PDA

View Full Version : МНОГО Тежка раздяла ;( Как да продължа ... как ;(



krasiww
09-30-2011, 18:10
Добър вечер !

С много мъка , ще пиша тук сега.
Преди 15мин приятелката ми съобщи че не иска да е с мен . Трябвало всеки да поема по своя път. Меко казано съм разбит , защото на 4-5 пъти се разделяхме и сдобрявахме .. ( това всеки ден ) .. Цял ден бяхме скарани и не се търсехме , аз и писах СМС- и тя не отговаряше .. и сега си махна всичко от скайп , фейсбука и тк.н.
АДСКИ МИ Е ГАДНО.

Незнам как да продължа ;(
Незнам какво да правя , чуствам се много гадно като си помисля че ще се вижда с момчета , че ще си прави кефа .. а аз ще страдам. Тя се държеше ужасно и ми каза че за нея съм бил материален и че нямала чуства. После ми каза искам да съм с тебе и само с теб , а днес вече окончателно ме напусна. Съкрушен съм и МНОГОО Объркан и незнам какво да правя ..

Утре щяхме да направим година и половина . Бях и купил подарък всичко , щях да я изненадам. Има разни неща в къщи и незнам как ще си ги вземе , аз съм тотален аут просто .. ибахти болката право в сърцето.На въпроса как си ми отговори не много добре. Имах надежда , че ще си направим годинката и половина , а тя ме заряза 4-5 часа преди това . Незнам как да постъпя. Моля за съвет...

Sh@d0w
09-30-2011, 18:12
Решението ->

http://promo-compass.com/img/products/m80.jpeg

pecata221
09-30-2011, 18:14
Братче мен ме зарязаха на година и пет, еми значе знаеш ли какъв съвет ми дадоха когато скъсахме на година и два месеца и тя ме блокира навсякъде, казаха ми да изчакам, да не и пиша просто да чакам всяко позваняване ня телефона ми вдигах без да видя мислех че е тя, и на петия ден ми писа смс, ами какво да ти кажа направи така че пак да те заобича обесни и се в любов кажи и всичко и ако не стане поне малко чак тогава изчакай тя да те потърси

krasiww
09-30-2011, 18:19
НАПРАВО СЪМ АУТ ОТ ИГРАТА...
не виждам само как алкохола ще помогне ..
утре да и пиша ли смс с честитка за ненаправените 1 и половина години ? как мислите ?
Каза че нямало др момче , че не ми е изневерявала всичко .. но се чуствам адски гадно.. не знам какво да правя ;(
Хората ти казват продължи напред , във всяка връзка има трудности и когато се стигне докрая трябва просто да продължиж ... но напрактика изглежда лесно , но не е . Адската болка изпитвам в момента , целия съм настръхнал и ме боли.. Направо по скайп ме резна смени пароли мароли всичко ..

pecata221
09-30-2011, 18:21
неее в никъкъв случей не пращай смс, честита година и така на татак само ще я ядосаш, по добре и напиши обичам те или нещо такова защото само ще я ядосаш с това честитяване

SisiStrange
09-30-2011, 18:34
Гледай "Двама мъже и половина". Не е ебавка този пост. На мен ми помогна доста една подобна нощ. А бях започнала със страшен рев. Пък премина в смях и мисълта: Абе ей, я чшшш! Колко весело има да ти бъде още!

pecata221
09-30-2011, 18:36
той не иска да е забравя там е проблема иска да си е върне майче ;ss

krasiww
09-30-2011, 18:40
той не иска да е забравя там е проблема иска да си е върне майче ;ss

Мислех че ще получа повече мнения как да се справя с проблема..
Виж Пецата .. човек
въпроса не е дали ще си я върна или не , а в това че утре ще я видя някъде с момче и тк.н и ще ми стане гадно, а не ми се ходи по момичета на мен мисля си за нея и ми е гадно.. а впрочем не съм си сменил паролата и не съм си махнал нищо в скайп. толкова ми е трудно , а и неискам ;(

pecata221
09-30-2011, 18:45
човек не е нужно да ми обесняваш в същото полужение съм само че ти от 1 час , а аз от 10 дни, аз също те си бях сменил паролите до преди 10 мин, все още съм с наши снимки даже в фаце качих нови 7 онзи ден не е там раотата кака да се справиш купуваш пръстен, букет и и се извиняваш ако не стане продължаваш да се инатиш докато не се умори да се прави на важна и голяма ;) сега следва етапа да те кара да ревнуваш, цулувки от момчета в Фаце и ти да видиш снимки и така ама трябва да се успокоиш : )

anonymous708973
09-30-2011, 18:47
Къв пръстен бе?

И въобще не е задължително да си качва нови снимки във фейс, за да го кара да ревнува. Аз дори бих избягвала, за да не нараня бившия си.

krasiww
09-30-2011, 18:49
Нищо няма да купувам .. купил съм и подарък за уттрешният ден , който няма да мога да и дам.. та тя иска да сме си само приятели ( не виждам как ще стане тази работа ) ..
впрочем брат ми го е изпитвал и ми каза да не ходя да се моля да се връща и тк.н , просто ми каза да продължа напред и да си излизам ,д асе запознавам и тк.н иначе ми отива на кино мъжкото достойнство.. АМА МИ Е ТРУДНО а е минал само 1 ч ;(

pecata221
09-30-2011, 18:50
с разликата че и ти като нас си зарязана сигурно, еми аз ти казвам кво да напряй трябва да е оригинален, щот всяко момиче дори и ти сиг си мечтаеш да се върне при теб както по филмите, така и те, но всеки от нас гледа различни филми

krasiww
09-30-2011, 19:35
Доспа ми се , но когато си легнах се разплаках. Стана ми адски мъчно и ми дотежа , че неможах да се сдържа. Просто незнам как ще продължавам така , стоя и галя нейна снимка .. в това време се скъсвам от рев и и приказвам. Много ме боли , няма хапче .. Времето лекувало , незнам как да постъпя занапред , как да излизам като мисля все за нея .. и как да се забавлявам като все тя ми е в главата ;(

antifashionshit
09-30-2011, 19:40
тия неща... минават. имаш си ръце и крака, здрав и читав си, нали? неща от тоя род се оправят. може и да не си с нея, но ще си окей :)

pecata221
09-30-2011, 19:41
същата ситуация, хапнах си малко хапчета, квито намера, казах и щот ме пита кво правя а тя каза офф след това и казах да избере между мен и един сашо и тя избра него...

VampireLover3
09-30-2011, 19:54
Еййй, штт ало.. я се успокой и стига си циврил за такива глупости- ами да глупости са! Не е нито първата нито последната. Щом всичко е свършило значи така е трябвало да стане, следващата ще бъде по-добра. ;) Страх те е от мисълта, че ще я видиш с друг. Ми просто го приеми както тя е направила.. щом тя може да се вижда с други момчета и ти можеш да излизиш. Не е казано, че трябва да си окован около нея да ходиш да и се молиш, да и купуваш не знам си кви подаръци се едно те е одрязала няколко часа преди да се ожените и ти е казала "Ми аз съм влюбена в брат ти", я си представи тази ситуация кво щеше да направиш да идеш да се гръмнеш ли ? Айде моля те, има още милиони момичета. Това е нещо нормално и аз ревах като луда подир един идиот, ама на сега го гледам и се смея на акъла си, как е можело да ходя след този човек. След време когато осъзнаеш колко е хубаво на тези години да си сам ще се чудиш, защо си ревал и тръшкал заради нея. И м/у ако сега се съберете имай предвид, че след време ОТНОВО ще се разделите, счупената ваза не остава същата след като се залепи. :?

Goddess
09-30-2011, 20:16
Т'ва е оная малката лигла, дето те правеше на боклук ?! Имаш чувства, разбирам. Но вярвай ми, и те ще минат, ще погледнеш назад и ще си се чудиш на акъла как си го търпял това лайно без извинение. Ти ми звучиш доста свестен и определено заслужаваш и ще си намериш повече. Тая никой освен тебе няма да я търпи толкова, има да изяде бая шутове и ще съжали за теб.

OnlyGirl
09-30-2011, 20:20
Това с галенето на снимката и т.н. не е толкова от болката колкото от лигня. Звучи грубо, но е вярно. В момента сам пред себе си се изживяваш като голямата жертва..Сигурна съм че отвътре го осъзнаваш. Та искам да ти кажа, че само от нея зависи дали ще се върне, не може да я накараш насила.. ако реши - ще се върне. Най-добре не й напомняй за присъствието си (Без лигави смс, писания в скайп, фейсбук и т.н.). Ако има някакви чувства към теб ще те потърси..Помисли малко: Какво предпочиташ - Да се върне при теб след многото смс-и и цветя които ще й пратиш, и накрая да осъзнае че няма никакви чувства и да скъса още веднъж с тебе ама още по - гадно или просто да си продължиш напред, без нея.
Много ми хареса един коментар да гледаш Двама мъже и половина. Наистина - направи го. И не само Двама мъже и половина, гледай и други комедии, развесели се, стига си си втълпявал че като се изживяваш кат жертва от тва че те е зарязала ще се оправи сичко.
Глупусти е че времето лекува - просто с времето или се научаваш да живееш с болката или осъзнаваш че може да я преодолееш и го правиш.
Айде успех :)

tuzaro
09-30-2011, 20:48
случват се и такива неща, иначе нямаше да е интересен живота

krasiww
10-01-2011, 04:57
случват се и такива неща, иначе нямаше да е интересен живота

Благодаря за коментарите. Истината е че за мен тепърва започва ужаса .. или това което все още не съм изпитал. Знам че ще предолоя тази моя първа и незабравима любов .. но ме е страх от времето което ще прекарвам пред пц-то , времето в което ще и гледам профила .. а знаеш ли някой ден може да ме потърси , но да съм честен тогава по-добре да не откликна на нейният интерес , поради причината че ще съм почнал да я забравям и после няма да ми се страда пак. Някой горе пише за момичето което ме правило на 2стотинки , да същата е . Оправихме се , и виж ..
Преди 10минути се събудих , цяла вечер се въртях и чакай да светне малко навънка .. 7:37 станах. Чуствам се ужастно. Изпитвам болки в корема и то не от глад. Винаги ме е боляло така когато се караме.. тогава обаче имах надежда че ще се оправим , а сега като ми тегли една и край..
За това че има и други момичета съм съгласен , но
Не ми минава през акъла как мога да съм с друга , не го и искам .. в момента момичетата който търсят сериозна връзка са много малко. Повечето са по 2-3 месеца и те зарязват с детски оправдания . Днес направих 1 година и половина ц БИВШата ми половинка ;( не се сдържах за съжаление и и го написах в СМС . Надявам се да ми отговори .. поне това може да направи за мен.
Знам че със друга няма да е същото .. знаехме си номерата , знаехме си фасоните .. усмивката и беше най хубавото нещо , което ме караше да се преобръщам от радост .. Обичаше ме и го виждах , но по телефона ми каза когато я попитах Имаш ли чуства : Отг: Много малко. И това го реши вечерта.. поддателен човек е и съм сигурен че е казала на някой и уж приятелките и са и дали съвет .. на 100% сигурен съм. И ми е мъчно , че е толкова доверчива. Но ще страда и това също го знам. Със друга и секса няма да е такъв .. просто ще сравнявам всичко .. и ме боли от тази работа.
Радвам се че тук мога да споделям , и има хора който ме разбират .. и пишат по - обширни постове за да ми помогнат . Благодаря !
п.п. пецата е съвсем друг потребител , не сме един и същи човек. Моя проблем се доближава до неговия и дотам.

VampireLover3
10-01-2011, 05:39
О, да повярвай, че пак ще те потърси най-нагло ще те попита как си или "искаш ли да се видим" и не за да се върне отново при теб, а за да ти стане още по-гадно. Няма да отговаряш, няма да се връщаш назад. Вдигаш глава и гледаш напред, спомените са си спомени, ще се сещаш за нея първата любов не се забравя, но няма смисъл да я правиш чак такъв проблем.. Мисля, че преди това си се замислял, че един ден ще стане това, няма цял живот да си с нея нито да ревеш за нея. В момента си втълпяваш, че те боли, че те сърби и не знам си какво предполагам имаш приятели излизай забавлявай се ще видиш, че дори за секунда няма да се сетиш за нея. Аз миналия месец бях в същото положение само дет на мен не ми пукаше, защото сме се разделяли хиляди пъти и този път дори аз го зарязах, та .. аз бях зарязала всичките си приятели заради него и след това трудно си върнах доверието в тях, надявам се не си направил тази грешка, защото ПРИЯТЕЛИТЕ са на първо място! Сега ставай от компа, всъщност преди да си станал я махай от приятели във фейсбук. Стани, излез и се забавлявай! Запознай се с други момичета и виж колко е хубав живота, не си пропилявай детството (нз на колко години си, но предполагам 14-15), защото един ден ще се събудиш и ще видиш, една жена до себе си в леглото за която си се оженил и цял живот ще трябва да си до нея. Сега е момента да пробваш, да правиш грешки за да ти е по-лесно за напред! :)

krasiww
10-01-2011, 05:44
Доста поучителен пост .. Въпреки това и бях писал смс , който тя не си е направила дори труда да отвори , камоли да отговори .. това и бяха думите. Пожелах и всичко най хубаво и да си намери нещо по добро , тя каза и аз се надявам .. и паднах от стола.. ще ми е много трудно .. мамка му

SisiStrange
10-01-2011, 05:53
Никой не може да ти помогне, докато продължаваш да се самонавиваш. Ето, аз съм изпуснала предната ти тема, в която казваш, че е имала лошо отношение. Еми в такъв случай за какво толкова страшни страдания и тн.? Излиза, че тя даже не си е струвала. Какво значи: " Не искам да съм с друга, не мога да съм с друга"? Я помисли пак. Може следващата да се отнася добре с теб и наистина да те обича. Може да не се карате толкова с нея. Абе може да е свястна. Защо хвърчиш след момиче, което очевидно нито те обича, нито те прави щастлив? Остави я да си ходи като е решила. Ако седнеш да и се молиш и да и купуваш подаръци, ще те отреже като червей - 5 пъти по-грубо от сега. Вземи се успокой малко, послушай ми съвета от първа страница: хвани някоя по-лека комедия, остави се да влезеш в действието, а не да зяпаш с празен поглед, мислейки за момичето. Посмей се и после излез навън. Излей си го пред някой приятел. И с него изчерпай темата напълно та да не я мислиш. Това първите дни. После започни да се запознаваш с нови хора и да си живееш живота.

krasiww
10-01-2011, 06:04
Прочетох това , и някак си ми се струва лесно. Лесно обаче на думи е едно , а да го практикуваш е доста по трудно. Обливат ме всякакви мисли , и немога да го преодолея сякаш. Имам чувството че постоянно ще ми е в главата и тк.н. Мислехме за бъдеще , за това какво ще правим .. и ми става адски мъчно когато се сетя за това. Аз постъпвам глупашки и го знам , пиша и СМС-си който даже не чете .. обаждам и се и тя се държи сякаш се познаваме от вчера .. А знаем всичко за себе си. Страх ме е да излизам , и немога да спра да я мисля. Когато излизам пак мисля за нея , всяка втора която видя оприличам зад нея .. и настръхвам. За 1-2 дни кой знае с колко момчета вече се е запознала , а за 1-2 години ???
Сериала е готин , но немога да гледам. Не си падам по гледането на филми и като цяло не съм такъв тип човек. Предпочитам да стоя тука в тийна и да рефрешвам през 10секунди , с мисълта да прочета нов пост. Иска ми се да се видя с някое момиче , да видим какъв съвет ще ми даде я . Но от една страна и НЕискам защото съм се привързал единствено и само към моето момиченце .. което казва че вече няма чувства .. Има ли някакви хапчета от аптеката да си взема без рецепта .. приспивателни или нещо друго ? Марихуаната не е решение на проблема и не го мисля..

SisiStrange
10-01-2011, 06:11
О, чете ги не се тревожи. Така ти казва, за да те панира още повече. Чете ги и и вдигат егото.
Стига си си представял черно бъдеще, няма да е такова. На всички така им се струва след раздяла. Истината е, че времето лекува, но лекува бързо само, ако и ти сам си помогнеш.

Има ли някакви хапчета от аптеката да си взема без рецепта .. приспивателни или нещо друго ?
Ем да. Можеш да си вземеш Валериан от аптеката. То е успокоително. Слабо е та затова е без рецепта. Но според мен да се друсаш с лекарства пък ако ще и най-смотаните няма да ти помогне. Ти трябва сам да се успокоиш.

VampireLover3
10-01-2011, 06:20
Чакай, чакай минали са едва няколко часа от както не сте заедно няма как изведнъж всичко да се оправи. Първото и най-важно нещо е да повярваш в себе си! Вярвай си, кажи си аз мога, тя не управлява моя живот и без нея живея! Второ.. проблема ти е в това, че не искаш да правиш нищо друго освен да седиш на компа, да чакаш някой, да пише, предполагам си гледаш телефона и през 2 секунди.. НЯМА СМИСЪЛ! ПРОСТО ИЗЛЕЗ... Излизай, наистина ще видиш колко е хубаво.. Знам колко е трудно знам също, че не можеш да повярваш на това което ти казваме знам също, че сега си мислиш, че живота няма смисъл без нея и, че едва ли не тя е най-важният човек на света тя е единствената. Не е така.. живота е ПО-ХУБАВ БЕЗ нея, нито е най-важния човек нито е единствена. Щом се държи по-този начин значи не е заслужила цялата любов която изпитваш. Запази тази любов след време ще ти трябва, ще намериш ново момиче което също ще обичаш много, но при нея вече ще знаеш, че няма да е последната и ще си по-подготвен за ден като този. Не позволявай тя да те тъпчи, не позволявай собствените ти мисли да те сринат психически. Ще ти дам един пример със собствения си дядо и втората му жена .. Женени са от нз 16-17 години е сега се развеждат, защото тя си е намерила друг мъж във ФЕЙСБУК! Виж какви неща има в този живот, хората се развеждат след години съвместен живот и продължават въпреки това. Да не говорим, че дядо ми вече не е млад, че да си намери след няколко месеца друга баба :D .. Така, че гледай оптимистично усмихни се и си кажи "моге и без теб, в тоя случай ти губиш"!!!

krasiww
10-01-2011, 06:34
Чакай, чакай минали са едва няколко часа от както не сте заедно няма как изведнъж всичко да се оправи. Първото и най-важно нещо е да повярваш в себе си! Вярвай си, кажи си аз мога, тя не управлява моя живот и без нея живея! Второ.. проблема ти е в това, че не искаш да правиш нищо друго освен да седиш на компа, да чакаш някой, да пише, предполагам си гледаш телефона и през 2 секунди.. НЯМА СМИСЪЛ! ПРОСТО ИЗЛЕЗ... Излизай, наистина ще видиш колко е хубаво.. Знам колко е трудно знам също, че не можеш да повярваш на това което ти казваме знам също, че сега си мислиш, че живота няма смисъл без нея и, че едва ли не тя е най-важният човек на света тя е единствената. Не е така.. живота е ПО-ХУБАВ БЕЗ нея, нито е най-важния човек нито е единствена. Щом се държи по-този начин значи не е заслужила цялата любов която изпитваш. Запази тази любов след време ще ти трябва, ще намериш ново момиче което също ще обичаш много, но при нея вече ще знаеш, че няма да е последната и ще си по-подготвен за ден като този. Не позволявай тя да те тъпчи, не позволявай собствените ти мисли да те сринат психически. Ще ти дам един пример със собствения си дядо и втората му жена .. Женени са от нз 16-17 години е сега се развеждат, защото тя си е намерила друг мъж във ФЕЙСБУК! Виж какви неща има в този живот, хората се развеждат след години съвместен живот и продължават въпреки това. Да не говорим, че дядо ми вече не е млад, че да си намери след няколко месеца друга баба :D .. Така, че гледай оптимистично усмихни се и си кажи "моге и без теб, в тоя случай ти губиш"!!!

Ще се опитам да ви послушам , пък нека видим..
От първа любов много боли майма му стара .. незнам къде съм в момента и ми се иска да споделя на някого ,а няма на кого :booooomb:

iiordanova
10-01-2011, 06:35
Горе главата! Всичко ще си дойде на мястото.
В момента си твърде наранен и затова си мислиш,че нищо няма да се промени,винаги ще ти е само тя на първо място, и т.н. В съзнанието си си поставяш стена. Времето лекува и теб ще те излекува. Но трябва да си помогнеш сам. Не можеш да седиш у вас и само да тъгуваш за нея. Направи нещо,което обичаш. Излез,разходи се,спортувай. Абе,каквото ти е най-любимо го направи. Ще видиш,че ще се почувстваш по-добре.
Мисли положително на нещата. Бъди както се казва "над нещата". Тя не те заслужава,може би един ден тази случка ще се повтори и с друго момиче. Никой не знае какво ще се случи утре,нали?
Аз искрено ти се възхищавам за любовта,която изпитваш към нея. Искам и аз да намеря такова момче,което да ме обича толкова много.Защото днешната младеж са много повърхностни и рядко има мъже като теб.

krasiww
10-01-2011, 06:40
Горе главата! Всичко ще си дойде на мястото.
В момента си твърде наранен и затова си мислиш,че нищо няма да се промени,винаги ще ти е само тя на първо място, и т.н. В съзнанието си си поставяш стена. Времето лекува и теб ще те излекува. Но трябва да си помогнеш сам. Не можеш да седиш у вас и само да тъгуваш за нея. Направи нещо,което обичаш. Излез,разходи се,спортувай. Абе,каквото ти е най-любимо го направи. Ще видиш,че ще се почувстваш по-добре.
Мисли положително на нещата. Бъди както се казва "над нещата". Тя не те заслужава,може би един ден тази случка ще се повтори и с друго момиче. Никой не знае какво ще се случи утре,нали?
Аз искрено ти се възхищавам за любовта,която изпитваш към нея. Искам и аз да намеря такова момче,което да ме обича толкова много.Защото днешната младеж са много повърхностни и рядко има мъже като теб.

Хубав пост , мерси. Мъже - не , по скоро 17годишен тиийн .. според бившата момче излгеждащо супер и заслужаващо нещо повече .. аз не мисля така но карай.. Права си за днешната младеж .. няма сериозни вече , а това което аз изпитвах и продължавам да изпитвам към нея , друг няма да го изпита. Аз я бях предупредил че ще страда , понеже когато се запознахме най-дългата и връзка беше 2-3 месеца.. А аз нямах такава. С течение на времето разбрах обаче , че момчетата като мен са малко. повечето са само да спят със човека до себе си , който уж ОБИЧАТ .. Пълни простотий са това :-o

Hilary_
10-01-2011, 06:51
омг .. описваш го все едно сте били заедно 5 години. Я се успокой малко и не драматизирай толкова. Не е първата нито последната по която ще страдаш. :?

XTREMEFREERIDE
10-01-2011, 06:55
Научи се да живееш с доста солидното успокоение, че всичко, което се случва ще е за добро. Може би така е трябвало. Пък и тя не е умряла, нито ти. Не сте се разделили безвъзвратно. Някой ден може съдбата отново да ви срещне и да е още по-хубаво. А може и да разберете, че връзката ви е била безсмислена. Просто го остави на времето, а за да ти минават по-бързо дните, започни да се занимаваш с нещо. Рисувай, пиши, прави музика. Изкуствата помагат.

krasiww
10-01-2011, 08:04
Научи се да живееш с доста солидното успокоение, че всичко, което се случва ще е за добро. Може би така е трябвало. Пък и тя не е умряла, нито ти. Не сте се разделили безвъзвратно. Някой ден може съдбата отново да ви срещне и да е още по-хубаво. А може и да разберете, че връзката ви е била безсмислена. Просто го остави на времето, а за да ти минават по-бързо дните, започни да се занимаваш с нещо. Рисувай, пиши, прави музика. Изкуствата помагат.

Определено ще ми трябва време , не спирам да мисля за нея .
Искам само да си е с мен , и дори че вече тя не го иска и съм обречен трябва да продължа ... Падам под мъжкото си достойнство но обичам повече от всичко , и съм се молел много пъти да не я загубя , и тя много пъти да не загуби мен. Е накрая тя ме остави по супер детски начин , но това е живота. Не се усмели да ми каже всичко в лицето..

pecata221
10-01-2011, 17:32
просто няма как, тя иска по добро отношение от теб както написаха в моята тема брат ми , ако обичаш някой пусни го да си отиде, ако се върне, значи ще е твой завинаги, а ако не се върне не е бил твой никога може да се наложи да чакаш дни дааже седмици но всеки се връща където е бил истински обичан !!

FuCKkK13
10-01-2011, 19:21
oооо пак ли тая неблагодарна пикла...извинявай ама какво се занимаваш ? .. значи винаги,когато 'и скефне ще те зарязва и ти ще и тичаш след задника с извинение, че и подаръци ще и носиш ? .. абе я да си гл работата... я се стегни... това момиче нищо не заслужава.. някой ден ще намери момче като нея,което ще я прави на 2 и половина и тогава ще те оцени.. а тогава вече ще си забравил за нея ;) .. пускай двама мъже и половина.. после някоя др. комедия.. уговори се с някой приятел да излезете утре.. лягаш,наспиваш се хубаво.. утре ставаш, една хубава закуска,излизаш с фр.,забавляваш се.. и в понеделник вече си забравил за нея.. я не се натъжавай излишно.. да.. на думи е лесно, но още по-лесно е да се самосъжаляваш,отколкото да се вземеш в ръце и да преодолееш една трудност.. какво толкова..това е една пикла.. да.. може и да ти е първото влюбване ама явно не е взаимно.. ако искаш да продължаваш така и да те върти на малки пръст и да си и като ''свиркам ти и си при мене'' добре.. ако не искаш.. от утре забравяш за нея и това е... айде успех. :)

saskou
10-02-2011, 02:00
oооо пак ли тая неблагодарна пикла...извинявай ама какво се занимаваш ? .. значи винаги,когато 'и скефне ще те зарязва и ти ще и тичаш след задника с извинение, че и подаръци ще и носиш ? .. абе я да си гл работата... я се стегни... това момиче нищо не заслужава.. някой ден ще намери момче като нея,което ще я прави на 2 и половина и тогава ще те оцени.. а тогава вече ще си забравил за нея ;) .. пускай двама мъже и половина.. после някоя др. комедия.. уговори се с някой приятел да излезете утре.. лягаш,наспиваш се хубаво.. утре ставаш, една хубава закуска,излизаш с фр.,забавляваш се.. и в понеделник вече си забравил за нея.. я не се натъжавай излишно.. да.. на думи е лесно, но още по-лесно е да се самосъжаляваш,отколкото да се вземеш в ръце и да преодолееш една трудност.. какво толкова..това е една пикла.. да.. може и да ти е първото влюбване ама явно не е взаимно.. ако искаш да продължаваш така и да те върти на малки пръст и да си и като ''свиркам ти и си при мене'' добре.. ако не искаш.. от утре забравяш за нея и това е... айде успех. :)
Изчерпа темата. Кви пръстени, кви работи? Да пие една студена вода и да си ляга. Риба има в морето (все още) :D

NightGuardian
10-02-2011, 04:41
Спокойно! Това е временно , ще се отървеш от тези болни мисли.Времето лекува , просто сега си се впрегнал много. Не го мисли много. :) Прави се на "дръж ми шапката" и живота продължава , ще има много други и не се знае , може пък и да заревнува, те са малко странни. :D

Пък и жените може и да говорят преди 3 часа , как желаят смъртта ти и ,че си най-големия боклук и не искат нищо от теб , а след това да дойдат и да се гушнат като коте , все едно нищо не е станало. :razz:

Да , истина е , малко са странни. :lol:

И както казаха , не ходи в никакъв случай да с пръстени и така нататък.Очевидно се подиграва с чувствата ти и ти като "глупак" , ще отидеш да й се молиш и да й се натискаш? Трябва да си луд , братле. :-o

krasiww
10-02-2011, 06:06
Мерси за коментарите.. Почна да ми отминава вече сякаш .. излизам , но се прибирам не много късно , да кажем излизам в 12 и се прибирам в 6-7 и до 10-11 стоя тука неспирно и си мисля ..
Иначе вчера и онзиден ме болеше повече . Днес станах , сега както всеки ден ще си взема душче , ще хапна и може да изляза на кафе.. ще видим. Има и една друга подробност , аз мога да си хвана приятелка ( нова ) но:
- не се чуствам готов за нова връзка
- още ме боли от старата
- не желая да разбивам сърцето на друг човек

Общо взето за момента не си струва , да причинявам излишна болка . Смятам че като мине време - може и да успея . Благодаря все пак на всички за мненията , и доколкото гледам темата почти се е изчерпала ,, ако има някой какво да каже , с удоволствие бих го прочел !

Отново благодаря ! :)

n0bodyy
10-07-2011, 01:08
Човек и аз съм в същото положение.. незнам какво да правя.. Онзи ден "моята" приятелка ми каза искам да сме само приятели.. защото не съм и обръщал вниманието, което и й е било нужно.. и днес ми писа по скайп, че и липсвам и иска утре да поговорим.. незнам какво да правя. Ако се съглася и се съберем отново ще значи, че ще и ходя по свирката и ще изглеждам по-слабия.. незнам какво да правя.. дайте някакъв съвет моля ви :(((((((((

balu4ka
10-07-2011, 03:13
Съдбата те е спасила от нерешителността и. (:
Не е казано ,че ще я забравиш на секундата.Ще има да си се мъчиш,ще мине време ,но ще намериш нещотото което ще е по-добро за теб.Тя нека се спасява.Пък и всички мразят фразата, "времето лекува всичко",но повярвай ми има доста истина .Нейното поведение доказва,колко е била важна връзката ви за нея.Не ,защото те е оставила ,ами те е оставила при тези изброени неща от теб.

Забрави отчаянието.Успех

BrainlessROCKBABY
10-07-2011, 06:36
НАПРАВО СЪМ АУТ ОТ ИГРАТА...
не виждам само как алкохола ще помогне ..
утре да и пиша ли смс с честитка за ненаправените 1 и половина години ? как мислите ?
Каза че нямало др момче , че не ми е изневерявала всичко .. но се чуствам адски гадно.. не знам какво да правя ;(
Хората ти казват продължи напред , във всяка връзка има трудности и когато се стигне докрая трябва просто да продължиж ... но напрактика изглежда лесно , но не е . Адската болка изпитвам в момента , целия съм настръхнал и ме боли.. Направо по скайп ме резна смени пароли мароли всичко ..

Знам какво е, мислиш, че е края на света, но скоро самият ти ще разбереш, че е било за добро и ще си спомняш за връзката с усмивка. Просто се разсейвай.. запълвай си времето с неща, които няма да ти позволяват да оставаш сам. :} Хайде, просто излез навън и спри да се самосъжаляваш.

Rebirthing
10-07-2011, 09:25
просто няма как, тя иска по добро отношение от теб както написаха в моята тема брат ми , ако обичаш някой пусни го да си отиде, ако се върне, значи ще е твой завинаги, а ако не се върне не е бил твой никога може да се наложи да чакаш дни дааже седмици но всеки се връща където е бил истински обичан !!

Напълно подкрепям.

Към автора - искам само да добавя, че един приятел в момента е точно в същата ситуация, обаче нещата са доста по-сложни...разделени от край време, тя отново опира до него в последните дни...Споко, ако те обича наистина ще се върне.

bloodyF
10-07-2011, 17:52
хайде де, не е последната..

има още момичета, които ще те харесат ,както и ти тях и след няколко месеца даже няма да я помниш..
дръж се, разсейвай се с други неща и гледай комедии разни..
пък и има ли смисъл да ревеш за разни кифли, които толкова са те ''обичали'' че като се разделите те махат отвсякъде и предполагам дори здрасти не ти казват ?