PDA

View Full Version : вече наистина не знам!!



martito2
09-29-2011, 13:40
Историята е много дълга, но ще се постарая да е съвсем кратко ;)
Това лято ходех с едно момче, което наистина много харесвам, но се наложи да се разделим, защото сме от различни училища, различни смени и няма да можем да се виждамеж - решихме, че така ще е по-добре, НО..
Аз не мога да го забравя, постоянно мисля за него, всяка вечер се сещам как ми е било с него, рева постоянно ... :? .. Не мога да се оплача, че не ме харесват, но не е същото! В момента има едно момче, което ми доказа по много начини, че държи на мен и иска да сме заедно.. в момента се чудя дали да приема.. Смисъл, дали ако тръгна с него ще ми е по-лесно да забравя другия.. НЕ ЗНАМ ПРОСТО!
Вие бихте ли приели, само за да забравите друго момче и дали би се получило според вас (смисъл да го забравя)
Моля без тъпи коментари, и без това ми е гадно!

ThatsMe
09-29-2011, 13:43
да ще ти се получи забравянето , но ако държиш поне малко на новото момче, не го превръщай в кофа за душевни отпадаци .

pofek
09-29-2011, 14:26
Това лято ходех с едно момче, което наистина много харесвам, но се наложи да се разделим, защото сме от различни училища, различни смени и няма да можем да се виждамеж - решихме, че така ще е по-добре, НО..
Аз не мога да го забравя, постоянно мисля за него, всяка вечер се сещам как ми е било с него, рева постоянно ... :?

Ако се е наложило да се разделите,само защото сте от различни училища и различни смени,просто не е трябвало да го правите.А колкото до новото момче,ако имаш чувства към него...се захващай!

againstyou
09-29-2011, 14:58
да ще ти се получи забравянето , но ако държиш поне малко на новото момче, не го превръщай в кофа за душевни отпадаци .

arsenalllbaby
09-29-2011, 15:02
Замисли се дали би искала някой да тръгне с теб, само за да забрави друга.. Не, нали? Ако нямаш чувства към момчето - не приемай... Ако имаш - приеми.

И все пак не мисля, че е било правилно да късате заради това.. Може да излизате след като свърши втората смяна.. Събота, неделя? Ако единия завършва по-рано първата смяна, а другия започва по-късно втората, също можете да се виждате между двете смени.

Има ли желание - има и начин! :) Не е като да ви делят 500км примерно..

Mi6inka
09-29-2011, 16:07
се наложи да се разделим, защото сме от различни училища, различни смени и няма да можем да се виждаме


Нда..супер причина за раздяла.Хората в различни градове успяват да запазят връзка, те...

pofek
09-29-2011, 16:19
Нда..супер причина за раздяла.Хората в различни градове успяват да запазят връзка, те...

Абсолютно!

gabsit000
09-29-2011, 16:23
тръгвай с другия... (този който по всячески ти показва че иска да е с теб),но ако мислиш че ще го пренебрегваш и физически и психически,защото не можеш да се отърсиш от другия..по-добре бъди сама докато си изясниш всичко...

rebeccaa
09-29-2011, 16:26
Това , че сте от различни смени и различни училища според мене е МНОГО ТЪПО да скъсате, защото ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИМА И НАЧИН.

thegreenzombie
09-29-2011, 16:29
ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИМА И НАЧИН.

anonymous708973
09-29-2011, 16:31
Свободна ли си? Свободна си.
Харесваш ли го? Харесваш го.
Бъди с него.

elysunny
09-29-2011, 17:49
с момчето не сте се харесвали достатъчно, било ти него или той теб

DreamForYou
09-29-2011, 18:45
Недей да забъркваш и други във вашата история..
Момчето има чувства към теб, а ти към друг.. Недей да си играеш с чувствата му! Постави се на мястото му..Как би се чувствала ако някой те използва, за да забрави друг?
Според мен опитай с момчето, с което сте имали нещо общо през лятото.. Когато има любов пречки няма... :)

ZooB
09-29-2011, 19:01
Това , че сте от различни смени и различни училища според мене е МНОГО ТЪПО да скъсате, защото ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИМА И НАЧИН.

SmilezZz
09-29-2011, 19:08
Това , че сте от различни смени и различни училища според мене е МНОГО ТЪПО да скъсате, защото ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИМА И НАЧИН. Точно !! Да не говорим , че пак щяхте да можете да се виждате. Или той щеше да отиде в твоето училище за малко , или ти в твоето. Тъпо и безсмислено е да скъсате само заради това.

Sh@d0w
09-30-2011, 04:41
Ако това ви е причината да скъсате,просто нямам думи.Да не сте втори клас?Най-тъпата и безсмислена причина която съм чувал някога.

Иначе в отговор на въпроса ти- клин,клин избива.

LambOfGod
09-30-2011, 04:59
се наложи да се разделим, защото сме от различни училища, различни смени и няма да можем да се виждаме


Нда..супер причина за раздяла.Хората в различни градове успяват да запазят връзка, те...

А така... Не виждам какъв е проблем, когато примерно той приключи училище да идва да те изпрати теб на училище и после да се виждате вечерта.
Момчето явно те е разкарало по други причини, така че хващай новият.