PDA

View Full Version : Как да се справя с държанието му?



DarkFairy
09-29-2011, 09:55
Здравейте! Има едно момче в класа ми, което харесвах още от миналата година. Той живее в друг град и през лятото не се виждахме изобщо, за това доста бях охладняла към него. Миналата година доста го търсех и когато бяхме заедно (само двамата) се държеше адски мило с мен, но видеше ли някой от класа ми (или някой друг) да се задава, ставаше съвсем друг човек - адски груб.. пример: отивам да го гушна, идва човек, той - Офф.. Махни се, бе! Не ме барай... Като сме само двамата пък е точно обратното. Говорих с няколко мои приятели (момчета) и те казаха, че вероятно все още му се проявява детският подход към момичетата. Когато се видяхме за пръв път тази година още на 15ти излязохме на кафе с няколко човека и той се държа адски мило с мен, но... само тогава. Сега е пак същата история като миналата година само че е дори още по груб от преди. Писна ми адски много от него и не го харесвам изобщо, но как да го накарам да разбере, че не трябва да подхожда така? А и на какво може да се дължи поведението му?

Bozichko
09-29-2011, 10:55
Ако бях момиче, аз с такова момче НЕ БИХ тръгнала ! Ебаси путката, без извинени! В днешно време да не си под 18, егати. "Ще му се смеят приятелите, че си е хванал гаджеее", детски истории. Поговори с него или да се държи с теб по един и същи начин ВИНАГИ, или му бий шута и да си заминава. То пък вече и ебати "мъжете" има...

martito2
09-29-2011, 12:07
Ааа, не!! Вече всеки 2-ри е такъв :-x :-x ! Срам ги е (то пък големия срам да си с момиче, да си хванеш гадже и т.н. сякаш!! :-D ) Не мога да ги понасям такива! Няма как да му помогнеш, докато той сам не разбере, че има проблем с общуването с момичета! По-добре изобщо не се занимавай! :? :? :?

Bloodlust
09-29-2011, 12:09
Не си прави труда. Той просто е недорасъл и каквото и да направиш/кажеш ще е без значение.

ThatsMe
09-29-2011, 13:20
:shock: :shock: чакай, чакай на колко е той ?? Щото аз сам на 14 и не правя така :D
едва ли ще ти пука кво ше кажа след като казах че сам на 14, но като не го харесваш отиваш казваш, край и му кажи, че е пълен идиот, щото като кажат някой "недорасъл" мен ме обиждат щото аз съм недорасъл и не се държа така, сметни той какъв е .... :shock:

anonymous708973
09-29-2011, 16:42
Не си прави труда. Той просто е недорасъл и каквото и да направиш/кажеш ще е без значение.

Точно.
Намери си зрял човек.

DarkFairy
09-29-2011, 16:55
:shock: :shock: чакай, чакай на колко е той ?? Щото аз сам на 14 и не правя така :D

Ами на 16 сме.. ;д И да, държанието му е адски тъпо, а той го осъзнава, чак когато му се разсърдя и оправданието му е: Аз се бъзикам бее.. от бъзици не разбираш пък ти..
Всички около нас (момчета) са на моя страна и казват, че не е дорасъл още, за да се занимава с момиче. Както казах АЗ НЕ ГО ХАРЕСВАМ ВЕЧЕ, но все пак не искам да продължава да се държи така нито с мен, нито с което и да било друго момиче за напред..

elysunny
09-29-2011, 17:48
Не си прави труда. Той просто е недорасъл и каквото и да направиш/кажеш ще е без значение.

Точно.
Намери си зрял човек.