PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ С КОМПЮТЪР



bloodymirror
09-29-2011, 19:28
Проблемите станаха много.. особено в скайпа,пускам го пиша на някого и изведнъж нито мога да изпратя съобщението,настроенитето ми от ''отпочиващ'' например става на въпрос аватара ми изчезва и въобще всички се 1 съм ги блокирала.. отделно наскоро изтрих разни скрити файлове в диск C,но пак пише FREE SPACE:405 KB (което е супер малко) и аз мисля,че оттам идва цялата тая работа..моля ви помогнете ми :(

Lucho
09-29-2011, 19:31
Толкова ли не можеш да изтриеш нещо от диск C, та свеждаш мястото само до 405 kb ? Влез и изтрий нещо. Не вярвам всичко да е толкова ценно.

GregoryHouse
09-30-2011, 15:40
Ъъ, и очакваш компютъра ти да работи без мяcто в C? Няма как да cтане. Минимум 200мб ти трябват и нагоре. И гледай да не триеш cкрити файлове. Те cа cкрити, точно c цел да не ги триеш, като не знаеш какви cа. Опции:
- преинcталиране на компютъра и разширяване на дял C
- изтриване на информация от дял C
1. Изтрий cъдържанието на папка Temp (намира ce в директорията Windows)
2. Изтрий cъдържанието на папка Temporary Internet files
3. Ако горните ти cе cтруват cложни - използвай програмата CCleaner

golf_5_r32
09-30-2011, 18:42
Проблема е вирус, който се премахва само и единствено и най вече минимум с формат С, ако е злокачествен и с D

autista88
09-30-2011, 18:58
Проблема е вирус, който се премахва само и единствено и най вече минимум с формат С, ако е злокачествен и с D

Шегуваш се, нали?

golf_5_r32
09-30-2011, 19:07
Ха хааааа хвана мее : :grin:

bloodymirror
09-30-2011, 20:48
Ъъ, и очакваш компютъра ти да работи без мяcто в C? Няма как да cтане. Минимум 200мб ти трябват и нагоре. И гледай да не триеш cкрити файлове. Те cа cкрити, точно c цел да не ги триеш, като не знаеш какви cа. Опции:
- преинcталиране на компютъра и разширяване на дял C
- изтриване на информация от дял C
1. Изтрий cъдържанието на папка Temp (намира ce в директорията Windows)
2. Изтрий cъдържанието на папка Temporary Internet files
3. Ако горните ти cе cтруват cложни - използвай програмата CCleaner

Изтрих нещата в Temp и Temporary Internet Files и сега пак пише Free Space- 0 bytes,Тоtal size-48.8 GB не искам да си преинсталирам ОТНОВО компа,друг вариант няма ли :(

golf_5_r32
09-30-2011, 21:19
НЕ :) Ако си от варна може да ти помогна по въпроса.

MaGuSs
09-30-2011, 21:22
НЕ :) Ако си от варна може да ти помогна по въпроса.
И аз мога да помогна, ако си от Варна :D

GregoryHouse
09-30-2011, 23:36
Мхмм, инcтлирай един Malwarebytes и сканирай за вируси. Каквото намери - трий.

И ти препоръчвам да отидеш в някои квалифициран сервиз, ако ще ходиш на такъв, а не при пич който обяснява за 'злокачествени' вируси...

golf_5_r32
10-01-2011, 07:55
Човек много добре си разбирам от работата. И мога да ти кажа, че точно в тези "квалифицирани сервизи" ми пре***ха компютъра. След това от един софтуер трябваше да сменям компоненти по дъното, но това е извън темата. :)

FaTaL
10-01-2011, 09:10
Проблемите станаха много.. особено в скайпа,пускам го пиша на някого и изведнъж нито мога да изпратя съобщението,настроенитето ми от ''отпочиващ'' например става на въпрос аватара ми изчезва и въобще всички се 1 съм ги блокирала.. отделно наскоро изтрих разни скрити файлове в диск C,но пак пише FREE SPACE:405 KB (което е супер малко) и аз мисля,че оттам идва цялата тая работа..моля ви помогнете ми :(

Това е вирус трябва ти avg internet securety 2012

GregoryHouse
10-01-2011, 13:39
Проблемите станаха много.. особено в скайпа,пускам го пиша на някого и изведнъж нито мога да изпратя съобщението,настроенитето ми от ''отпочиващ'' например става на въпрос аватара ми изчезва и въобще всички се 1 съм ги блокирала.. отделно наскоро изтрих разни скрити файлове в диск C,но пак пише FREE SPACE:405 KB (което е супер малко) и аз мисля,че оттам идва цялата тая работа..моля ви помогнете ми :(

Това е вирус трябва ти avg internet securety 2012

Ама да бе, на вируcоляв комп антивируcни инcталирай и чакай да cе оправи :lol:

golf_5_r32
10-01-2011, 15:02
Надеждата е хубаво нещо, ако въобще има възможност да се инсталира :)

ZloboMiR
10-01-2011, 16:26
Човек много добре си разбирам от работата. И мога да ти кажа, че точно в тези "квалифицирани сервизи" ми пре***ха компютъра. След това от един софтуер трябваше да сменям компоненти по дъното, но това е извън темата. :)
Не е. Обясни от кой софтуер кои точно компоненти смени.
По оригиналната тема: Не е задължително да е вирус, има ли филми или други обемни неща на С? Премести ги.

golf_5_r32
10-01-2011, 16:52
Човек много добре си разбирам от работата. И мога да ти кажа, че точно в тези "квалифицирани сервизи" ми пре***ха компютъра. След това от един софтуер трябваше да сменям компоненти по дъното, но това е извън темата. :)
Не е. Обясни от кой софтуер кои точно компоненти смени.
По оригиналната тема: Не е задължително да е вирус, има ли филми или други обемни неща на С? Премести ги.

Дадох го за уиндоус а те ми го върнаха с думите, че дъното не става, следователно и компютъра повече не запали, та реших да го отворя и имаше за смяна кондензаторите около процесора.

ZloboMiR
10-01-2011, 17:40
Дадох го за уиндоус а те ми го върнаха с думите, че дъното не става, следователно и компютъра повече не запали, та реших да го отворя и имаше за смяна кондензаторите около процесора.

Тези кондензатори са слабото място на доста дънни платки, след 1-3+ години работа. Просто са на доста топло местенце. :) Нямат нищо общо със софтуера, освен естествено ако не е бил софтуер за овърклокинг, който е повишил температурата. Според някои и високата честота на процесора влияе, но аз съм скептичен.

golf_5_r32
10-01-2011, 17:43
Това, че се правя на НЕ разбиращ не означава, че не си оправям всичко сам, а относно охлаждането и топлини също съм си доста в час така, че това беше пример, че който не си разбира от работата в какъвто и сервиз да работи все ще ти прецака компютъра :)

GregoryHouse
10-01-2011, 22:25
Това, че се правя на НЕ разбиращ не означава, че не си оправям всичко сам, а относно охлаждането и топлини също съм си доста в час така, че това беше пример, че който не си разбира от работата в какъвто и сервиз да работи все ще ти прецака компютъра :)

:lol: Повярвах ти. Оправяш вcичко cам, но го даваш на cервиз за уиндоуc...окей. :lol:

golf_5_r32
10-01-2011, 22:33
Това беше преди повече от 10г :)