PDA

View Full Version : помогнете ми ;(



aninceto1819
09-27-2011, 22:55
Искам да умра вече отчаяла съм ce от живота всичко става така...запознах се с едно момче много го харесвах и тръгнахме всичко беше прекрасно в продължение на 2 години аз съм по особено и някой пътсе държах с него студено карали сме се много и гоядосвах един ден на него му писна от менее и ме остави не вярвах че това ще е края защото той ме обичаше супер много и много държеше на мен .1 месец след като се разделихме ми каза че не ме обича вече нищо не изпитва към мен и аз му дадох не изпитва към мен и аз му зададох въпроса как така след като беше луд по мене и той само ми каза ЕЙ ТАКА :(много пъти съм му се молила да се оправя но той нейска вече .. един път ме беше потърсил да се видим и от тогава се виждаме но само за единия секси всичко е чудесно като се видим все едно сме си заедно и след вечерта пак същото нито си говорим нито пишем не знам вече какво да правя минаха се вече 5 месец и не мога да го забравя опитвала съм се и не мога много го обичам не си представям живота без него отчаяла съм се от всичко :X какво да правя ;(

ledenakrasota
09-27-2011, 22:59
Не се давай и не се оставяй така! :) С времето ще се справиш, но не с такива мисли.
Той те е зарязал и не те заслужава. Спри всякакъв контакт с него, ако е възможно. не си струва всичко това. в един омагьосан кръг се въртиш. :)

vakanciqta
09-27-2011, 23:09
Много бързо си оправи заглавието и го напиши на Български защото ще ти заключат темата !
.. Адски добре те разбирам , знам какво ти е .. Много е трудно ,да ! Но аз гледам да се абавлявам повече и да излизам така не мисля за него . А и той е егати идиота според мен . Сигурно си плакала за него . А това е най-голямата грешка ! Ако плачеш аради мъж това трябва да е от смях ! Чу ли ! Не се предавай , ти си силна , ти можеш ! Успех
:-) Ако някой ден нямаш с кого да си споделиш ми пиши Л.с .. Повярвай ми знам от ичен опит какво е болка ;x

Bozichko
09-27-2011, 23:19
Как да ти помогнем ? Да ти кажем, че всичко ще е наред ? Ми няма да е... Да ти кажа, че ще ти мине бързо ? Няма да е бързо. Единственото нещо, което мога да те посъветвам е - продължавай да живееш. Излизай с приятели, повечко контакти, намери си хоби, почни да се занимаваш повече с училище. Живота не свършва от една несподелена любов. Да 2 години са много време, аз самия все още страдам след малко по-дълга от 2 години връзка, но това не ме отказва от живота. Да се затвориш, да си тъжиш сама и да си спреш контактите с хората е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА, която можеш да допуснеш!!! Успех :-)

Ваканцията, дай аз ще те заобичам бря ;)

vakanciqta
09-27-2011, 23:29
Виж и коментара над-мен ! Просто продължи напред вярно е ,че няма да е лесно. Щом като все още дишаме всичко е ок ! :-)

LambOfGod
09-28-2011, 02:53
Ми, спри да се ебеш с него и си продължи животеца все едно нищо не е станало.

pofek
09-28-2011, 17:59
Ми, спри да се ебеш с него и си продължи животеца все едно нищо не е станало.

И аз така мисля...не се отчайвай,ще си намериш друг.

valdesbg
09-28-2011, 18:04
Самоубий се.

Или спри да си на повикване.

SmilezZz
09-28-2011, 18:12
Той те използва , заради секса - ти му разрешаваш. В такъв случай как искаш да го забравиш , че нещо не ми стана ясно ?
Спри всякакъв контакт с него. Вярно е , че след 2 години връзка ще ти е трудно , но живота продължава. Просто продължаваш напред с гордо вдигната глава и това е. Силна воля. С времето лека - полека чувствата ще поутихнат-

elysunny
09-28-2011, 18:35
Самоубий се.