PDA

View Full Version : Малко помощ :)



millmii
09-28-2011, 21:31
Здравейте .. Имам един проблем, ако мога да го нарека така :lol: :) Таа... за рождения ми ден ми подариха бежово кожено яке. Много е хубаво и е от естествена кожа, абе много си ми харесва :lol: Но не го нося, защото не знам с какво да го комбинирам :o Ако може да ми дадете малко идеи за цвят на чанта + обувки, с които да го съчетая. Мерси предварително :-)

ПС: Ето приблизителния цвят http://www.ibebe.bg/media/catalog/product/cache/1/small_image/135x135/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/p/a/pantalonki-za-momicheta-beli-efr.jpg .. :)

malka_sladkka
09-28-2011, 22:52
Якето си е яке и според мен не е чак толкова важно с какво го носиш отдолу. Иначе върви с черни обувки и черна чанта, или пък обувки и чанта от същия цвят. Не съм сигурна, но мисля, че и с кафяво няма да стои лошо :)

anonymous708973
09-29-2011, 06:24
Купи си nude обувки, супер модерни са и според мен са сууупер готини!
И примерно кафява/черна чанта :)

Прав панталон или дънки :)

wikito123
09-29-2011, 18:52
Вариант 1: Кафяви дънки + кафяв потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 2: Кафяви дънки + кафява блуза/тениска + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 3: Бели дънки + бял потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 4: Бели дънки + кафяв потник/блуза/тениска + бяла/кафява чанта + бели/кафяви обувки + бяло/кафяво яке.
Има много варианти. Аз като съм облечена в кафяво дрехите са ми: Бежаво-кафяви дънки + кафяв потник/блуза + бели маратонки + черна чанта + кафяво яке/черен суитчер. Знам, че не е хубаво с кафяво, бяло и черно. Много е шарено, но просто нямам кафява чанта и кафяви маратонки. :)

xILoveMyselfx
09-29-2011, 20:31
Носи го с нещо свежо!Мисля, че ще си отива с оранжево или зелено.

Goddess
09-29-2011, 21:40
И аз имам бежаво, нося си го с обувки и чанта в кафяво - бежавата гама... :)

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188983_1611513619033_1572035578_31234248_1542498_n .jpg

sexa_na_kompleksa
09-30-2011, 05:10
Имам яке подобно на това на Goddess и го съчетавам с бели обувки и чанта или черни обувки и чанта. Надолу съм с кафяв, черен или бял панталон, а нагоре бледо жълта, сива или черна блузка.

anonymous708973
09-30-2011, 07:06
Вариант 1: Кафяви дънки + кафяв потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 2: Кафяви дънки + кафява блуза/тениска + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.


Супер скучно е така, да не говорим, че няма да докараш еднакви нюанси на кафявото и ще изглежда зле.

Chokoev
09-30-2011, 07:51
Носи си го с каквото се харесваш. Гледай ти да се харесваш, а не да се харесаш на другите ;)

Mi6inka
09-30-2011, 07:57
Вариант 1: Кафяви дънки + кафяв потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 2: Кафяви дънки + кафява блуза/тениска + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.


Супер скучно е така, да не говорим, че няма да докараш еднакви нюанси на кафявото и ще изглежда зле.


Не, просто скучно... отвратително! С това всичкото кафяво ще е като ходещо лайно.
Към авторката : Не се притеснявай чак толкова. Черни обувки и чанта и по-изчистени дънки , примерно, също биха се вързали добре, стига да уцелиш самия им модел.Имам предвид ако якето е по-елегантно, не върви да сложиш черна спортна чанта .Макар, че то това е супер относително, дай да видим якето 8-) Със сигурност няма да комбинираш якето със изкрящо зелени маратонки и раница..нали.. не е чак толкова важно, гледай ти да се чувстваш добре и да се харесваш!

millmii
09-30-2011, 21:34
Вариант 1: Кафяви дънки + кафяв потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 2: Кафяви дънки + кафява блуза/тениска + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 3: Бели дънки + бял потник + кафява чанта + кафяви обувки + кафяво яке.
Вариант 4: Бели дънки + кафяв потник/блуза/тениска + бяла/кафява чанта + бели/кафяви обувки + бяло/кафяво яке.
Има много варианти. Аз като съм облечена в кафяво дрехите са ми: Бежаво-кафяви дънки + кафяв потник/блуза + бели маратонки + черна чанта + кафяво яке/черен суитчер. Знам, че не е хубаво с кафяво, бяло и черно. Много е шарено, но просто нямам кафява чанта и кафяви маратонки. :)

Нещо в повече ми идва кафявото :-o Благодаря все пак :)


Якето си е яке и според мен не е чак толкова важно с какво го носиш отдолу. Иначе върви с черни обувки и черна чанта, или пък обувки и чанта от същия цвят. Не съм сигурна, но мисля, че и с кафяво няма да стои лошо :)

Мда, с какво ще бъда отдолу (смисъл блуза/тениска/потник) все ще измисля, то това ако не мога :lol: С черно ми стои някак странно :D Мислех си да си купя тъмно кафява чанта :-o .. не знам.

ПС: Аз различни панталони от дънки нямам (е, клинове и анцузи .. амааа..аз ги използвам за физическото) :lol: И не мисля да си купувам панталони специално за якето. -> при всички положения ще го нося с дънки. Разполагам с черна и бяла чанта . Ще гледам утре да пусна снимка на якето (то е съвсем обикновено кожено яке) + как изглежда с бяла/черна чанта, за да чуя вашите мнения. Ех, колко по - лесно е с черното :lol:

Благодаря на отзовалите се :-)