PDA

View Full Version : Срам ;х



tit
09-28-2011, 17:26
Здравейте.... :р
Моля ви дайте ми съвет как да му покажа, че наистина не ми е безразличен. ДА изяснихме си всичко, казахме си каквото чувстваме и мислим, но попринцип съм срамежлива и не умея да го показвам. И днеска направих най-тъпото нещо в училище. Имаше час в стаята до наща класна стая и беше в коридора с гръб към койта стая и си говореше с едно момиче. И ми вика защо не съм му казала нещо,приположение че и той ме е видял, защо да го правя аз? Не аз бях заетата да разговарям с момиченца?! пфф не знам дали не постъпих глупаво но какво да направя, сега ме интересува как да постъпя утре ... къде да му предложа да се видим, но сме 2-ра смяна, а преди училище той няма да може и остава нещо в училище да измисля, но наистина не знам какво да правя, но ако не направя нещо вече ще го изгубя .. то на момчето му омръзна с този мой "срам" ;х

tuzaro
09-28-2011, 17:29
всички 13 годишни ги е срам

Sh@d0w
09-28-2011, 17:31
Егати драмата,не му казала здрасти и той се нацупил :lol:

tit
09-28-2011, 17:32
На 15 съм : )

tit
09-28-2011, 17:33
Егати драмата,не му казала здрасти и той се нацупил :lol:


Еми смешно е, ама точно това стана ... не се сърди ама при удобен момент все ми го натяква. ;х

tuzaro
09-28-2011, 17:34
На 15 съм : )тва вече не е добре

SisiStrange
09-28-2011, 17:36
Егати драмата,не му казала здрасти и той се нацупил :lol:

Ти смей ти да не ми кажеш "Здрасти". :x :lol:

Ще му мине, спокойно.
А ти не бъди толкова притеснителна. Гадже ти е все пак. Трябва да можете да общувате.

SmilezZz
09-28-2011, 18:04
Въобще не е смешно или поне според мен. Все пак сте си гаджета , не би трябвало да го подминаваш , все едно е някой непознат , за който въобще не ти пука.

Действай , няма от какво да те е срам. Той е човека , който харесваш , както и той тебе. Не си струва точно поради причина да сложите край на връзката ви.

marin4itu
09-28-2011, 20:15
И какво всичко е тръгнало от това, че е ГОВОРИЛ с момиче? Ти да не би от както си с него да не говориш изобщо с момче.. Хм.. съмнявам се...

fenkaaa
09-28-2011, 20:44
Аз не видях някъде да е казала,че ходят,но ако е така съм съгласна с останалите мнения :)

ccdesigns
09-28-2011, 21:06
На 15 я било срам. :razz:

anonymous708973
09-29-2011, 06:01
Хем сте си изяснили всичко, хем искаш да му покажеш, че не ти е безразличен.
Как става?

musS
09-29-2011, 07:52
Егати драмата,не му казала здрасти и той се нацупил :lol:

Ти смей ти да не ми кажеш "Здрасти". :x :lol:

Ще му мине, спокойно.
А ти не бъди толкова притеснителна. Гадже ти е все пак. Трябва да можете да общувате.
ама те ходят .. и се подминават по коридорите ли ;xx аз си мислеех ,че просто са си писали .. а авторке , ти като си срамежлива , защо той не идва при теб и не те поздравява ?

tit
09-29-2011, 12:10
НЕ не ходим! ... Щяха да се получат нещата, но много лошо се скарахме. След което ей тука преди 3,4 дена си оправихме отношенията и вече наистина мисля, че ще се получи. Но как да отида след като той стои с гръб към мене, след като ме видя...и говори с една ... толкова "надута" че ... а аз каквато съм срамежлива ;х затова не отидох и да той също нищо не направи. Вика ми "вече не знам какво да си мисля ти нищо не правиш" Е каква да направя тия дни съм много заета и не можем да излезем освен да се видим в училище, но той нищо не ми е казвал или чака аз да му предложа.
Никъде не съм казала,че се дразня че говори с нея, напротив те попринцип са много добри приятели и му вярвам. Няма какво да се съмнявам и т.н.

martito2
09-29-2011, 12:21
Като толкова те е срам поговорете по телефона, обясни му защо така се е получило, би трябвало да разбере ;) Пишете си по-често по скайп, започвай и ти да му пишеш 1-а, така той ще разбере, че си заинтересована ;) НО, той не е ли наясно, че си срамежлива, защото, ако знае би трябвало да влезе в положението ти, а не да ти го натяква!! :?

ThatsMe
09-29-2011, 12:51
четох, четох и спрях като каза, че оная била надута. Измисляш как да го разкараш от нея и изиграваш сценката " Прегръдка в гръб, той се обраща и ти го помакваш на някаде да ядете ;ddd или да пиете нещо ддз кво правите. Но просто като има някой по надут от теб не оставай назад. И просто го грабни xDD

sasha_90
09-29-2011, 13:04
Сама каза,че сте си изяснили всичко.И както разбрах нищо повече от това не е станало.Какво тогава се впряга толкоз?