PDA

View Full Version : Раздразнена кожа от дамски превръзки



n3ri7ka
09-30-2011, 15:17
Здравейте, имам проблем свързан с дамските превръзки. Какви ли не съм използвала (памучни, копринени, Always, Everbel и т.н.), от всички ми се зачервява ужасно кожата там долу, особено в гънките :( зачервява се и ме пари, особено като се бърша след уриниране направо все едно се бърша с телена гъба. (не срамните устни или лигавицата, а самата кожа). Много е неприятно, минава ми от самосебе си около 10 дни след като ми свърши (след като спра да слагам превръзки), но тъкмо ми мине и след няколко дни пак ми идва и айде всичко от начало :(
някой да ми предложи крем или нещо за успокояване на кожата, и за по-бързо възстановяване? :-o

BuBzzz
09-30-2011, 19:00
Използвай тампони :)

zoreto
09-30-2011, 19:04
Пробвай превръзките на Натурела ,те са памучни и не спарват, и на мен така другите,тоест тея дето са с нещо като мрежа мн ми дразнят.За всеки случай ако искаш компетентно мнение се консултирай с лекар :)

0utSpoken
10-01-2011, 14:05
Пробвай превръзките на Натурела ,те са памучни и не спарват, и на мен така другите,тоест тея дето са с нещо като мрежа мн ми дразнят.За всеки случай ако искаш компетентно мнение се консултирай с лекар :)

Като стана дума за тези превръзки, някой ползва ли ги и какво мисли за тях?

desIrs
10-01-2011, 14:31
Пробвай превръзките на Натурела ,те са памучни и не спарват, и на мен така другите,тоест тея дето са с нещо като мрежа мн ми дразнят.За всеки случай ако искаш компетентно мнение се консултирай с лекар :)

Като стана дума за тези превръзки, някой ползва ли ги и какво мисли за тях?

Ползвала съм на Натурела с аромат на лайка. Удобни ми бяха, нямах проблеми с пропускливост и ароматът беше траен, но в никакъв случай дразнещ. Не съм имала оплаквания като на авторката за кожата, обаче, и не мога да ти кажа нищо за чувствителна кожа. Никъде не мога да ги намеря в последно време, иначе бих си купувала от тях само.

DragonLady
10-01-2011, 15:01
Използвай тампони :)

Не и даваш никак добър съвет! Тампоните са вредни! Аз лично се стремя да намаля употребата им, само като съм на вън или в университета ги ползвам. В къщи и през нощта винаги превръзки.

http://piperlivo.com/node/82

zoreto
10-01-2011, 15:41
Пробвай превръзките на Натурела ,те са памучни и не спарват, и на мен така другите,тоест тея дето са с нещо като мрежа мн ми дразнят.За всеки случай ако искаш компетентно мнение се консултирай с лекар :)

Като стана дума за тези превръзки, някой ползва ли ги и какво мисли за тях?

ами на мен си ни харесват и както казаха не пропускат и имат мн приятен аромат без да се набива :)

xxKiFlAxx
10-01-2011, 16:19
ами може да ползваш тоалента хартия вместо превръзки ще я сменяш по често и няма да има проблем :P

DragonLady
10-01-2011, 16:22
ами може да ползваш тоалента хартия вместо превръзки ще я сменяш по често и няма да има проблем :P

По голяма простотия не бях чела ... всъщност май съм, предните ти постове ...

n3ri7ka
10-01-2011, 16:23
да, аз тампони изобщо не използвам, и гледам да използвам само памучни превръзки, просто ми е много чувствителна кожата и от нищо не ми минава. Ще пробвам и натурелата, дано да е по-добре с тях... Мерси :-)

sladkotoy
10-02-2011, 00:55
Shtom prevruzkite ne ti dopadat, polzvai tamponi :)

ThisIsMe
10-02-2011, 08:22
Не използвай ароматизирани превръзки.Те могат да бъдат причина за раздразнената кожа!

4o4ina
10-02-2011, 08:44
Използвай тампони :)

Phonique
10-02-2011, 10:12
Пробвай превръзките на Натурела ,те са памучни и не спарват, и на мен така другите,тоест тея дето са с нещо като мрежа мн ми дразнят.За всеки случай ако искаш компетентно мнение се консултирай с лекар :)

Като стана дума за тези превръзки, някой ползва ли ги и какво мисли за тях?

Аз използвам само тях.... преди време използвах някакви неизвестни и ми излезнаха някакви пъпки....ходих на гинеколог и той ме посъветва да ползвам само Натурела,били най-хубави и качествени.... :)