PDA

View Full Version : Връзка от разстояние - проблееем.. heelp



creet3
09-29-2011, 18:51
ookeeyy.. така, Здравейте.. имам проблееем.. миналата година, в края на лятото се запознах с едно момиче, тя от Пловдив аз от Шаблаа.. цяла година си говорим по тел-а, пишем си а-у.. допаднахме си като хора и си станахме дружки.. идваше един-два пъти преди началото на тазгодишното лято.. и всеки път тотално се захласвах по нея, но знаех, че не трябва щот ще се виждаме прекалено рядко. Лятото дойде ии случи се квото се случи.. взехме, че тръгнахме.. беше доста странно, защото и двамата мн се ценим като приятели.. беше доста откачен 1 месец, ноо втория куца тъй като тя нали си е от Пловдив..продължавахме с разговорите..преди седмица отидох до София, тя дойде и цял ден си бяхме двамата и си се радвахме на мах :)) обаче.. от тогава имаме проблемии.. драчим се, аз й се дразня щот е твърдоглава и въртим разни глупости постоянно, тя ми се дразни щот се държа гадно (което осъзнавам..) в следствие на твърдоглавието й..ии така.. преди малко си говорихме, че има проблем.. решихме да не се чуваме някой друг ден, че вече няма кво да си кажем.. За късане, не сме и мислили щот нито един от двамата не иска.. виждаме,че не върви, но съм убеден, че е щот се чуваме само по тел-а.. иначе ваканцииките си идва, пролетна, зимна, лятна..

Тааа така дее.. искам някви съветчета.. как може да си освежим връзката.. ала-бала.. сякви предложения приемам :))

crowberry
09-29-2011, 19:11
Връзка от разтояние, хм? Без да се видите и да и направиш някой жест очи в очи, връзката ви няма да се "освежи"..

YoUcANNOtiMaGiNe
09-29-2011, 19:14
За предложения не знам, когато сте на разстояние няма кво толкова да се разнообрази, би трябвало да си стигнал до този извод. Като цяло обаче връзките от разстояние са тегава работа. Има ли алтернатива след това да сте на едно място, ако не, тогава се обезсмисля връзката ви. Ако държите толкова един на друг помислете за начин да обновите отношенията си. Ако не сте сигурни и няма етап на развитие, по-добре прекратете отсега и не си губете времето.

xILoveMyselfx
09-29-2011, 19:48
Може би всичко е било за известно време и ви е омръзнало?!
Никога не съм разбирала тези връзки, по-добре си оправете отношенията и останете приятели.

kyon
09-29-2011, 20:04
Мести се да живееш при нея 8-)

Sh@d0w
09-30-2011, 04:46
Връзките от разстояние sucks.

Като не прекарвате свободното си време заедно,не излизате,не правите разни неща заедно много ясно че темите ви на разговор ще се изчерпват бързо.Ако нямате ясен план в близко бъдеще да се съберете поне в един град,връзката ви няма да я бъде.

LambOfGod
09-30-2011, 04:56
За начало грабвай една бутилка вино и букет цветя и тичай към Пловдив да я изненадаш (без да й казваш предварително).

Mi6inka
09-30-2011, 07:07
За начало грабвай една бутилка вино и букет цветя и тичай към Пловдив да я изненадаш (без да й казваш предварително).

и бонбони пък. Шоколадови !

Bozichko
09-30-2011, 09:03
Всички видове чатове и телефони САМО РАЗВАЛЯТ ВРЪЗКИТЕ!!! Убедил съм се в тва! Връзка от разстояние е едно от най-досадните и трудни неща. Успех и дано имате бъдеще, но просто такива връзки успяват 1 от 100, даже от 1000....

Hilary_
09-30-2011, 09:20
но съм убеден, че е щот се чуваме само по тел-а..
Сам си отговаряш на въпроса. Постарай се това с чуването да е временно.

ledenakrasota
09-30-2011, 09:29
Твърдо съм против такива връзки и стопирам нещата на време. Тези мрънканици и различия в характера се изглаждат с времето, комуникацията и много разговори. :) Ако не се намерите, тогава не сте един за друг. Ти живееш в един свят, тя в друг, а когато се съберете живеете ваш общ трети. :)

IseeDEADbodies
09-30-2011, 12:37
Както казаха и преди мен, ако няма шанс да се съберете поне в един град след определено време... не'а смисъл да бутате напразно ;)



Или пък ако единия не е готов да дочака другия ;)

TrickyAngel
09-30-2011, 14:29
Тези връзки не издържат дълго точно заради тези моменти.. ако не отидеш да се видите няма да промениш нищо... Трябва да имаш силна воля, за да поддържаш подобна връзка... От опит го знам, имала съм няколко такива, не бяха особено приятни обаче :)

creet3
09-30-2011, 14:57
ее ето.. видяхме се миналата седмица.. а и нямам голям избор, освен друга такава връзка, защото градът е малък и в радиус от 60 км не се намират свестни.. искам си нея пъък :)) ще търпя.. то между нас не си е само връзката, приятели сме си, като преди.. само, че малко по-извратени и нетърпеливи да се видимм :D :))

TrickyAngel
09-30-2011, 15:37
хаа, знам какво е :D пожелавам ви мнооого, мноооого любов и хубави моменти :)

GetsugayaDAN
10-01-2011, 07:05
Съвети незнам дали ще помогнат, но трябва да се държите ако вярвате в тази връзка, мойта връзка е от растояние, 9 месеца сме заедно, преди това си писахме година, година и половина.. Сега се местя да живея в нейния град до няколко дена. През тази година и половина в която с писахме, станахме много добри приятели (може да се каже най-добри) имахме много разправии и проблеми, след като тръгнахме в началото беше добре, след това започнаха караниците, и още милион глупости, имаше дълги моменти в които няма какво да си кажем, аз съм се сърдил, тя се е сърдила... Абе просто това са периоди във връзката си ги има (има връзки в които липсва разбира се) всички са индивидуални, някои се карат постоянно, други пак са супер разбрани (всичко е наред или заради това, че не се карат смятам връзката си за безинтересна и прочие..). Аз например, търсих да предлагам какво ли не.. Коментирахме музика, давахме си песни (въпреки, че в повечето случаи тя не харесваше това което на мен ми допада.. малко ми беше кофти от това, но не беше кой знае какво... търсил съм песни които биха и допаднали на нея и горе доло на мен) Търсил съм и предлагал филми в замунда, играели сме игри (ЦС, РПГ игри, пиша в този форум защото тя пише :D :D :D , абе КВОТО се сетя) Стихотворения съм писал, рисувал съм картини за нея, имаме ФЕЙСБУК страничка за ФРАЗИ и какво ли не, всичко ми е интресно когато го правя с нея. Естествено и аз си имам вкусове, не винаги се съгласявам (понякога просто неискам). Трябва да обсъждате и важни неща за връзката ви, тя как вижда нещата, ти да споделяш с нея ти как ги виждаш (ДА НЕ СЕ УТРЕПВАТЕ много ясно, има спорове в които и двамата не се разбирате, обаче говорето заедно и обсъждайте, това че е добре да се опитвате да стигате до общо заключение (понякога). Както казах всеки е индивудален, и може за ваща връзка това, което писах до сега да не помогне, НО не ви пречи да опитате или да намерите свой начин ! това е от мен.
ПС : Имам повече правописни и препинателни грешки от колкото написани думи, но все пак би трябвало да си ме разбрал 8-)

creet3
10-01-2011, 07:23
Съвети незнам дали ще помогнат, но трябва да се държите ако вярвате в тази връзка, мойта връзка е от растояние, 9 месеца сме заедно, преди това си писахме година, година и половина.. Сега се местя да живея в нейния град до няколко дена. През тази година и половина в която с писахме, станахме много добри приятели (може да се каже най-добри) имахме много разправии и проблеми, след като тръгнахме в началото беше добре, след това започнаха караниците, и още милион глупости, имаше дълги моменти в които няма какво да си кажем, аз съм се сърдил, тя се е сърдила... Абе просто това са периоди във връзката си ги има (има връзки в които липсва разбира се) всички са индивидуални, някои се карат постоянно, други пак са супер разбрани (всичко е наред или заради това, че не се карат смятам връзката си за безинтересна и прочие..). Аз например, търсих да предлагам какво ли не.. Коментирахме музика, давахме си песни (въпреки, че в повечето случаи тя не харесваше това което на мен ми допада.. малко ми беше кофти от това, но не беше кой знае какво... търсил съм песни които биха и допаднали на нея и горе доло на мен) Търсил съм и предлагал филми в замунда, играели сме игри (ЦС, РПГ игри, пиша в този форум защото тя пише :D :D :D , абе КВОТО се сетя) Стихотворения съм писал, рисувал съм картини за нея, имаме ФЕЙСБУК страничка за ФРАЗИ и какво ли не, всичко ми е интресно когато го правя с нея. Естествено и аз си имам вкусове, не винаги се съгласявам (понякога просто неискам). Трябва да обсъждате и важни неща за връзката ви, тя как вижда нещата, ти да споделяш с нея ти как ги виждаш (ДА НЕ СЕ УТРЕПВАТЕ много ясно, има спорове в които и двамата не се разбирате, обаче говорето заедно и обсъждайте, това че е добре да се опитвате да стигате до общо заключение (понякога). Както казах всеки е индивудален, и може за ваща връзка това, което писах до сега да не помогне, НО не ви пречи да опитате или да намерите свой начин ! това е от мен.
ПС : Имам повече правописни и препинателни грешки от колкото написани думи, но все пак би трябвало да си ме разбрал 8-)

Eхее доста масивен отговор :D.. и доста полезен : )))) благодаря ти много за съветчетата : )

GetsugayaDAN
10-01-2011, 07:34
Е супер :D , очаквах няква наредба за примерите "игри... и останалата част " ама според мен, малките и дребни неща са най-важните в една връзка, трябва да им се обръща голямо внимание ! Според мен чрез малките неща се гради силна връзка, "бавно, бавно и тухла по тухла" :)