PDA

View Full Version : Самбо за момичета?!



YSMF
09-28-2011, 14:00
Има ли изобщо такова животно? Искам страшно много да тренирам , но ме е страх, че просто ще ми се изхилят и ще ми посочат вратата :?

NqmamName
09-28-2011, 22:07
Никой няма да ти се изсмее,ако ти посочат вратата,значи там където си отишла не е правилното място,но не вярвам да го направят никъде.. в един добър клуб по самбо (бокс,мма,тенис,карате и каквото и да е) никога не биха обърнали гръб на човек независимо момче или момиче,който иска да спортува.. :)

ZipFail
09-28-2011, 22:22
В клуба в моя град в клуба по Самбо момичетата са донесли повече титли от момчетата :D
Никой клуб няма да те изгони, жени винаги са си тренирали самбо без проблеми.

TheManTheLegend
09-29-2011, 18:13
един авер който тренира самбо разправя как по едно време ходело некво яко момиче което след това се къпело заедно с тях и всички я зяпали :lol:

Chacho
09-29-2011, 23:49
един авер който тренира самбо разправя как по едно време ходело некво яко момиче което след това се къпело заедно с тях и всички я зяпали :lol:

Той пази ли й номера? :)

TheManTheLegend
09-30-2011, 07:40
Е не вярвам да й го е взел, то така ше трябва всички да й го вземат :D
От друга страна това помага за меренето дължината на пишките под душа :razz:

dunce
09-30-2011, 17:12
БИ в залата не тренират само мъже, спокойно. Там, дето аз тренирах, имаше едно сериозно момиче, което можеше да пребие половината. А ти говориш да ти се изсмеят.... Така че се записвай без притеснение :)