PDA

View Full Version : Проблем със линдолс 7



FaTaL
09-30-2011, 10:14
Здравейте имам един проблем:
Изтеглих си cursor fx pro
За да го кракна ми трябва сид който да променя
прочетох че по време на смяната трябва да не се спира а пък,,,баща ми го рестартирал че не виждал кръсчето :razz: и като компа се включи
ОМГ все едно го пускам за първи път :shock:
Дойде ми идеята да използвам СИСТЕМНО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ
но когато го пуснах,,,
А парола на аминистратор пък поле за писане няма,
и за всяка промяна ми искача ПАРОЛА НА АДМИН :
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, и незнам как да го оправя плс отговори
сори за правописът ми :(

ssslll
09-30-2011, 11:29
????? аз нищо не разбрах

naksdy
09-30-2011, 12:41
сори за правописът ми :(

Мани правописа, на теб нещо и словореда ти бяга...
Любопитно ми е защо си сбозвате още повече уиндоуса с разни теми, курсор мании и прочие? Вземи го преинсталирай, тъй и тъй "все едно го пускаш за първи път", няма да е голяма загуба...

GregoryHouse
09-30-2011, 14:21
Анкета не ти е нужна.
Решение - преинсталиране или Repair на Windows.

FaTaL
10-01-2011, 08:15
Анкета не ти е нужна.
Решение - преинсталиране или Repair на Windows.
Ами този така наречен от теб Repair може ли да го направя сам или да викам техници :-o

naksdy
10-01-2011, 09:21
Добре де, загубил ли си някаква информация на компютъра, или просто само декстопа ти се е променил на първоначален? В смисъл информацията на харда и програмите стоят ли ти?

FaTaL
10-01-2011, 11:18
Добре де, загубил ли си някаква информация на компютъра, или просто само декстопа ти се е променил на първоначален? В смисъл информацията на харда и програмите стоят ли ти?
Ами всичко си седи само десктопът но за всичко което искам да инсталирам променя или изобщо нещо да направя ми иска парола на админ па поле няма :shock: :shock: :shock:
Днес разбрах че е направило копия на акаунтите и всичките са тип гости :x

GregoryHouse
10-01-2011, 12:33
Тва 99% е вирус. Преинсталация и този път си сложи антивирусна. И не тегли такива добавки. Обикновено много прецакват компютрите.

FaTaL
10-01-2011, 16:47
Тва 99% е вирус. Преинсталация и този път си сложи антивирусна. И не тегли такива добавки. Обикновено много прецакват компютрите.
Антивирусна имам сканирах резултати :shock: 39 вируса :shock:
Добре ще го преинсталирам мерси за инфото хора :)

ZloboMiR
10-01-2011, 16:50
Възможно е ако го почистиш добре да не се наложи. Malwarebytes в Safe Mode (F8 при пускане).

FaTaL
10-02-2011, 14:44
Възможно е ако го почистиш добре да не се наложи. Malwarebytes в Safe Mode (F8 при пускане).
значи в буутът да натисна Ф8 ли ?

DarkAngelOfHope
10-02-2011, 15:43
натисни го няколко пъти за по сигурно ама ако дъното ти е Asus изчкай да мине Post screen-а и тогава натискай F8 иначе ще ти зареди boot меню ...

FaTaL
10-03-2011, 05:38
натисни го няколко пъти за по сигурно ама ако дъното ти е Asus изчкай да мине Post screen-а и тогава натискай F8 иначе ще ти зареди boot меню ...
Пробвах и нищо не стана като кликна ф8 всичко премигва и пак си продължава да се зарежда даже кликнах пак и пак ама инщо не става
Аз в гугъл намерих Malwarebytes като програма- антивирустна но сигурно не става защото аз я нямам.
Хора моля ви бъдете по конкретни къде и как защото съм зле с ореантацията :(

FaTaL
10-03-2011, 05:57
натисни го няколко пъти за по сигурно ама ако дъното ти е Asus изчкай да мине Post screen-а и тогава натискай F8 иначе ще ти зареди boot меню ...
Ааа вече разбрах но хора как да го инсталирам като излиза
ПАРОЛА НА АДМИН И НЯМА ПОЛЕ ?
паролата е 123456 но поле няма :x

DarkAngelOfHope
10-03-2011, 11:02
предлагам 2 варианта:

1. Сваляш си примерно Kaspersky Rescue CD и пускаш него да видиш какво ще стане, дали ще намери вируси и дали после ще можеш да влезеш както трябва в PC-то

2. Сваляш си Hiren's Boot CD зареждаш Windows Live CD и се пробваш да направиш restore point, ако не помигне пак през т'ва CD копираш всичко важно от C: (ако има такова) и после преинсталираш ...

FaTaL
10-03-2011, 11:23
предлагам 2 варианта:

1. Сваляш си примерно Kaspersky Rescue CD и пускаш него да видиш какво ще стане, дали ще намери вируси и дали после ще можеш да влезеш както трябва в PC-то

2. Сваляш си Hiren's Boot CD зареждаш Windows Live CD и се пробваш да направиш restore point, ако не помигне пак през т'ва CD копираш всичко важно от C: (ако има такова) и после преинсталираш ...
Ами дали може да го сваля директно на компа че записвачката ми е повредена боже аз май мн проблеми имам :lol:

FaTaL
10-03-2011, 11:28
предлагам 2 варианта:

1. Сваляш си примерно Kaspersky Rescue CD и пускаш него да видиш какво ще стане, дали ще намери вируси и дали после ще можеш да влезеш както трябва в PC-то

2. Сваляш си Hiren's Boot CD зареждаш Windows Live CD и се пробваш да направиш restore point, ако не помигне пак през т'ва CD копираш всичко важно от C: (ако има такова) и после преинсталираш ...
Ами аз дали може да го преинсталирам със някаква програма щото не ми се викат техници нищо не ми е нужно в Ц но в Д всичко си остава нали ?

DarkAngelOfHope
10-03-2011, 13:12
Ми ако не изтриещ нещата от D: ще се запазят, да :) по принцип се фомратира само C: и се инсталира новия windows там ...

FaTaL
10-03-2011, 16:25
предлагам 2 варианта:

1. Сваляш си примерно Kaspersky Rescue CD и пускаш него да видиш какво ще стане, дали ще намери вируси и дали после ще можеш да влезеш както трябва в PC-то

2. Сваляш си Hiren's Boot CD зареждаш Windows Live CD и се пробваш да направиш restore point, ако не помигне пак през т'ва CD копираш всичко важно от C: (ако има такова) и после преинсталираш ...

Дали мога да го преисталирам без пари (у нас с програмa моля ако има такава ми пратете линк )

FaTaL
10-06-2011, 15:41
:grin: :grin: :grin:
Водих компа да го преинсталират :razz:
МС за всички отговори :)
Моля да видите и да отговоруте на новата тема ---> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=9435720#9435720