PDA

View Full Version : Баннат си от виртуален хотел защото си дете?



meli2001
09-28-2011, 11:36
здравейте,знаете че децата не са приети много добре при тийнейжърското общество по някой много,ама много тъпи причини:
1.Досадни са?
2.Не могат да се държат естествено
3.Някой като ги псува,те му отговарят
4.Не могат да псуват
5.Искат само внимание
6.Не могат да се напушат с трева като простаци(с извинение)
7.Не могат да мастурбират?
и ето,ако са ви познати тези,така да кажем,виртуални хотели(от рода на habbo >.<),разбира се има и много клонинги на този известен хотел,наречени retro(защото заразяват с malware?)и един пресен хотел,с много тъпо име:hubbo.там персоналът беше доста груб към новаците(еми те са едни групи от приятели,повечето са норвежци или холандци)и един тъпак(с извинение)ми каза да си е*** майката>.<,защото разбра мойта тъмна тайна(че съм малко детенце)аз му отговорих с нещо там,и в следващият момент той каза на някакъв си скот,да ме блокира.направи го.според вас кой е виновен в случая,аз,защото не съм порастнала и не съм си намерила акъла(според тях)или те,защото са ме блокирали по една неуписуема причина?

Jus7DreamBoy
09-28-2011, 19:38
прочетох темата от тук от там ии нищо не разбрах ..

cigarettekisses
09-28-2011, 19:57
прочетох темата от тук от там ии нищо не разбрах ..

и аз :-o

Lucho
09-28-2011, 20:18
здравейте,знаете че децата не са приети много добре при тийнейжърското общество по някой много,ама много тъпи причини:
1.Досадни са?
2.Не могат да се държат естествено
3.Някой като ги псува,те му отговарят
4.Не могат да псуват
5.Искат само внимание
6.Не могат да се напушат с трева като простаци(с извинение)
7.Не могат да мастурбират?


Хах.. е не се сдържах просто :razz:

Добре, като те псуват какво правиш там ? Толкова ли е належащо на 10 години да се занимаваш с виртуални хотели ? Абе деца, за вас CS и Dota няма ли ? 8-)

Просто се пошегувах. Сега сериозно - по-добре не се занимавай с глупости. Излез навън с приятели.

Amazin
09-28-2011, 20:26
Искам си обратно двете минути, които загубих, четейки тая простотия.. :-x

autista88
09-28-2011, 21:30
Искам си обратно двете минути, които загубих, четейки тая простотия.. :-x

MaGuSs
09-28-2011, 22:37
Искам си обратно двете минути, които загубих, четейки тая простотия.. :-x

Вие толкова бавно ли четете ?? :lol: :lol: :lol:

meli2001
09-29-2011, 13:39
хора,едно 10 годишно ще ви надмине,защо четете тази ''простотия'',ами не отидете да си потърсите акъла някъде другаде? :-D :D :razz: :-P :lol:
апък за тези,който не разбраха,просто питах дали той/те са постъпили правилно да псуват деца и да блокират хора без причина?

MaGuSs
09-29-2011, 14:26
хора,едно 10 годишно ще ви надмине,защо четете тази ''простотия'',ами не отидете да си потърсите акъла някъде другаде? :-D :D :razz: :-P :lol:
апък за тези,който не разбраха,просто питах дали той/те са постъпили правилно да псуват деца и да блокират хора без причина?

Абсолютно спазвайки логиката на Айнщайн по теоремата на отрицанието на втора степен под корен на 124, сума от скоростта на светлината - скоростта на неутрино, преобразувайки резултата в букви, ще кажа, че нямат никакво право !

meli2001
09-29-2011, 16:31
евала,точно това исках да чуя! :lol: 8-) :-P

meli2001
09-29-2011, 16:43
И Лъчо:този хотел е пикселиран,в него играят и 7 годишни,аз друго какво да правя,като от блока ми има само дъртаци,а? :lol: 8-) :-o