PDA

View Full Version : Прочетете !



forside1
09-28-2011, 20:01
Здравейте.Не поствам тази тема за да искам съвети,мнения и глупави изказвания.Понеже последните дни чета само за проблеми и негативно мислене, реших да напиша нещо което се отнася за всички вас.И аз като почти всеки един от този форум имах своята голяма любов, която продължи почти 2 години.За жалост връзката ми приключи по изключително груб и отвратителен начин,и жалкото е че нямах никаква вина за това.След раздялата бяж съкрушен,депресиран и всичко друго което ви идва на ум.Заминах да уча в чужбина,и тук осъзнах колко прекрасно е всичко как винаги краят е едно ново начало,колко ценни са за мен приятелите ми в България,как нямам търпение да се върна за да ги видя и как винаги има по-добри и по-добри хора които можеш да срещнеш.За това бъдете щастливи и приемайте всичко с усмивка.Всичко се преживява и живота продължава,а той е страхотен !

DeHu
09-28-2011, 20:04
Ами чудесно е,че сега си доволен и щастлив от живота :) .Извинявай,че любопитствам,но какво по-точно се случи с това момиче?

SisiStrange
09-28-2011, 20:07
Аха. Това и аз го осъзнах след една смотана раздяла. Животът е твърде кратък, за да се депресира човек задълго и да си трови нервите. Щом не се е получило с някого, значи не е бил човекът.
Най-хубаво е да приемаш всичко откъм веселата страна на нещата.

forside1
09-28-2011, 20:08
Ами чудесно е,че сега си доволен и щастлив от живота :) .Извинявай,че любопитствам,но какво по-точно се случи с това момиче?
Ами може да ми пишеш ЛС и ще ти разкажа с удоволствие,просто не искам да споделям личния си живот пред целия форум :)

forside1
09-28-2011, 20:11
Аха. Това и аз го осъзнах след една смотана раздяла. Животът е твърде кратък, за да се депресира човек задълго и да си трови нервите. Щом не се е получило с някого, значи не е бил човекът.
Най-хубаво е да приемаш всичко откъм веселата страна на нещата.
Така е, и на мен ми трябваше малко време за да го осъзная :)

pofek
09-29-2011, 14:39
Времето е пред нас,имаме възможност да осъзнаваме грешките си,колкото и време да ни отнеме това,нека не ги рпавим втори път.