PDA

View Full Version : Светли точки пред очите



PaLMaL
09-29-2011, 11:36
Здравейте ,
На 17 съм.От скоро забелязах , че понякога когато се загледам някъде и си движа очите , виждам 1-2 едни такива много малки светли формички( движат се когато си движа и очите , но малко по бавно) .Предимно на светло място някъде. Бях писал в една друга тема , че имам изкривена носна преграда и от това понякога ме боли главата и ми е високо кръвното (или ниско понякога).Четох и в други форуми и разбрах , че това можело да се дължи и на неправилно хранене или пък стрес ( горе-долу отивам към тая група , че нали сега почнахме училище и се сещате...). Също не изключвам варианта , че може да е от монитора нещо , макар и вече да седя по 2-3 часа на ден .Та да ви питам според вас на какво се дължи ?

ПП:Скоро ще отида до лекаря.

vis27
09-29-2011, 11:47
Спокойно пич,аз от както се помня ги забелязвам и нямам проблеми с очите.

PaLMaL
09-29-2011, 11:55
на мен не ми пречат , обаче да не стане проблем заради тях да немога да взема медицинското се притеснявам (скоро ще взимам за книжка)... Иначе си виждам , ама понякога се появават.Според мен е от нездравословната храна която взимам напоследък...Сандвичи , банички и т.н....

vis27
09-29-2011, 12:03
в момента докато пиша това като си притворя леко очите и ги виждам.Не се притеснявай,бързо ще ги забравиш.

PaLMaL
09-29-2011, 12:04
Дано..А по-добре е хич да ги няма...

kalpazanka
10-02-2011, 17:58
Офталмолог?! :-o