PDA

View Full Version : Малко по-сериозна тема за размишления.



AnotherDay
09-29-2011, 21:19
Здрасти, просто ми изскочи в ума следното нещо и бих искал да видя мненията ви.

Да кажем, че се намирате в следната ситуация:

Имате приятел/приятелка, който е може би човека, за който сте мечтали от много време, но имате чувството, че нещо не е наред и не знаете какво точно.
От другата страна имате бившия приятел/приятелка, с който сте имали нещо до скоро.
Та в крайна сметка идеята е, че ви се доправя адски много секс. Какво бихте направили?
Бихте изчакали новия човек, когато е готов за това или бихте се обадили на бившия/бившата , при положение, че знаете, че той/тя е готов на момента да дойде да прави секс с вас?
Просто след няколко бири с колегите стигнахме до такъв спор и чух много различни мнения и разсъждения и искам да видя и вашите.
Дали бихте правили секс с бившия/бившата докато сте със сегашния/сегашната само за да задоволите нуждите си, или бихте стиснали зъби и се държите сериозно и чакате?

Chacho
09-29-2011, 21:29
Не бих се върнал при бивша, щото колко пък да чакам новата? Сигурно и на нея ще й се прави секс.

Goddess
09-29-2011, 21:32
Когато съм с някого съм само и единствено с него. Ако искам нещо с бившия, ще го върша, но не и докато съм в друга връзка.

Bozichko
09-29-2011, 21:38
Когато съм с някого съм само и единствено с него. Ако искам нещо с бившия, ще го върша, но не и докато съм в друга връзка.

Обичам те!!! :smt007

valdesbg
09-29-2011, 21:38
Въх... що новата да не иска секс?

Ако така е поставена ситуацията - новата не иска секс за продължителен период*, а бившата иска бих се разделил с новата и бих го карал на злобарки докато се намери следващата. Не сме във възраст да се "чакаме". Или поне аз не съм.

Бившите са забранена зона за мен :) Щото има причина да са бивши.

*условно казано

Goddess
09-29-2011, 21:47
Когато съм с някого съм само и единствено с него. Ако искам нещо с бившия, ще го върша, но не и докато съм в друга връзка.

Обичам те!!! :smt007

По-непринудено обяснение не бях получавала... 8-)

xoxi
09-29-2011, 21:55
Липсата на секс не убива!
Бих го правила само с човека, с който съм. Ако той не е готов, не е в настроение и т.н., ще чакам колкото е нужно.

djipsito
09-29-2011, 22:05
Изпадала съм в подобна ситуация. Мнооого ми се искаше да правя секс пак с бившия, ама не се върнах назад. Наистина е много трудно да НЕ следваш чувствата си.

Ако ми се случи пак, сигурно пак не бих се върнала назад.

reni7o0o
09-29-2011, 22:05
Щом е човека за който си мечтал от много време.... няма такова нещо като: "нещо не е наред ама нз какво". Седиш на задните си части и ЧАКАШ И както казаха преди мен: Липсата на секс не убива!

DragonLady
09-29-2011, 22:16
Не бих го направила с бившият! Колкото и да беше хубав секса с него ( макар и най-хубавият, който съм правила ), няма да повторя, не и сега! Ще дам колкото време му е нужно, на новият човек до мен. Не бих му изневерила, не го заслужава. Когато той е готов тогава секса, и само с него!!

valdesbg
09-29-2011, 22:21
Само аз ли си мисля че първо се запознаваш с някой и след това той заема статута на Човека в живота ти, а не обратното - отъждествяваш някого с Човека и след това почва всичко да се върти около това?

Питам щото всички си решавате че сте срещнали принца и ще чакате, без да имате някакво основание за това. Ако двама човека се разбират, то не би трябвало да имат (сериозни) проблеми. Ако двама човека нямат проблеми, или вече се разбират или са на път да започнат да се разбират.

Нещо такова?

djipsito
09-29-2011, 22:25
В днешно време има ли момче, което да иска да не избързва със секса ?? Филма е по-скоро при момичетата...

Bozichko
09-30-2011, 09:08
В днешно време има ли момче, което да иска да не избързва със секса ?? Филма е по-скоро при момичетата...

I do! Секса не е всичко и ако на единия от 2мата не му е времето или не му харесва, си е направо трагедия.

Бившата си е бивша поради причини. Щом един път е станала бивша, ще стане пак, изключително рядко са случаите, в които бивши гаджета се събират и всичко продължава и даже е по-добре от преди. Обикновено щом е имало причина да се разделим, ще има отново причина за раздяла... Не съм консервативен човек, но от опит си знам, че не си заслужава да си блъскаш главата за нещо, за което вече си си я блъскал/а...

sapphire5
09-30-2011, 09:11
Щом е човека за който си мечтал от много време.... няма такова нещо като: "нещо не е наред ама нз какво". Седиш на задните си части и ЧАКАШ И както казаха преди мен: Липсата на секс не убива!

TRUE. :?

sexa_na_kompleksa
09-30-2011, 09:12
Да, наистина, много "сериозна тема за размишления"!

ledenakrasota
09-30-2011, 09:13
Значи само защото ме е засърбяла катерицата ще ходя при някакъв си мухльо при положение, че имам човек до себе си!?!?!? :x

Няма как де не е готов за мен! По скоро аз няма да съм готова за новия ми! Но щом сме заедно това означава, че все пак си имам чувства към него, а не към предишния. Защо тогава да се сещам за някакъв страничен човек?


Няма да умра от липсата на някакво е*ане. Има много по-важни неща. :x

Hilary_
09-30-2011, 09:18
Бих изчакала. И какво значи "нещо не е наред" .. няма перфектни връзки. Предпочитам да седна с новия и да поговоря ако нещо ме притеснява, отколкото да се връщам при нещо, което вече е приключило.
Продължава се напред и не се живее с миналото.

Bozichko
09-30-2011, 09:18
Значи само защото ме е засърбяла катерицата ще ходя при някакъв си мухльо при положение, че имам човек до себе си!?!?!? :x
:x

То не е хубаво като те засърби да ходиш при друг. По-скоро ползвай водичка и сапунче, ще оправи сърбежа :-D :-) :-) :-)

ledenakrasota
09-30-2011, 09:23
Значи само защото ме е засърбяла катерицата ще ходя при някакъв си мухльо при положение, че имам човек до себе си!?!?!? :x
:x

То не е хубаво като те засърби да ходиш при друг. По-скоро ползвай водичка и сапунче, ще оправи сърбежа :-D :-) :-) :-)


:lol: :lol: