PDA

View Full Version : Надебеляване?



marian11
09-29-2011, 22:38
Здравейте
Значи проблема при мен е че съм на 14 (след 2 месеца ще направя 15) и съм 55 кила и около 1.83 висок.Много съм слаб за тази възраст и височина.Набирам се 1-2 пъти лицеви немога направо съм трагедия.Ям по 4 пъти на ден (закуска,обяд,следобедна закуска,вечеря).Попринцип ям всичко без супа (незнам защо но не обичам :D ) но много често ям сухи неща (банички,пици,кебапчета и тн)
Та можете ли да ми кажете как да надебелея най-бързо ?

Благодаря предварително :)

sapphire5
09-30-2011, 10:13
Всеки организам е различен.
Няма как да надебелееш БъРЗО.. тва да не ти е мандра 8-)


тааа... мммм хапвай по нездравословни храни може би...не знам.

forever3004
09-30-2011, 12:04
и аз съм така - 1.70 (момиче съм) и 45 кг (13 годишна съм) Най-вероятно е да е наследствено. Пробвай да спортуваш.Всички препоръчват плуване, но аз карам колело. 8) Всички казват, че щели да плюскат като ненормални, ако са на мое място така че - ENJOY :D :-P :grin:

ledenakrasota
09-30-2011, 12:06
Фитнес! Момче си. :) Треньорите само като те погледнат и ще ти кажат какво и защо. :)

awerw
09-30-2011, 18:15
Всеки организам е различен.
Няма как да надебелееш БъРЗО.. тва да не ти е мандра 8-)


тааа... мммм хапвай по нездравословни храни може би...не знам.
най-сетне те открих, имам те в приятели във вбокс 8-)

awerw
09-30-2011, 18:17
ами пич яж по-малко пъти на ден и по много и блъскай фитнес ако искаш, ако искаш не, просто яж много и рядко и повече въглехидрати и ще стане

Moerder
09-30-2011, 18:30
Добре де, закво се блъскате срещу природата:
Пного е хубаво, че си слаб, щото те боледуват по - рядко, от какъв зор ги правиш тези неща. Айде чао, гледа ми се филм

sapphire5
10-01-2011, 08:29
Всеки организам е различен.
Няма как да надебелееш БъРЗО.. тва да не ти е мандра 8-)


тааа... мммм хапвай по нездравословни храни може би...не знам.
най-сетне те открих, имам те в приятели във вбокс 8-)

така ли? са ще те видя 8-)

n3ri7ka
10-01-2011, 17:30
Добре де, закво се блъскате срещу природата:
Пного е хубаво, че си слаб, щото те боледуват по - рядко, от какъв зор ги правиш тези неща. Айде чао, гледа ми се филм

Не винаги е така, някои от по-слабите хора имат и по-слаба имунна система и са по-предразположени към вируси и други подобни.

А по темата.. и аз мисля, че точно фитнеса е за теб.

ZloboMiR
10-01-2011, 18:35
и аз съм така - 1.70 (момиче съм) и 45 кг (13 годишна съм) Най-вероятно е да е наследствено. Пробвай да спортуваш.Всички препоръчват плуване, но аз карам колело. 8) Всички казват, че щели да плюскат като ненормални, ако са на мое място така че - ENJOY :D :-P :grin:
Точно с велосипед нищо няма да направиш. Аз поне съм карал доста години, е, надебелях чак като спрях. Но надебеляване под форма на затлъстяване е вредно.

ImmortalSportFreak
10-01-2011, 18:51
Фитнес! Момче си. :) Треньорите само като те погледнат и ще ти кажат какво и защо. :)

++
А и предполагам не искаш да качваш сланини,а мускулна маса. ;) Радвай се,че си слаб.. мн хора са пълни и вс им тежи... предполагам не искаш да страдаш като тях. :) А като си слаб - нямаш проблеми. Спортувай редовно във фитнеса и ще имаш мускулна маса-но не очаквай да стане светкавично и не пий химии....
Храни се здравословно - повечко месо,ориз,картофи.. яж от всичко и редовно,3-4 пъти на ден(не по-малко от 3 пъти). Не знам,защо повечето казвате "яж нездравословно и се тъпчи като прасе.."-това не е вярно. :)

FuckedUp
10-01-2011, 23:23
И за кво ти е да надебеляваш? Т'ва поколение е много кухо, сериозно.

reperw
10-02-2011, 08:39
супа (незнам защо но не обичам Там е проблема
И как няма да може да направиш една лицева опора...я се стегни набирал се 2 пъти... трееа да се набираш 15 пъти-x3серии :-x