PDA

View Full Version : СПЕШНОО .ИЗТРИТИ СНИМКИ :S



angelskodqvol4e
09-29-2011, 14:23
Мисля,че улучих раздела..и така
Може ли някой да ми каже как да си възстановя снимки от цифровия апарат?
Снимах и по грешка я изтрих гледах на друга страна и :o
КАК МЕ ЯДДД,МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
поне да я бях прехвърлила на компютъра и после да я изтрия,оффффффф :booooomb:

naksdy
09-29-2011, 14:37
Спокойно де, има надежда за тебе, не се ядосвай ;)
Теглиш O&O DiskRecovery 4.1.1334 (или друга версия, тая иначе е моята), свързваш кабела с цифровия и избираш какъв формат файлове да търси. Ама да знаеш че бая време ще рови и е възможно компютъра да ти забива, ако се опиташ да правиш нещо друго на него (ако е по-слабичък де). Така съм възстановявала снимки от телефон и цифров фотоапарат, така че успеха е гарантиран ;)

angelskodqvol4e
09-29-2011, 14:50
БЛАГОДАРЯ А НА КАКЪВ ЕЗИК е :lol: :lol:
По късно щя я истегля,само че аз след това пак снимах ..

naksdy
09-29-2011, 15:28
Ми аз само на английски съм я срещала, но може в новите версии да я има и на български. И гледай се ограничавай малко в снимането, че накрая да не изгубиш възможността да си възстановиш изтритите.

angelskodqvol4e
09-29-2011, 16:15
изтеглих я но,след като я интарлирах и иконата не искаше да се отвори,може ли някакъв линк за теглене да ми дадеш .офффффффффффф

naksdy
09-29-2011, 16:31
Има portable версии в Zamunda (http://zamunda.net/browse.php?search=O%26O+DiskRecovery&cat=0&incldead=1) ;)

Righteousness
09-29-2011, 17:37
Най-голямата грешка е да се записват нови файлове след като очакваш да възстановяваш изтрити такива.

angelskodqvol4e
09-30-2011, 10:04
офффф не става,теглих др програми,уж безплатни а после показва,че трябва да си правя рег.и аз започнах и отдолу пише не знам си колко долара
Може ли САЙТ ЗА НЯКАКВА безплатна програма,че ми писна :-x

naksdy
09-30-2011, 12:46
Е то не може тва в онва и душата в рая... :?
Съгласна съм с Righteousness, накрая нищо няма да може да възстановиш като постоянно го ползваш тоя фотоапарат. Също така не мога да разбера какво толкова има в кракването на някоя програма. Не чете ли инструкциите, или направо се впусна юруш на маслините? Извикай някой, който поне си има най-малка представа как се инсталират програми, не само да ми цъка в скайп и фейсбук 8-)

И "лин" за безплатна програма няма. Не си ли чувала израза че безплатен обяд не съществува?