PDA

View Full Version : Модели



2miss4sixty8
09-28-2011, 17:57
Здравейте всички. Имам малко въпросче и надявам се ще получа свестни отговори. Става въпрос за модели със стрии. Виждала съм модели с акне по лицето и се питах дали може да си модел, ако имаш стрии. Историята е такава.. Най-добрата ми приятелка е безкрайно красива, съвършена е и като лице и като тяло. има една такава различна интересна красота абе просто не е типична българка и е перфектна за модел. преди години много модни агенции я искаха. тя отказа заради проблеми в семейството заради които и напълня. после спря да се храни и отслабна много рязко, от което се досещате какво стана- получи стрии. аз лично съм модел от 1 година и съм виждала страшно много модели с акне а на фотосесия всичко се скрива. но все пак съм нова и наистина се искам и странично мнение. всъщност искам да й помогна да започне в моята агенция, но не искам да има някакви надежди без причина затова реших да поразпитам. стриите й са само в областта на дупето и то високо. с боксерки например не се виждат. искам да кажа че не са на голямо пространство до колкото съм забелязала. моля пишете мнения.. мерсиии

Soraq
09-28-2011, 18:45
Разпитай първо в агенцията си и ако има някакви шансове, тогава и кажи! Иначе да не храни надежди. Надявам се да я изненадаш с положителни новини. А и аз имам съвсем малки стрии отстрани по бедрата, но успявам да ги прикрия изцяло с една две капки фон дю тен. :) :)

NewMessage
09-29-2011, 05:52
Кажи на твоята приятелка по - малко да прееоспонира "красотата" си, понеже тука в Българиа модели няма - има само евтини ку*ви...

2miss4sixty8
09-29-2011, 18:23
мерси де аз не смятам себе си за курва макар че всеки като чуе модел и кой знае кфо си мисли.. все пак работя в чужбина. а едно момиче ако е красиво според мен защо да не се пробва като модел.

Rebirthing
09-29-2011, 20:38
Хм, явно ти и твоята приятелка не сте в България ?!

Мисля, че стриите няма да са голям проблем при фотосесии. Знаеш си...камуфлаж, после ретуш и т.н, всичко може да се прикрие, но за модния подиум не мога да кажа същото.

2miss4sixty8
09-30-2011, 18:15
значи аз наех модна агенция EXPOSE за да ме представява. пратиха ме на ревю в токио и след това ме наеха да работя за Elite models management hong kong. за шест месеца работих там и сега се върнах. моята приятелка е в България както и аз в момента. наистина фотосесиите страшно много се обработват, но и аз мисля че за ревюта няма как. и много се чудя какво да правя.. наистина незнам

Radosttina
03-16-2012, 11:56
Здравейте,казвам се Радостина и съм международен букер на модна агенция Inter Model's.
В момента набираме нови лица,ако отговаряш на нашите условия :
за жени : -ръст 170-180см ,години -14-22
за мъже: -ръст 184-194см ,години 16-25
Изпрати ни точните ти мерки заедно с няколко твой снимки в близък план и цял ръст , на които се виждаш добре
на адрес :
radost@intermodelsbg.com
office@intermodelsbg.com
www.facebook.com/intermodelsbg1
www.intermodelsbg.com
ДЕРЗАЙТЕ!

shushi01
07-24-2012, 22:56
Някой нещо да знае за Ивет Фешън? Какви са им условията в договорите искат ли пари?? :)