PDA

View Full Version : Кардио тренировка



EMBAZA
09-30-2011, 13:25
Чел съм навсякъде, че кардио тренировката е много полезна за организма. Но какво всъщност представлява? Нещо като разгряване на велопергометъра или на пътечката? Или е нещо друго. Кога се прави кардио и кога не. По колко минути? Чух и че чисти мазнини-вярно ли е?

Vladel
09-30-2011, 19:03
Какво е велоПергометър?Иначе да.

Chokoev
09-30-2011, 19:12
И аз искам малко повече информация за тази кардио тренировка

redbul2
09-30-2011, 19:30
Ами велоергометър,бягаща пътека,бягане,колоездене. Изобщо физическа дейност,която ускорява сърдечния ритъм над една определена стойност. Тогава се активира топенето на мазнините. Но когато не се вземе протеин или храна богата на белтъци,топенето на мазнините може да продължи и с топене на мускулите.

EMBAZA
09-30-2011, 19:45
Преди или след тренировка е по добре да се прави?

slicky
10-01-2011, 16:36
Преди или след тренировка е по добре да се прави? Ми казват или на гладно сутрин след ставане или след тренировката.

EMBAZA
10-01-2011, 19:31
Преди или след тренировка е по добре да се прави? Ми казват или на гладно сутрин след ставане или след тренировката.

Ами целта ми е покачване на ММ.. А доколкото разбрах преди тренировка ако се прави кардио се губи мм което не е добре..

HolyShit
10-01-2011, 19:37
Преди или след тренировка е по добре да се прави? Ми казват или на гладно сутрин след ставане или след тренировката.

Ами целта ми е покачване на ММ.. А доколкото разбрах преди тренировка ако се прави кардио се губи мм което не е добре..

:lol:

EMBAZA
10-02-2011, 07:13
Преди или след тренировка е по добре да се прави? Ми казват или на гладно сутрин след ставане или след тренировката.

Ами целта ми е покачване на ММ.. А доколкото разбрах преди тренировка ако се прави кардио се губи мм което не е добре..

:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: