстно, просто можеш да попиташ какво и е. Ако не ти отгвори ок, ако сподели още по-добре. Тези работи ти правят такова силно впечатление, защото момичето много ти харесва, преди сигурно не си обмислял така задъблочено, поведението на някое момиче.

aleksandro
09-27-2011, 18:52
ем да така е см преди не ме е бъркало въобще,а сега :Х въобще нзн как стана това но колкото много го искам толкова и не.в голям шах съм :Д ако не стане нищо много ще загубя от цялата работа пък ако стане ще спечеля.Много мразя като е или или.ТИ какво би направила?Извинявай че ти говора на ти ако е проблем

leadyflame
09-27-2011, 18:54
случайно да не би да нямаш "я" на клавиатурата :-o

aleksandro
09-27-2011, 19:01
случайно да не би да нямаш "я" на клавиатурата :-o Ми мисля,че имам "я" ?

leadyflame
09-27-2011, 19:02
В такъв случай използвай буквата, в думите, които се съдържа "я"

lovefantasy
09-27-2011, 19:08
Няма проблем. Ами , ако нещата се развиват добре ще трябва да намериш удобен случай или момент, в който да и кажеш или да се разберете. Сигурно се притесняваш, че ако и кажеш кво изпитваш може да те отреже, ама нищо не ти пречи да опиташ, ако и тя те харесва ще стане работата. Ако пък тва с обясняването ти се трува детинско и не е особено в твой стил, тогава изчакай друг подходящ момент. Знам ли на бар нещо, попринцип на такива места хората са по-отпуснати, особено след 1-2 питиета, е ама ти няма да прекаляваш де. Незнам кое ще ти се стори по-удачно и двете схеми са сработвали за различни хора.
Ти ще прецениш кое място и момент са най-подхящи, ако имаш късмет може и от самосебеси да стане,когато най-малко го очакваш.
Няма от какво да се притесняваш, мисли положително и бъди уверен.
Ако не се получи, поне ще знаеш че си опитал. :)

aleksandro
09-27-2011, 19:13
Няма проблем. Ами , ако нещата се развиват добре ще трябва да намериш удобен случай или момент, в който да и кажеш или да се разберете. Сигурно се притесняваш, че ако и кажеш кво изпитваш може да те отреже, ама нищо не ти пречи да опиташ, ако и тя те харесва ще стане работата. Ако пък тва с обясняването ти се трува детинско и не е особено в твой стил, тогава изчакай друг подходящ момент. Знам ли на бар нещо, попринцип на такива места хората са по-отпуснати, особено след 1-2 питиета, е ама ти няма да прекаляваш де. Незнам кое ще ти се стори по-удачно и двете схеми са сработвали за различни хора.
Ти ще прецениш кое място и момент са най-подхящи, ако имаш късмет може и от самосебеси да стане,когато най-малко го очакваш.
Няма от какво да се притесняваш, мисли положително и бъди уверен.
Ако не се получи, поне ще знаеш че си опитал. :) аз не съм от притеснителните просто ако не стане ще е кофти защото и се кефя освен всичко но и като човек.Но ще тестваме какво ще стане см не се отказвам и ще се постарая по всички параграфи да успея да стане м/у нас.вблагодаря за всичко :*

lovefantasy
09-27-2011, 19:18
Успех :)

fenkaaa
09-27-2011, 19:21
Ходиш на лекции,а не можеш да пишеш? Интересно 8-)

По темата,можеш да поговориш с нея? Сам казваш,че можеш да имаш всяко момиче,нея дори не можеш да я заговориш или какво?

galet0
10-10-2011, 19:53
Ъм,не знам,защо не вземеш да си редактираш поста?Смисъл,супер трудно се чете,главно заради пропуснатите запетаи,да не говорим за изразите.
Ясно обособени изречения няма.

Изобщо ти колко имаш по български?
Можеш ли да вържеш 3? това колко имам брат не е от значение см не съм на изпит или на каквото и да е било.ако искаш такива обособени изречения си отвори някой разказ.казах че се извинявам ако толкова не можеше да го разчетеш да не се беше пробвал.см никой не те кара насила а пишеш после тъпи постове.Ти си знаеш брат ;)
aбе брат... момиче съм
и знаеш ли колко ме еб..... как пишеш ти?аз влизам в тази тема,не мога да разбера нищо,тъй като ти български не говориш,излизам.
от тук нататък е твой проблем,при това сериозен.
разкази чета достатъчно,ама няма да е зле и ти да започнеш

като се явиш на изпит,както беше казал,и 2 ще ти е много

аре чао,братт!

ewiow
10-10-2011, 19:56
aleksandro
Напомняш ми за бившия :-o Горделив, инат и с голямо самочувствие и не престана мен да ме вини, че съм му "изяла" главата :D:Dобаче аз не обвинявам момичето с което съм бил а себе си см знаех какво правя и продължавах да го правя въпреки че знаех че не е правилно.но живота продължава и колкото и да съм я обичал не съжелявам за нищо,така е било писано да станеиначе бившият ти е бил готин :Д

хаха, така си е 8) :D но и той в последствие си призна грешките :P :D

antifashionshit
10-11-2011, 06:09
Два пъти пробвах да го прочета,нещо не разбрах.

На какъв език е?
тролски.

marin4itu
10-11-2011, 06:36
Абе човек, тебе как те допуснаха в университет да учиш бе?

Иначе по темата, станал си на 20 години и питаш нас как да си зарибиш момичето..