PDA

View Full Version : ....



pecata221
09-30-2011, 17:41
wwwwwwww

Sh@d0w
09-30-2011, 17:44
Порасни и пробвай пак.

elysunny
09-30-2011, 17:44
малко се обърках. направи едното ти изречение на няколко, за да разберем смисъла.

pecata221
09-30-2011, 17:47
еми казва ми че не ме обича, а някак си тя сама не си вярва, но пък докарва държание което даже човек който се мрази не би пожелал, всеки мой и общ приятел ми казва че не може поне мъничко да не ме харесва и просто искам съвет как да си я върна защото с съветите на мойте приятели най - много да свърша в болницата

elysunny
09-30-2011, 17:48
явно не те иска, забрави я

pecata221
09-30-2011, 17:50
знаеш ли колко пъти го е казвала? тоест не че ми е казвала че не ме обича или поне аз не помня, но мн пъти ми е казвала че тва е края и попринцип за 4-5 дни сичко пак си е наред, да ама предния път 17 дни беше кофти периода и така

elysunny
09-30-2011, 17:54
спри да и играеш по настроенията. ти самоуважение нямаш ли ?

pecata221
09-30-2011, 17:57
за имане имам, ама престо тва беше толкова време за тея години ти го погледни реално аз само с родителтите ми съм бил повече време тоест като хора всеки ден, а то идва такъв момент в който самоуважението е маловажно при положение че чувствата са толкова силни поне за мен е така за другите не знам

elysunny
09-30-2011, 18:01
а то идва такъв момент в който самоуважението е маловажно при положение че чувствата са толкова силни

голяма грешка
да задам въпроса си по-друг начин,
ти топки нямаш ли ?
мислиш като някои 12 годишен, нямам какво повече да кажа, ако искаш не отговаряй. въпроса ми беше риторичен

pecata221
09-30-2011, 18:03
абее не е въпроса има или нямам топки, просто исках съвет малко по различен от този на приятелите ми, щот всички тяхни идей не че са ужасни но не са и много хубави просто искам малко помощ

krasiww
09-30-2011, 18:15
абее не е въпроса има или нямам топки, просто исках съвет малко по различен от този на приятелите ми, щот всички тяхни идей не че са ужасни но не са и много хубави просто искам малко помощ

мене преди 15мин ме остави приятелката ми , щяхме утре да правим година и половина . По същият начин .. абсолютно държание , карахме се късахме и се оправяше и ме заряза .. незнам как да продължавам

pecata221
09-30-2011, 18:17
еми честно да ти кажа начин има рискован но поне от моя страна има малък, ама има много неща през който трябва да се мине, продсто ти и кажи че я обичаш кажи и всичко и така...

Priceless
09-30-2011, 21:01
Пецата а.ка. красив, недей така ще те удари раздвоението..

Hilary_
10-01-2011, 06:55
.. и моля без коментари по добре я остави и такова защото това няма да стане !
ГЛУПАК!

За к'во се хващаш за миналото? Какво печелиш?
Ебаси децата сте .. ако сега си усложнявате толкова живота, к'во остава като пораснеш? .. :-x

НА СИЛА ХУБАСТ НЕ СТАВА моето момче!! Набий си го в главата!

autumn666
10-01-2011, 09:11
Колкото и регистрации да си направиш ти все още си оставаш едно малко заблудено момченце :D
Както и да е. Знам, че ти е трудно да го приемеш, но вече не сте заедно. Мда, връзката ви е траела доста време, но не е края на света.
Хората се разделят след 10 години брак и пак го преживяват и намират нови партньори, започват нов съвместен живот... та ти си само на 14 години и целия ти живот е още пред теб... колко още гаджета ще смениш...
А относно момичето, да, най-вероятно не е възможно чувствата и напълно да са се изпарили за толкова кратко време, но щом ти е казала да я оставиш на мира - остави я. Явно не иска да те вижда, чува и т.н., защото иска чувствата да се махнат по-бързо, ако вече не са се де, не и знам кво и е в главата. Забрави за нея и престани да се държиш като п*тка, виж света по различен начин - свободен си, можеш да си правиш квото си искаш, виж колко много момичета има на тая земя.

pecata221
10-01-2011, 11:12
на мен тва ми е първата регистрация тука нямам друга, там е работата че аз съм такъв че свикна ли с нещо просто ми трябва двойно повече за да отвикна, закле се че няма никакви чувства но някак си не ми се вярва все още една нейна приятелка ми намекна нещо за мен, друга за друг всичко е някак трудно и за нея и за мен и още не знам но няма да е оставя аз съм инат просто искам я и не съм готов да е забравя

elysunny
10-01-2011, 11:17
щом тя ти казва, че няма чувства към теб, кво се маеш още. Неините приятелки ти го намекват, за да не се чувстваш зле, може би. Взимай си топките и си търси друга. Брей кво си се заалепил за нея като кърлеж. Продължи напред и си запази малкото достойнство, което ти е останало. Брее хора, все повече ме изненадвате. То бива да си наивен ама тва твойто край няма
едит; малко да добавя
не разбираш ли, че не е важно какво ти искаш. Искаш да си с нея ама тя не те иска. Не е хубаво да мислиш, че винаги ще става това, което ти ИСКАШ. Едва на 14 си. Окроти се малко.Пък и има една многоо хубава фраза “Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако се върне – твой е за винаги. Ако не се върне – не е бил твой никога…”
Замислял ли си се защо те е оставила ? Може би я задушаваш. Аз лично не бих могла да бъда с човек, които твърди, че ме обича, а поставя това, което той иска винаги на първо място. Трябва да се правят компромиси, пич

martito2
10-01-2011, 14:13
Разбирам те, знам колко е тежко... Гадно е когато няма кой знае каква причина, но другия иска да се разделите.. а и ти знаеш (или поне си мислиш), че той още има чуства! ЕЕ, ДА, УЖАСНО Е, ГАДНО Е, РЕВИ, ТРЪШКАЙ СЕ, но ако тя не иска пак да сте заедно няма как да си я върнеш. Каквото и да направиш, ако тя вече няма чуства нищо няма да се промени (освен да й паднеш в очите, ако правиш ТЪПИ опити да я спечелиш) Ако още те харесва дори с най-малкото нещо ще я задържиш ... УСПЕХ! :)

pecata221
10-01-2011, 14:53
Френски форум - питаш и ти отговарят
Руски форум - питаш и те те питат
Български форум - питаш и всички ти обясняват колко си зле ...

точно така, поисках малко съвети а се почна колко съм зле, нямам топки и такива...

elysunny
10-01-2011, 22:49
не се впрягай толко
искаше мнение, изразихме мнение
искаш истина, а не можеш да я приемеш :?

krasiww
10-02-2011, 06:11
Пич , виж мене още ме боли .. ако не помниш моята приказка е като твоята .. не се впрягай толкова. Аз вече взех да забравям..
Защо ли ? Най - малкото като си помисля как съм обичал и как съм правил всичко - а срещу мене ми плюят в лицето и не оценяваха нищо от това...
Когато не иска да сте заедно , няма смисъл да напираш. Тук не става на въпрос имаш ли топки или нямаш , прост ли си или си добре и тк.н. Виждам че имаш желание да си я върнеш , но начина ти на мислене е много странен. Остави и виж какво ще стане. Ако тя желае да се върне , ще се върне. Или поне ще ти звънне или смс-че нещо..
Ако ли не - продължаваш напред. Зарибяваш се , нови хора , нови приятели .. приятелка 8-)
Няма да се предаваш , тука в този форум сме за да се подкрепяме ..
Успех :)

pecata221
10-02-2011, 09:33
аз исках съвет, а не мнение много по различно е, мнение на хора който не познавам не мога да приема на сериозно, а съвет ако ми се стори правилен мога, не е там работата, ти си почнал да забравяш онова момиче, но пък тя започна да се държи по добре всякаш има чувства, а и има още куп причини който не бих споделил с незнознати защО Няма да се откажа каквото и да ми казват

krasiww
10-02-2011, 09:41
аз исках съвет, а не мнение много по различно е, мнение на хора който не познавам не мога да приема на сериозно, а съвет ако ми се стори правилен мога, не е там работата, ти си почнал да забравяш онова момиче, но пък тя започна да се държи по добре всякаш има чувства, а и има още куп причини който не бих споделил с незнознати защО Няма да се откажа каквото и да ми казват

Започнала е да се държи по добре , сякаш има .. А дали има ?
Имало още неща който не казваш , не че ми е работа да питам .. ама как да ти помогнат потребителитее тук. Хем искаш съвет , хем не казваш каква е точно ситуацията. В предните ти постове мисля че беше написал че се държала сякаш не се познавате и тк.н .. там ти дадоха съвет да я оставиш. Тук сега пишеш че имало някаква промяна .. та кажи я да се опитаме да помагаме !
Не те карам да се отказваш !
В моята тема ми беше казал едно нещо , което си е много вярно !
Ако обичаш някого пусни го да си ходи , ако се върне значи завинаги е твой , ако ли не .. знаеш там.

autumn666
10-02-2011, 10:28
Нямало да приеме мнения от непознати... то познати, непознати истината пак си остава същата. Само дето ти си въобразяваш, че ще стане нещо щото твоите т.нар приятели ти казват, че имало шанс щото ги е страх да ти кажат в лицето истината за да не те обидят. Вярно, че не я знаем ние ква е, но щом ти е казала да се махнеш се махни. Аз лично мразя някой бивш да почне да ми лази по нервите, да ме кара да му прощавам и да си мисли, че всичко ще се оправи като ме преследва. Дай и време и пространство, стига си я задушавал. Ако тя иска да е с теб сама ще дойде и без да я сталкваш, ако не - приеми го и отивай да си търсиш нова приятелка.

elysunny
10-02-2011, 15:24
прекалено си ограничен.
Не приемаш различни мнения по темата, освен това да си загубиш достойнството.
Ок бъди си ограничен, мисля, че е време да спрем да се опитваме да ти набиваме акъл. Сам ще разбереш, че сме били прави, след време

beceraful
10-02-2011, 16:55
Така наречените Непоэнати каквито сме и де каэват истината дори и аэ я подкрепям ако не те иска остави я не я эадушавай , ако те обича ще те потърси и пак щ се върне при теб , но ако не эдраве да е , намери си друга приятелка и това е с времето ще се види дали те обича или не . Аэ ако бях на твое място нямаше да я потърся повече и щях да чакам тя да ми се обади а ако я видя я подминавам и така нататък. Поне аэ това бих направил , аэ не съм се обвърэвал с момиче на 16 години ставам след месец и нещо но не ми пука , харесвам едно момиче и аэ което тя също може би ме харесва аэ съм човек който се прикрива и непокаэва чувствата си , и тя е така , (Эареди проблемите ми с гласа и говора эатова си ги прикривам и ще продължавам и эа напред) предполагам но нищо времето ще покаже. Пацето колкото до тебе виж приятел като ти каэва да се махнеш и тн я послушай ти си направил опит да си я върнеш но ти е откаэала и най-спокойно ти е каэала да си тръгнеш и махнеш от живота и , махни и се от живота , АКО Я ВИДИШ Я ПОДМИНАВАЙ прави като мене ако я видиш подминаваш я и се правиш , че хич не ти пука . Аэ това бих направил на твое място.

Направил си втори опит да се съберете откаэала е , еми махни и се от живота ако я видиш подминаваш я няма да се притесняваш и сякаш не я поэнаваш. Ако се върне при теб и иска втори шанс эначи те обича. Приеми съветът ми както преди мене всички теэи потребители ти каэаха - Махни се от живота и ако те обича ще се върне при теб , видиш ли я я подминавай и върви с високо гордо вдигната глава и най-важното да не се иэдаваш а да си човек на който хич не му пука , тя ще види това предполагам и после ще се види както каэах ако те обича ще се върне ако не прав и път , ти си направил опити тя ти е откаэала , ЭАРЕЖИ я и това е , не си струва да се эанимаваш эа момиче което не те обича.