PDA

View Full Version : Какво може да е това?



blabla1489
09-29-2011, 20:13
Тази тема не е за този раздел...Пиша го тук, защото в другия раздел в който писах преди време не получих почти никакви отговори...Извинявам се предварително за раздела...
Здравейте, говоря с приятелка по стационарния телефон и тя чува някакъв звук като от някакво копче :-D Не знаем какво е това, но веднъж се е случвало някой да се включи в разговора ни и да ни каже да затваряме телефона (това се случи миналата година горе-долу по същото време). Тогава си помислихме, че това може да е някакъв техник който оправя нещо, но сега единственото, което чуваме е някакво копче. Не е нито от мен, нито от нея и като натискаме копчетата на нашите телефони се чува съвсем различен звук. Приятелката ми има друг телефон в другата стая от който някой може да говори с нас, но в момента няма никой в тях. Също така на моя телефон нещо му има и батерията му не се зарежда, но звука когато батерията ми пада е различен. Малко ме е страх, тъй като ако някой ни подслушва може да разбере информация за нас...Някой да има идея какъв може да е този звук?

fenkaaa
09-29-2011, 20:17
Иди в магазина и попитай там,най-добре ще е :)

cvetitoyoy
09-29-2011, 20:22
отиди в сервиз за телефони и разкажи там ... и в раздел „любов„ няма да получиш много отговори за този проблем ...

Sh@d0w
09-30-2011, 04:43
Някой те сталква.