PDA

View Full Version : Обичам го ;(



angelskodqvol4e
09-28-2011, 10:43
Преди 10 дена се разделихме..аз съм на 20г. без 2 месеца..той е на 23
Чувствам се ужасно :o .
Опитвам се да не мисля за него..но не се получава..
Излизам с приятелки,гледам филми,игрaя на игри,слушам музика но
каквото и да правя,все си спомням за него.
Като се разхождам по центъра ,от където и да мина все за него мисля,
спомням си как се смеехме ,майтапехме се,говорехме щутории и хората се обръщаха и ни гледаха.....
Всеки път сядахме на една пейка и седяхме с часове ,а ако мина по край тази пейка просто имам чувството,че ще ревна..
Липсва ми много,разделихме се заради ..неговия инат.бяхме заедно почти 2 години
Очаквам от вас някакви съвети,как да продължа ..
Преди няколко дена ходих да питам за работа ..и чакам тези дни да ми се обадят,и като започна работа се надявам да не се сещам за него толкова често.
И искам от вас само 1
без обиди,достатъчно ми е гадно,че да чета обидни коментари :(
А ако има правописни грешки се извинявам.. :)

LeprikonA
09-28-2011, 10:47
че защо да те обиждаме?

нормално е да ти е гадно след като връзката е била 2 години и сте си прекарвали добре. но трябва и да приемеш, че е приключила. дано с работата времето ти да тече по-бързо - това много помага. приятелите също помагат изключително много.

fenkaaa
09-28-2011, 10:47
Мога да предположа колко ти е тежко,но какво да правиш,такъв е живота.. Едни идват,други си отиват и ти не можеш да го промениш :)

angelskodqvol4e
09-28-2011, 11:34
нооо,защо толкова боли,а го обичам,ако и той мен ме обичаше нямаше да се сърди и инати,или може би си има друга..
Забрави да спомена,че сме от различни градове :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Sh@d0w
09-28-2011, 14:46
Нормално е да се чувстваш така,все пак сте сложили край на двегодишна връзка.

Няма точен съвет,какво да направиш за да не мислиш за него в момента.Известен период ще е така.С времето лека полека ще го забравиш.През това време можеш да излизаш с приятели,работата както каза сама също ще ти ангажира голяма част от вниманието.Ако пак ти остава твръде много свободно време-намери си хоби.

Няма да стане изведнъж,но малко по малко ще го забравиш.

SmilezZz
09-28-2011, 17:38
А каква беше по - точно причината да скъсате ?
И да , с времето лека полека ще го забравиш , просто това няма как да стане изведнъж ,след толкова време прекарано заедно.
Просто трябва да си силна.

Luidgie
09-28-2011, 17:51
YOU AGAIN?!

valdesbg
09-28-2011, 17:53
Забрави да спомена,че сме от различни градове :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Щях да питам дали не е така, но ти си ме изпреварила. Ключа от палатката е тук. Връзка не сте имали, 2 години сте се лигавили.

Взимай се в ръце, живота продължава. Раздялата е преход, не дупка. Просто не ти е приятно да усещаш колко зависима си от пича. И ти е още по неприятно да виждаш че той е по независим от теб.

Тъй :)

leadyflame
09-28-2011, 18:09
Бе, ти не беше ли по-малка пък и така като гледам сте се разделяли 100 000 пъти :-o

marin4itu
09-28-2011, 20:12
И не бяхте правили секс, нали?

mrazqkindergarten
09-28-2011, 20:45
Е защо се разделихте?Може и той да има още някакви чувства към теб... Защо не поговорите?Иначе няма да ти казвам да го забравяш, защото знам колко ще ти е трудно и все пак ако не се оправите, ще се наложи, така че успех. :)

angelskodqvol4e
09-29-2011, 09:58
ами добре ще кажа каква е причината ,според мен това не е причина ,а просто той е искал раздяла и за най-малкото и..
Преди няколко мес.когато се бяхме скарали той ме блокира в фсб(не че фсб има голямо значечение ,но..)
И той си беше истрил профила ,преди седмица две разбрах,че си го е активирал(проверих от др.регистрация)
И преди няколко дена му написах,че искам да му видя снимките ,беше в Турция ,а не се бяхме виждали месец,и повече..Казах му да ми изпрати,и той е трябва да ги тегля от фсб...
Казах му да ме отблокира а той не искал да го следя,какво поблукува и такива неща,казах му да си оправи настройките щом толкова се притеснява.. :)
А той няма и това е,аз се ядосах и му казах добре бе искам да ти видя снимките и това е ..и от там тръгна всичко :o
е това ако е причина за раздяла ,не знам простооо
А преди да му спомена за фейса всичко беше нормално,аз щях да ходя след няколко дни.До някъде и аз имам вина,че се раздразних заради подобно нещо,но на всяко момиче може би ще и стане неприятно..забравих да спомена -отблокираме но не ме добави в приятели,можех да му виждам само някой снимки..
Написах му 1 глупост..Да не би приятелите му да имат качества,който аз ги нямам..И след няколко дена той ми писа,че ядосал заради коментарите ми ...
Амии всичко може да си мисля ,щом прави от нищо нещо..(и пак казвам аз съм си виновна)Но и той не е прав..
Извинете,че ви досаждам..но като пиша тук..и някак си ми олеква поне малко..
Не задължавам никого да чете..
Ако адм.мислят,че това е поредната тъпа тема да я заключат

marin4itu
09-29-2011, 11:23
Аз мисля, че проблемът ви се корени много преди това..

angelskodqvol4e
09-29-2011, 11:53
Да имахме проблеми-подобни на това по-отгоре....но се сдобрявахме..
И преди да му кажа за фбк,всичко беше нормалноо

Azoria
09-29-2011, 13:10
Трябва да свикнеш. Да преживееш раздялата е последния етап на връзката. Ако не го направиш цял живот ще ти гори пламъчето.

ThatsMe
09-29-2011, 13:26
Няма кво да свиква, той или я обича/харесва и иска да е с нея или (sry че го казвам, но крие нещо) просто иска да е сам, но докато имаш връска не може да си го изкарваш на другия само щото ти е кофти, на 14 съм и даже аз го знам...

angelskodqvol4e
09-29-2011, 13:35
това е да крие нещо,аз го разбрах още когато му казах за фбк да ме добаВи,и че като притеснява да си оправи настройките..НО ТОЙ НЕЕЕ!
И ДА СИГУРНА СЪМ 100%,ЧЕ НА СНИМКИТЕ Е ИМАЛО МОМИЧЕ,УБЕДЕНА СЪМ...
Но после аз бях виновна ,че съм коментирала по този начин..
ЦИТИРАМ-НЕ МИ ХАРЕСАХА КОМЕНТАРИТЕ ..
Има други момчета знам,но все още не искам връзка,или ако ще съм с някого...трябва да има желязни нерви да ме търпи,защото повече няма да се доверявам толкова лесно :shock:

ThatsMe
09-29-2011, 13:46
чакай де не се панирай и си дай време :) най-добре е така + може да не е имало момиче на снимките има още 100 причини да не ти ги покаже :)

Azoria
09-29-2011, 14:23
Няма кво да свиква, той или я обича/харесва и иска да е с нея или просто иска да е сам

По-вероятно е второто,след като така се държи след толкова време. Именно с това трябва да свикне. Него го няма ,но живота продължава. Тя пита как да не мисли за него,аз й казвам,че да не мисли за него не е опция.

Luidgie
09-29-2011, 16:52
Ти си досадна и малоумна! Какво очакваш? Да те търпят ли? ОМГ!

Goddess
09-29-2011, 16:59
Гаджета сте, а той те блокира във фб, не ти дава да му гледаш снимките и не иска да му следиш публикациите ?! Това на мен ако ми го кажат - дотам. На моя приятел и паролата му имам даже, понеже невинаги има достъп до компютър и иска аз да му проверявам за приятелства, известия и т.н. В смисъл то вашето даже не звучи като връзка. А ти не мога да повярвам, че си на (почти) 20 :shock: - с такова писане, разсъждения и такива караници и проблеми от този род с гаджето...повче от 14 не ти давам, честно.

angelskodqvol4e
09-29-2011, 17:17
ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА
БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ПРОСТОТЙЙ
МАЛОУМНА СЪМ ДОБРЕ ,АМА НЕ СЪМ ТИ СИ МАЛОУМНА,АКО ЩЕ СЕ ОБИЖДАМЕ ДА ЗАПОЧВАМ И АЗ...
а ТИ ГОСПОЖИЧКЕ И ТИ НЕ МИ ПРИЛИЧАШ НА ПО ГОЛЯМА ОТ 15 ГОДИНИ,АРЕ СТИГА ПРЕСТАНЕТЕ КИФЛИ,ЧОВЕК ДА НЕ НАПИШЕ НЕЩО
КВО МУ Е НА ПРАВОПИСА БЕ?
ДОСТАТЪЧНО МИ Е КРИВО ,И НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА С НЕКВИ СЪЩЕСТВАА..
ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА ЗА ДА ИМА МИР!
:booooomb:

Luidgie
09-29-2011, 17:43
Аре по-полека с епитетите. Никой не е виновен, че си бавна.

angelskodqvol4e
09-29-2011, 17:59
КОЙ Е БАВЕН МА ОВЦА???????????????????
МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕ РАЗБРА ЛИ?КАКВО СЪМ ТИ НАПРАВИЛА /СЪМ ВИ НАПРАВИЛА?????
заключете темата спите лииииииииииииииииииииииии иииииииии

Luidgie
09-29-2011, 18:01
Досадно тъпо мрънкало си ма ОВЦА! Овца ше викаш на деовия си! Досадна мрънкаща кранто!

HotLife
09-29-2011, 18:03
сеир :razz:

angelskodqvol4e
09-29-2011, 18:03
КИФЛОООО ВЪРВИ ПРИ КИФЛИТЕ
И НЕ ПИШИ ТУК!!!!!!!!

Goddess
09-29-2011, 18:04
:lol: :lol: :lol:

Вече разбрах момчето. Заключете темата. :) :lol:

Luidgie
09-29-2011, 18:05
КИФЛОООО ВЪРВИ ПРИ КИФЛИТЕ
И НЕ ПИШИ ТУК!!!!!!!!
На кой викаш кифла ма?! :razz: ВИждала ли си се в огледалото наскоро? И да наистина съчувствам на момчето... 2 години...горкия

HotLife
09-29-2011, 18:05
Вече разбрах момчето. Заключете темата. :) :lol:
нали :lol:

Cucko0
09-29-2011, 18:06
по желание на автора .