PDA

View Full Version : Не можем да спазваме диета сами и искаме другарче ;) 2



aleks07
09-29-2011, 13:20
Реших да подновя темата защото за жалост замря..АЗ ЛИЧНО ИСКАМ ДО ЛЯТОТО ДА СТАНА ФИДАНКА.кАКТО ПОВЕЧЕТО ОТ СТАРАТА ТЕМА ЗНАЯТ, АЗ СЪМ ВИСОКА 167 И ТЕЖА 77 КГ..трябва да сваля повече от 10 кг за 10 месеца и вярвам, че ще успея, но ми трябва подкрепата ви ! Smile

Josefinne
09-29-2011, 13:27
Реших да подновя темата защото за жалост замря..АЗ ЛИЧНО ИСКАМ ДО ЛЯТОТО ДА СТАНА ФИДАНКА.кАКТО ПОВЕЧЕТО ОТ СТАРАТА ТЕМА ЗНАЯТ, АЗ СЪМ ВИСОКА 167 И ТЕЖА 77 КГ..трябва да сваля повече от 10 кг за 10 месеца и вярвам, че ще успея, но ми трябва подкрепата ви ! Smile

Успех , мацка! И аз съм така - но за на първо време ще се задоволя да сваля и 5 кг и да ги задържа. Лятото вече мина, но не трябва да се отказваме. Ти коя диета ще прилагаш?

aleks07
09-29-2011, 13:36
Реших да подновя темата защото за жалост замря..АЗ ЛИЧНО ИСКАМ ДО ЛЯТОТО ДА СТАНА ФИДАНКА.кАКТО ПОВЕЧЕТО ОТ СТАРАТА ТЕМА ЗНАЯТ, АЗ СЪМ ВИСОКА 167 И ТЕЖА 77 КГ..трябва да сваля повече от 10 кг за 10 месеца и вярвам, че ще успея, но ми трябва подкрепата ви ! Smile

Успех , мацка! И аз съм така - но за на първо време ще се задоволя да сваля и 5 кг и да ги задържа. Лятото вече мина, но не трябва да се отказваме. Ти коя диета ще прилагаш?

Ами и аз бих се радвала на 5 кг, такам аз свалих близо 10 кг с постоянни диети, най доволна останах от :"Японско чудо"..но много яйца се яде и сег за първо време ще започна с тази 1 ден 2 кисели млека 2%.
2 ден-1 1/2 зеленчуци варени задушени...без подправки като сол,олио(може само зехтин).
3ден-5 сварени или печени картофа без подправки отново.
4ден-5 сварени или печени яйца без подправки.
5 ден-800 грама бяло месо печено или варено без подправки. и се надявам да има 5 кг резултат после4 мисля пак да започна "Японско чудо" а след това "Скардейл" И сде надявам след всичките трзи диети да съм свалила 15 кг, после ще започна някоя др диета и така докато не состигна до 50 кг..боя се, че от толкова диети цикъла ми спря този месец, но една седмица се поотпуснах и си похапнах и има признаци, че ще ми дойде :) а ти с какво мьсилиш да запшочнеш?

FreshJuice
09-29-2011, 14:01
Защо за бога направи такава тема и то с такова заглавие ... имам в предвид това "2" отгоре :shock: :lol: :lol:
Тази тема се повтаря и не е като същата... онази "оригиналната" е замряла защото хората, които пишат в нея си имат работа :? като искаш да живне пиши ти ! Баси ужаса :booooomb: :-x

Ankh
09-29-2011, 14:08
Пиши в тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=426483

dsweet
09-29-2011, 14:11
Аа също ще се присидиня къма вас 1.67 съм висока и тежа 71кг и искам да сваля около 15 килца и мисля да започна със "Скарсдейл" :oops:

3oPuTy
09-29-2011, 14:12
1.Това,че другата тема е на втора страница и не е писано в нея от вчера не означава,че е замряла!
2.Учебно време е!Хората ходят на училище,на лекции,учат,работят,излиза ,а не киснат само пред компа за да пишат по 100 коментара на ден в дадена тема!
3.Цени труда на другите!!!Аз и останалите момичета сме се постарали да съберем доста полезна и мотивираща информация и снимков материал в началния пост на темата ни за да я направим приятна за четене и писане.
4.Защо си мислиш,че след като нямаме време да пишем в другата тема ще имаме време да пишем в тази?!


:?

ShtrudeL
09-29-2011, 14:42
Поста над мен.