PDA

View Full Version : Имам черна бенка.Проблем ли е?



kateri4karuntavelka
09-30-2011, 22:55
Здравейте!Отстрани до големите срамни устни (извън тях) ,имам малка бенка,която е чисто черна на цвят.Това проблем ли е ?
На 17 години съм и не съм я закачала ,нито чоплила или разкървявала.Трябва ли да се притеснявам и да отивам на лекар?

GeGaSa
10-01-2011, 01:58
Хей не я пипай/ не я чопли, няма защо да се притесняваш това на всеки може да се случи, всеки има бенки, така че няма нужда от притеснения.. спокойно! няма значения къде е, не се нуждаеш от лекар, а ако се питаш дали другите мислят че ще е гадно, питай се сам/а, ако харесаш някого бенката ли ще гледаш или това което чувства към теб..

kalpazanka
10-02-2011, 18:03
Може да ти я премахнат, за да се избегне триенето и раздразнението от триенето.

Red_Hair
10-02-2011, 19:05
питай се сам/а

1.Като видях коментара на GeGaSa за секунда си помислих, дали наистина не знаеш какъв пол е авторът на тази тема.
2Едва ли има глупав човек, който да си чопли бенките и брадавиците особено в ингвиналната област.
3.Тук не става въпрос, кой на кого ще гледа бенките или за чувствата на хората.
Момичето попита дали трябва да се тревожи.Дано мястото не е такова, че да се получава триене или нараняване на тъканта, защото може да имаш проблеми.Както каза kalpazanka може да бъде премахната като подсигуряваща мярка.

Забележка:Първо прочетете темата и после давайте отговор, за да не си мислите, че има момчета с дамски части.

DragonLady
10-02-2011, 20:05
Релефна ли е?