PDA

View Full Version : Мечта..



dunitifi
09-28-2011, 15:05
Имам си мечта - Да ида в Америка и да се снимам във филм. На 13 съм.Имам паспорт родителите ми са разведени..Но просто знам,че и да ида нямам шанс / Българка съм не Американка :? :? / Но въпреки това го искам..Мислите ли,че ще стане

deadfish
09-28-2011, 15:58
Дай снимка

DaNGeRousLy
09-28-2011, 16:07
Дай снимка

Ние как да преценим като не сме те виждали ?
а ?

cookie_master
09-28-2011, 16:37
Много си малка още.Първо завърши училище :wink:

onestar
09-28-2011, 17:09
Ще ти мине до няколко годинки...

againstyou
09-28-2011, 17:18
Ще ти мине до няколко годинки...

Athenewins
09-29-2011, 12:21
Ако беше казала,че обичаш киното и че искаш да се занимаваш с него,да снимаш филм,да се снимаш във филм,дори просто да работиш като някакъв страничен човек и да си свързана с киното щях да ти дам сериозен отговор..така какъв е смисъла?Поредното 12-13 годишно момиченце ,което иска ' да иде в Америка и да се снима във филм ' ..Искаш да те надъхаме ,че можеш да успееш ли?Трябва да си достатачно мотивирана сама,дали е възможно?100% е,никой не може да ми промени мнението по никакъв начин,но ти..След 2 месеца ще искаш да станеш певица,после да станеш съпруга на Джъстин Бийбър,после да станеш пилот и т.н

iiordanova
09-29-2011, 12:51
Детски истории...
След месец друга песен ще пееш. 8-)

dunitifi
09-29-2011, 14:04
Ако беше казала,че обичаш киното и че искаш да се занимаваш с него,да снимаш филм,да се снимаш във филм,дори просто да работиш като някакъв страничен човек и да си свързана с киното щях да ти дам сериозен отговор..така какъв е смисъла?Поредното 12-13 годишно момиченце ,което иска ' да иде в Америка и да се снима във филм ' ..Искаш да те надъхаме ,че можеш да успееш ли?Трябва да си достатачно мотивирана сама,дали е възможно?100% е,никой не може да ми промени мнението по никакъв начин,но ти..След 2 месеца ще искаш да станеш певица,после да станеш съпруга на Джъстин Бийбър,после да станеш пилот и т.н Мразя Джъстин :x :x

Mirage3
09-29-2011, 17:56
Ако беше казала,че обичаш киното и че искаш да се занимаваш с него,да снимаш филм,да се снимаш във филм,дори просто да работиш като някакъв страничен човек и да си свързана с киното щях да ти дам сериозен отговор..така какъв е смисъла?
Ааа, на мене може ли да обясниш? Аз съм обмисляла възможността да се занимавам с кино, но не като актриса.

Ani1
09-29-2011, 18:46
Имаш шанс но,по-добре не ходи самяа в Америка :)

mynichkaTanq
09-29-2011, 19:10
Имаш шанс но,по-добре не ходи самяа в Америка :)

xILoveMyselfx
09-29-2011, 19:19
Престанете с това детски работи!Всеки има мечта, колкото и невъзможна да е!Момичето вярва, иска, какво искате?Ами ако успее и се снима?
По темата: Предлагам ти да не спираш да вярваш, но и да не прекъсваш училище.За да отидеш в Америка имаш нужда от обучение!

ccdesigns
09-29-2011, 21:51
Вземи порасни мааааалко. Като направиш 18-20 и имаш истински шанс за реализация и още искаш това, иди в Америка да учиш за актриса и така. Но според мен това до няколко години ше е минало.

D3NG3rZ0N3
09-29-2011, 22:04
Всичко е възможно, на много хора животът им се е завъртял на 180 градуса за миг. Всичко може да стане, трябва ти вяра единствено.
Ще ти цитирам любимата си поговорка:'Внимавай какво си пожелаваш, желанията се сбъдват.'

xoxi
09-29-2011, 22:47
Ще ти цитирам любимата си поговорка:'Внимавай какво си пожелаваш, желанията се сбъдват.'

Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш. :P
Това си го повтарям непрекъснато, откакто разбрах колко вярно е всъщност.

По темата: Да, може и да стане. Ние тук обаче не знаем нито дали имаш талант, нито дали си достатъчно упорита, за да преследваш такава мечта, нито.. нищо. Много искат да отидат в Америка и щракайки с пръсти да станат известни. Мога и да си представя колко по-силно започваш да вярваш в реализацията на мечтата си, четейки постовете тук.
Стани поне на 18 и ако още те влече това, направи всичко възможно за да постигнеш тази цел. Нищо няма да стане на думи.

Athenewins
09-30-2011, 11:28
С тази тема ти казваш
Искам да съм богата,известна,талантлива ,да печеля награди,всички да се гордеят с мен и да имам страшно много фенове,също и да съм в Америка..Уат Да Фак?!Всички го искат това бе слънчо!Не разбрахте ли,че щом пишете тук и искате да сте известни трябва да сте смели!Кат те знаят 2 милиона човека,нали знаеш,че половината може би ще те плюят,ама ти не трябва да се отказваш..Точно за това,като искате да станете певици и поствате у форума,слагайте записи как пеете,като искаш да станеш актриса в Холивуд,поствай някой монолог..Ти кво искаш ти кажеш,можеш да успееш,нищо не е невъзможно?!Това е 4-5 тема ,която разясняваме с 10 страници + и те винаги се заключват..а Арес97 ( сори ако не се пише така ) ,аз и Чачо пишем цели романи всеки път..Ако искаш просто да ти кажем,че ще успееш ,ползвай търсачката,ако не,дай видео как изпълняваш монолог,песен,етц..
Мани ги тея стани на 18...по-добре от сега да почнеш,въпроса е,ТАЛАНТЛИВА ЛИ СИ и влече ли те наистина,или искаш слава..също така сложи и снимка да те видим външно..Или те е срам?..Ако искаш да те знае целия свят,не бива да те е срам от 50-60 човека дето ще ти видят темата.