PDA

View Full Version : Въпрос относно кръвен тест



ALetterFromTheSky
09-28-2011, 09:09
Здравейте отново, хаха. Искам само да попитам за резултата ми ,тъй като чак в петък мога да отида в лабораторията , а дотогава излезна в интернет .Та тези цифри значат, че не съм бременна нали?

Забележка : Няма
Име на теста (изследването)
Резултат

Единици
Референтни граници
total Бета ЧХГ
<0.100

mU/ml Ж: пременопаузални небрем.<1, постменоп.<7; М: <2

ALetterFromTheSky
09-28-2011, 09:26
И също така да попитам ( лекарката нищо не ми обясни) пия Джаз и сега съм на 3тата плацебо таблетка, утре е последната, в книжката пише че новата лента трябва да се почне на същия ден от седмицата-тоест на същия както предния път, или в същия ден с последната плацебо таблетка .Извинявам се за тъпите въпроси, обаче с лекарка като моята-каза , че всичко е написано в листовката и ме отпрати ... Мерси предварително :)

Sh@d0w
09-28-2011, 14:29
Ми прочети листовката?

ALetterFromTheSky
09-28-2011, 18:55
Ами, да обаче това същия ден от седмицата не знам дали значи на същия ден с последното плацебо, или на същия както съм поччнала предната лента

DragonLady
09-28-2011, 20:20
Драсни едно ЛС на ThisIsMe тя ги чатка тея работи, и може да ти помогне :)

naksdy
09-28-2011, 20:32
Драсни едно ЛС на ThisIsMe тя ги чатка тея работи, и може да ти помогне :)

По-скоро на kalpazanka. Направо е способна да разнищи всичко, аз съм я признала нея :D

dPa3HuTeJl
09-28-2011, 21:06
Бременна си,честито :) Лекарката нищо не ти е казала защото сигурно е преценила че тя не е човека който трябва да ти го каже това

09-28-2011, 21:13
Бременна си,честито :) Лекарката нищо не ти е казала защото сигурно е преценила че тя не е човека който трябва да ти го каже това
и как го разбра? :-o

ALetterFromTheSky
09-29-2011, 01:31
След като ми дойде само бременна съм, ебати кретена :-) :-)

Айде без повече такива- смисъл питах само ако някой може да ми разчете резултатите ... не ти искам "остроумието " , което така или иначе липсва :)

Bozichko
09-29-2011, 09:18
Бременна си,честито :) Лекарката нищо не ти е казала защото сигурно е преценила че тя не е човека който трябва да ти го каже това

Е то ако лекаря не ти го каже, кой?! Да чака, момичето, от "небето" да й падне новината ли ?...

ALetterFromTheSky
09-29-2011, 17:08
:) Meрси на всички, които писахте ПО темата.

imaginemoi
09-29-2011, 19:30
И аз пия Джаз, ако първото хапче си го пила в понеделик (примерно) се пада да започнеш новата опаковка пак в понеделник.Няма как да се объркаш, защото при тези хапчета няма почивка.

kalpazanka
10-02-2011, 18:18
И аз пия Джаз, ако първото хапче си го пила в понеделик (примерно) се пада да започнеш новата опаковка пак в понеделник.Няма как да се объркаш, защото при тези хапчета няма почивка.
Точно.

Авторке, по какъв повод прави изследването? Бременност ли дириш или следиш мола?

naksdy, много мило. :)