PDA

View Full Version : Изкуствените мигли



MissSmith
09-28-2011, 18:01
Добър Вечер дами!!
Така, първо искам да кажа, че имам хубави мигли, но адски много ми харесват как стоят изкуствените. Никога до сега не съм си купувала, дори не знам на каква цена са, но мисля тези дни да си купя. Проблема е,че всички мигли ми изглеждат почти еднакви ии не знам как точно ще си намеря това, което търся, пък и от марки не разбирам :D търся си точно такива: http://www.cosmeticsbg.com/bg/borsa/image/73.jpg много ми харесват как стоят, но не знам как да си намеря същите,и как да обясня на продавачката какво си търся......Между другото искам да попитам мацките , които са си слагали изкуствени мигли - окапаха ли ви след това истинските? оредяха ли? Само ме плашат, че ще ми окапят... :o

SmilezZz
09-28-2011, 18:41
Можеше просто да постнеш този линк: http://www.cosmeticsbg.com/bg/borsa/image/73.jpg
Така супер много разтегна страницата.
А проблема какъв е по - точно ?
Щом искаш си купи. Според мен не на всеки му ходят ,
опитай - ако ти хареса , не виждам никакъв
проблем.

Soraq
09-28-2011, 18:52
Такива трудно ще намериш, а и не е толкова хубаво чак с толкова гъсти. Щом имаш хубави мигли с малко повече спирала (препоръчвам mayballine colossal ) ще постиглеш невероятен ефект. Слагала съм си изкуствени мигли 2 3 пъти, но тези купените, докато ги залепиш, че и се разлепят... :) :) :)

MissSmith
09-28-2011, 19:00
A вярно ли е, че е възможно миглите ми да окапят от изкуствените?

Soraq
09-28-2011, 19:02
A вярно ли е, че е възможно миглите ми да окапят от изкуствените?
Зависи от лепилото. :)

Goddess
09-28-2011, 19:32
От тази снимка не може да се разбере какви са миглите, тъй като на затворено око всички седят почти еднакво, а на отворено вече се вижда колко са гъсти, как са разделени и т.н. :)
Иначе не, нито са ми окапали, нито са ми оредяли, даже и косъмче не ми е падало, докато си ги махам.

anonymous708973
09-29-2011, 06:31
Какви си си купувала? Гледам, че на Есенс има бая.

NewMessage
09-29-2011, 07:31
вие жените само се чудите как да се направите на клоуни....