PDA

View Full Version : " Под Мохитото "



SexPLozZiv
09-29-2011, 15:59
Трима маструбатори Б.М.В
Под Мохитото
Автор : Генерал Светли Швепса
Редактирал: Киро Буксата
Издателство : ПГВАД „Христо Ботев”
(някви кофти типчета)
Важно, ама много Важно
До УС на Бар „Моджито”
Драстииии…. Ако знаете кой съм,обаче аз няма да ви кажа кой съм.

Искам да се изкажа….(примерно)

Глава 1 (първа)
Искам да се изкажа по повод размириците в гр.Пловдив и село Катуница.Искам да направя едно заявление пред : Евро съюза, НАТО,Карфур, дюнерите на Амир,Шенген, цяла Африка, някой държави от Южна Америка,Инките,Зоопарка на гребната база и специално до на Селфа Баничките!
Селф, ако четеш това, Алах да те закриля (цял живот.
Нека продължим по темата с размириците с Кирил Георгиев Рашков (Цар Киро) искам моментално той да бъде обесен на електрическия стол в моя двор под ореха (може и на село под липата) оставям избора на мистър премиера господин Бат Бойко и на мистър Цветан Цветанов под прякор „Дъгата” който лично поздравявам с новата песен на Азис, която се казва „Хоп-Хоп” и сега нека продължим, ако моето искане не бъде уважено обещавам да се взема за заложник лично себе си.
Примерно с пистолет в едната ръка и с бинт в другата и вилица в джоба (в случей че огладнея) по този повод ще си взема и тенджера фасул и буркан люти чушлета. А забравих да спомена и ролката тоалетна хартия която е на промоция в „Кауфланд” в трети коридор трети щанд, стока номер 15 от ляво на дясно, 150 крачки от входа.
Обещавам също да изчезна безкрайно и няма да кажа къде съм и ще се самообеся с карате в бъбрека, всъщност те са два на брой или поне така си мисля (разчитам на шестото си чувство).
Не съм съгласен Иван Звездев да готви всеки ден по „BTV”.
Много съм разочарован от севитъорката, ЗАЩОТО : ТЕЗ ЧЕРВЕНИ ДОМАТИИИ….
И има много тъмно черно (наситено) под ноктите на краката и затова тръгвам с 200км/ч разплакан.
Сега идва момента да се върнем на темата за Кирил Рашков и размириците покрай него:
В. каза – Искам да присвоя всичките имоти на Цар Киро
М. каза (с тъп поглед) – Те Изгоряха!
Б. каза – Торба с лайна да е, аванта да е !
М. каза – На мен ми се спукаха гумите на кололото (със силно положение).
И да продължим темата за Цар Киро (чехлите са му много яки), ако веднага не бъде екстрадиран в Антрактида, ще обия майка му, ще обия баща му и ще изнасиля жена му Катерина (Царица Катерица)
Искам също да се оплача от твърде малката сцена на Х-Factor, заради която една гениална актриса и тотално Ку-Ку Мари пропадна и си тръгна разплакана със силни болки под мишницита
(Видях ги примерно)
То Би Континио…..

Ето ме сега отново, появявам се рязко със силно положение запетая искам господин Слави Трифонов да прочете това отворено писмо в ефир (може и пряк) оставям избора на него запетая защото ще се гръмна с дървеният нож в лявото око, защото съм чистоглед!
Чао, довиждане, лека нощ, приятни сънища.
МЕРСИ
От : Б.М.В
Последния да затвори вратата (ако има някой)
За повече контакти ползвайте разклонител.

С Уважение от Б.М.В.

xoxi
10-01-2011, 09:32
:smt023