PDA

View Full Version : Нормално ли е?



HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 19:27
Здравейте Работата е там че напоследък започвам да се замислям че животът ми е зациклил и е зациклил още от самото ми раждане - не ме разбирайте погрешно - постигнала съм много до момента...Работата е там, че ми се иска да опитам нови и нови неща които другите вече са правили и аз се чувствам страшно назад ако познавате това чувство...Искам не само да слушам другите как се хвалят искам и аз веднъж да се похваля, мамка му...Та за тези "нови неща" все нямам никакво време а пък и трябва родителска подкрепа а на моите родители аз съм им най-малкият проблем ...Така де, оценките да са на 6, пък щастието на детето - ряпа да яде...Например искам да отида веднъж до чужбина - ама истинска чужбина не Гърция която е на Балканския полуостров - и също така смятам, че го заслужавам най - малкото заради усилията, които полагам, за да не съм изпадналото дете на мама и тати...Да, ама все не става - все нещо се обърква!Тъй като баща ми е бил скиор, винаги съм искала да ме научи да карам ски - ок, де, какво му е трудното да заведеш дъщеря си в някоя снежна утрин и да й покажеш това - онова?! Страшно ме бива в рисуването - ама заради заетите ми родители мечтата ми да ходя на уроци, конкурси да се реализирам, винаги остава неизпълнена ...Знам, че ще си речете "голяма е - може и сама", ама трябва и родителска подкрепа...Понякога гледам разглезените деца с амбициозни родители, които смятат, че тяхното гардже винаги Най и изпълняват всяка прищявка и ми се иска понякога да се гръмна, като си помисля, че винаги при мен е било обратното - не искате да знаете баща ме колко е бил строг винаги към мен....Аз съм амбициозно, контактно дете с хиляди приятели, което просто мисли, че заслужава повече...Съжелявам за дългата тема, само ви моля да ми кажете дали на тази възраст ми е нормабно да мисля, че не съм постигнала нищо в живота си (демек не съм го изживяла пълноценно)...Мразя си напрегнатия график!!! :x

Athenewins
09-30-2011, 19:36
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Athenewins
09-30-2011, 19:42
Ок сори,сега ще пиша, въпреки че сигурно няма да ти хареса.

Таа..ти си на 13,но си младо и АМБИЦИОЗНО момиче.Искаш вашите,които между другото не ти обръщат внимание,щото са заети да бачкат като луди в тая криза,да можеш ти да хапнеш сандвич вечер,да те водят в чужбина или НАЙ-НАКРАЯ да те водят в Гърция и не знам си какво :lol: :lol: ,радвай се,че имаш къща!
Между другото искаш твоите родители,които бачкат като луди явно,да те водят тебе по конкурси,щото ти,13 годишното момиченце искаш да станеш ХУДОЖНИЧКА..я се осъзнай бе..вашите знаят,че т'ва са моментни глупости,да не мислиш,че имат време да те разкарват нагоре долу..
амбициозно,контактно дете с ХИЛЯДИ ПРИЯТЕЛИ!!!!????????
МРАЗИШ СИ НАПРЕГНАТИЯ ГРАФИК ?!?!?!?!?!?!?! И мислиш,че ЗАСЛУЖАВАШ ПОВЕЧЕ,ТОЕСТ ДА РИСУВАШ,А ВАШИТЕ ДЕТО ТИ ИЗКАРВАТ ЯДЕНЕТО ,ТОКА,НЕТА,КОМПА И ВСИЧКИТЕ ТЕЯ НЕЩА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ПОВЕЧЕ?!Я се осъзнай малкУ моля те.

NomNomNom
09-30-2011, 20:12
тъпа си , казаха ти го.
мързи ме да обяснявам защо.
в чужбина , освен гърция с нашите, излязох чак сега , 2 месеца преди да стана на 18, като ексурзията беше награда на приятеля ми , а 100те евро джобни си ги бях изкарала сама, не знам какво искаш ти .

Athenewins
09-30-2011, 20:24
Здравейте, работата е там че месля че виждам бъдещето.Всичко е ужасно, постоянно се случва-мисля си за нещо и то не след дълго се случва!Понякага като правя нещо и ми светва лампичка да не го правя, но аз не я слушам и после съжалявам...Това ме влудява!!!Каквото и да си помисля го преживявам като знам че съм си го мислила, но преди това не ме бъркаше много, много...Сега вече ме бърка!!!Да, това е истина и понякога като си помисля нещо, отсрещният човек или го казва същото, или го прави.И това става обикновено без аз да го искам!Моля ви, темата е истинска, кажете ми това има ли нещо общо с дарба и ако да, може ли тази дарба с годините да прерастне в нещо по-голямо?

епик

NomNomNom
09-30-2011, 20:41
Здравейте, работата е там че месля че виждам бъдещето.Всичко е ужасно, постоянно се случва-мисля си за нещо и то не след дълго се случва!Понякага като правя нещо и ми светва лампичка да не го правя, но аз не я слушам и после съжалявам...Това ме влудява!!!Каквото и да си помисля го преживявам като знам че съм си го мислила, но преди това не ме бъркаше много, много...Сега вече ме бърка!!!Да, това е истина и понякога като си помисля нещо, отсрещният човек или го казва същото, или го прави.И това става обикновено без аз да го искам!Моля ви, темата е истинска, кажете ми това има ли нещо общо с дарба и ако да, може ли тази дарба с годините да прерастне в нещо по-голямо?

епик
ахахаха, вчера го четох, не знаех , че е тя.

всички я игнорират и се чуди какво да си измисли, за да е яка и специална.

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 20:42
Такам писнало ми е да ме плюят в сайта затва ше ве кажа - тийнпроблем е точно за писане на глупосте щот на живо тия глупости не можеш да гииии кажеш така или иначе, затва ме оставете да си изливам тролванети колкот си поискам ...
second: Работата е там че ние никак не сме зле финансово и айде ся ще ми кажете че ученето на ски ОТ БАЩА МИ се плаща - имам си ски ... При мен не е проблемът кризата а общуването в семейството, родителите ми освен да ми се карат и да живея в стрес друго не знаят - те работят по старата школа...И затва ви казвам, че ми става гадно като видя някакво щастливо, сплутено семейство, на което се обръща внимание на децата и като го сравня с нашето....Голяма част от проблемите ми (ни) щяха да се изпарят ако си обръщахме повече внимание... Дам, и аз си имам проблеми :) Моля ви, просто четете вниметилно :-o

Athenewins
09-30-2011, 20:45
Такам писнало ми е да ме плюят в сайта затва ше ве кажа - тийнпроблем е точно за писане на глупосте щот на живо тия глупости не можеш да гииии кажеш така или иначе, затва ме оставете да си изливам тролванети колкот си поискам ...
second: Работата е там че ние никак не сме зле финансово и айде ся ще ми кажете че ученето на ски ОТ БАЩА МИ се плаща - имам си ски ... При мен не е проблемът кризата а общуването в семейството, родителите ми освен да ми се карат и да живея в стрес друго не знаят - те работят по старата школа...И затва ви казвам, че ми става гадно като видя някакво щастливо, сплутено семейство, на което се обръща внимание на децата и като го сравня с нашето....Голяма част от проблемите ми (ни) щяха да се изпарят ако си обръщахме повече внимание... Дам, и аз си имам проблеми :) Моля ви, просто четете вниметилно :-o

първо казваш,че тролваш,а после продължаваш сериозно темата?
Еми комплексарка си,ние какво да направим?

NomNomNom
09-30-2011, 20:48
отивай сама на уроци по ски, отивай сама на уроци по рисуване, танци , като ваще ти дават пари ,взимай и се записвай , какъв ти е проблема.

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 20:49
Такам писнало ми е да ме плюят в сайта затва ше ве кажа - тийнпроблем е точно за писане на глупосте щот на живо тия глупости не можеш да гииии кажеш така или иначе, затва ме оставете да си изливам тролванети колкот си поискам ...
second: Работата е там че ние никак не сме зле финансово и айде ся ще ми кажете че ученето на ски ОТ БАЩА МИ се плаща - имам си ски ... При мен не е проблемът кризата а общуването в семейството, родителите ми освен да ми се карат и да живея в стрес друго не знаят - те работят по старата школа...И затва ви казвам, че ми става гадно като видя някакво щастливо, сплутено семейство, на което се обръща внимание на децата и като го сравня с нашето....Голяма част от проблемите ми (ни) щяха да се изпарят ако си обръщахме повече внимание... Дам, и аз си имам проблеми :) Моля ви, просто четете вниметилно :-o емм ти си се регистрирел оня ден и от рег- а ти до сега си писал само негативизми и плюения Аз какво да си мисля за теб....хмм....ААА да - ЧЕ СИ СЪЩИЯТ

първо казваш,че тролваш,а после продължаваш сериозно темата?
Еми комплексарка си,ние какво да направим?

NomNomNom
09-30-2011, 20:51
отивай сама на уроци по ски, отивай сама на уроци по рисуване, танци , като ваще ти дават пари ,взимай и се записвай , какъв ти е проблема.

HiGuysWhatsUp
09-30-2011, 20:52
отивай сама на уроци по ски, отивай сама на уроци по рисуване, танци , като ваще ти дават пари ,взимай и се записвай , какъв ти е проблема. абе майче си права ...Май прекалено много се филмирам :lol: :lol: :lol: Емм дам, ще проуча там някои неща като имам време и ще се запиша :grin: Мерси за съвета :)

Athenewins
09-30-2011, 20:54
Такам писнало ми е да ме плюят в сайта затва ше ве кажа - тийнпроблем е точно за писане на глупосте щот на живо тия глупости не можеш да гииии кажеш така или иначе, затва ме оставете да си изливам тролванети колкот си поискам ...
second: Работата е там че ние никак не сме зле финансово и айде ся ще ми кажете че ученето на ски ОТ БАЩА МИ се плаща - имам си ски ... При мен не е проблемът кризата а общуването в семейството, родителите ми освен да ми се карат и да живея в стрес друго не знаят - те работят по старата школа...И затва ви казвам, че ми става гадно като видя някакво щастливо, сплутено семейство, на което се обръща внимание на децата и като го сравня с нашето....Голяма част от проблемите ми (ни) щяха да се изпарят ако си обръщахме повече внимание... Дам, и аз си имам проблеми :) Моля ви, просто четете вниметилно :-o емм ти си се регистрирел оня ден и от рег- а ти до сега си писал само негативизми и плюения Аз какво да си мисля за теб....хмм....ААА да - ЧЕ СИ СЪЩИЯТ

първо казваш,че тролваш,а после продължаваш сериозно темата?
Еми комплексарка си,ние какво да направим?

пфф..а какво искаш да ти кажа?че си права и че ще идеш в рая ли ?виж се каква си глезла.

Djuff
10-01-2011, 16:48
Глезла.Оправяй се сама не стига че ваште имат пари пък и се оплакваш.

SmilezZz
10-01-2011, 18:01
Какъв ти е проблема ? Вашите си имат работа , дават ти пари и доколкото разбирам достатъчно свобода , но все пак си недоволна.
Те няма как за всяка твоя прищявка да се освободят от работа, всеки си има ангажименти и сама можеш да ходиш на уроци.

Nqkuf
10-01-2011, 18:24
Аз като съм на 18 и имам хиляди желания, които няма как да постигна в близките 2-3 години, да тръгна да се самоубивам ли?
Нашите нямат финансовата възможност да ми изпълняват всяко желание, но ще дойде момент, в който ще постигна исканото... време бол...

Phonique
10-01-2011, 19:23
До колкото разбрах си на 13-14 ?Живота е пред тебе бе лапе...не си видяла чужбина,радвай се че Гърция си видяла...има хора които са на по 40 години и са ходили само до Варна (примерно) ... някой трябва да те хване за ръчичка и да те запише на курсове по рисуване?Отиваш,искаш си пари и се записваш.... по-скоро ти си разглезена,чакаш всичко на готово :? Някой трябва да те запише и да те заведе,че ти не можеш (зависи от къде си,ако си от някое забутано село разбирам!) Вашите си имат задължения,айде да не работят за да могат да те разкарват нагоре-надолу по света.... ходи на каквито си курсове искаш,само си искай пари...глезла!