PDA

View Full Version : Момчета!



ewiow
09-27-2011, 18:08
Въпросът ми е към момчетата. Защо 1 момче, първо се опитва да присвои момичето, още в началото казва, че ходят сериозно, опитва се да направи така, че да бъде единствения за нея, кара я да се влюби до уши, кара я да се почувства и тя единствена, дори й го казва... А после изведнъж я зарязва, а уж твърди, че много я обича, дори когато се разделят и... накрая завършват с това " и мен ме боли "...
Не мога да разбера логиката на мъжете, защо така правят?? :( :-o

Sh@d0w
09-27-2011, 18:12
Ако съдиш по личен опит,не вярвам въпросният "мъж" да е бил на повече от 15 години.

lovefantasy
09-27-2011, 18:14
Еми нормално е в началото да ти обръща повече внимание. Иначе за тва последното не съм съгласна. Поне на мен не ми се е случвало да ми кажат такава глупост - обичам те и ме боли ама къса ме...

ewiow
09-27-2011, 18:17
Всичко от личен опит е казано :) Не е на 15, по голям е .. :(

SisiStrange
09-27-2011, 18:18
Не познавам много такива мъже.
Ти явно си имала кофти късмета да попаднеш на изключение. 8-)
Според мен ти го казва, за да не го намразиш и да си остави резервна вратичка с теб, в случай, че остане за прекалено дълго сам. Не му вярвай. Не те обича.

musS
09-27-2011, 18:25
Еми нормално е в началото да ти обръща повече внимание. Иначе за тва последното не съм съгласна. Поне на мен не ми се е случвало да ми кажат такава глупост - обичам те и ме боли ама къса ме...
аз точно това чувствам в момента към бившия ми .. но примерно представи си ,че си с някой , който много обичаш , но само се карате .. спорите и изникват все повече и повече различия .. ти още обичаш човека , но не искаш да се карате за глупости .. :(

elysunny
09-27-2011, 18:27
едва ли е на повече от 16, до такава възрааст просто са такива, ако е по-гголям има някви проблеми, комплекси

ewiow
09-27-2011, 18:32
Еми нормално е в началото да ти обръща повече внимание. Иначе за тва последното не съм съгласна. Поне на мен не ми се е случвало да ми кажат такава глупост - обичам те и ме боли ама къса ме...
аз точно това чувствам в момента към бившия ми .. но примерно представи си ,че си с някой , който много обичаш , но само се карате .. спорите и изникват все повече и повече различия .. ти още обичаш човека , но не искаш да се карате за глупости .. :(
Мисля, че и той точно заради това скъса с мен... Не бяхме се скаравали от доста време, но само заради мойта ревност пак възникнаха някви караници, а пък на него само толкова му трябвало....

LeprikonA
09-27-2011, 19:42
и аз не съм попадала на много такива. и съм съгласна с горните мнения, че такива са до най-много 16 годишни. нагоре уж стават зрели.

ZoRiNkaTa
09-27-2011, 20:07
Ще се окаже вярно , че всички мъже са еднакви. :P

BonnieandClyde666
09-28-2011, 05:57
Еми нормално е в началото да ти обръща повече внимание. Иначе за тва последното не съм съгласна. Поне на мен не ми се е случвало да ми кажат такава глупост - обичам те и ме боли ама къса ме...
Точно за това и мен ме заряза копелето. Има ги такива индивиди. Личен опит!

mrazqkindergarten
09-28-2011, 07:31
Има нещо такова.И аз не го разбирам.

anonymous708973
09-28-2011, 07:36
И аз имам въпрос.

Защо едно момиче, което само си е виновно, тъй като не е преценило момчето, пуска тема във форума, когато го скъсат?

LambOfGod
09-28-2011, 08:01
Искал е да те ебе, почнал е да те котка, не си му пуснала и е заебал или е искал да води връзка с теб, видял е, че не си подхожате или че си тъпа и е заебал възмоножно най-тактично и в двата случая. Какво не ти е ясно?
Не може всяко момче да ти прелага брак и деца само, защото ти се е врекъл в любов.
Пробвай да потърсиш грешката в себе си или в индивидите с които общуваш преди да обвиниш цялото мъжко съсловие в подобни глупости.

Bozichko
09-28-2011, 09:35
На мъжете генетично им е заложено да им се иска да си разпръсквате семето.... в различни!!! Но четейки темата, 1во осъзнавам, че ти си на има няма 15-16 и 2ро ако "момчето", за което говориш е над 15 и то доста над 15, има сериозни проблеми... Но иначе така е, ние сме хора, чувствата се изпаряват и такива неща стават. Кофти :-) :-)

Shturrrche88
09-28-2011, 10:13
И аз имам въпрос.

Защо едно момиче, което само си е виновно, тъй като не е преценило момчето, пуска тема във форума, когато го скъсат?
Мда, и аз това щях да попитам. И въпрос по-специално към този цитат " но само заради мойта ревност пак възникнаха някви караници, а пък на него само толкова му трябвало...."...
Значи той е гадно копеле, защото му е писнало да си проявяваш ревността, пък ти добричката и наранената си невинна душичка...
Я моля ти се...

borkooo1
09-28-2011, 14:11
ne vsi4ki mom4eta sa takiva