PDA

View Full Version : Да споделя и аз.



xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 00:14
Ето и моя проблем скоро се преместих в едно училише, и в класът ми се падна едно момиче, много хубаво. И така, мисля че е любов от пръв поглед много ми хареса момичето, с всеки изминал ден ми харесва повече и повече. Много бих искал да е моя.. Аз съм на 14 години, приятелите ми от даскало вече на 12 - 13 си имат гаджета ходят нагоре надало, по кафето, MC Donals и така. Когато някой приятел ми каже че излиза с приятелката си, много се нервя ! Има един проблем аз не съм много нормален, малко съм пълен това мисля че е проблема ! Тя си има гадже и когато я видя да се целува с него и да се държът за рацете, много гадно ми става, и се нервя. Незнам просто тя е толкова красива.. Какво ли не бих дал за да е моя, не е няква кифла дето да се надувва. И това също ми харесва в нея, тя е добро момиче, вече 2 седмици сме на даскало и не сме си говорили даже не сме се запознали. Та ако някой знае какво да направя, как да я спечеля, Моля да помогне. Ще съм много благодарен на всеки писал в темета ! :)

Azoria
10-01-2011, 01:54
Много бих искал да е моя..
:lol:


Аз съм на 14 години, приятелите ми от даскало вече на 12 - 13 си имат гаджета ходят нагоре надало, по кафето, MC Donals и така.
:lol:

А иначе - щом си има гадже по-добре за сега нищо да не правиш. По-натам когато е сама може да я поканиш на McDonalds :-D До тогава намери начин да се сближиш с нея. Все пак за две седмици нищо да не си кажете... :?

Sh@d0w
10-01-2011, 04:52
Като за начало отиди и се запознайте,близо е до акъла нали?

SisiStrange
10-01-2011, 05:57
Като за начало се опитай да си избиеш комплексите от собствената глава. Те ти пречат на първо място. Запиши се на някакъв спорт. Хем ще влезеш във форма, хем ще се почувстваш много по-добре, защото ще усещаш, че вършиш нещо полезно за себе си и имаш режим. И никакъв МакДоналдс.
После вече: съвета на Sh@d0w.

Hilary_
10-01-2011, 07:02
Много бих искал да е моя..
Т'ва да не ти е вещ, за да я притежаваш бе човек?
Аз съм на 14 години, приятелите ми от даскало вече на 12 - 13 си имат гаджета ходят нагоре надало, по кафето, MC Donals и така.
Не завиждай за MC .. и без т'ва храната не струва! :lol:
Когато някой приятел ми каже че излиза с приятелката си, много се нервя !
Пуберче си още .. с времето ще видиш, че е било излишно!
Недей да бързаш толкова и да си набиваш комплекси, че си дебел!
Всичко идва с времето си ..

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 07:39
Просто тя ми харесва, ии не знам как да и го кажа. Защото може да ми откаже и после ;XX всички ще ми се подиграват, ала, бала.. За възраста ми е нормалмо да се влюбя, но аз не съм от тия дето се влюбват в една и имат още 3.. :x Трудно се влюбвам ;с Просто като я погледна в очите и някак си ми идва и кажа свичко от една страна се едно ми вика " КАЖИ МИ ГО " а от друга " НЕ, ЩЕ НАПРАВИШ ГРЕШКА " незнам объркан съм..

Hilary_
10-01-2011, 08:00
За възраста ми е нормалмо да се влюбя .. Трудно се влюбвам ;с
.. кой те излъга?
За възрастта ти колко си преживял та говориш ей така на изуст?

:?

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 08:24
Ами, да си кажа чесно аз съм НЯМАЛ гадже до сега ! Не знам, а й токова момиче като нея едва ли би ззабелязало ГРОЗНИК / ДЕБЕЛАК като мен :}

Bozichko
10-01-2011, 09:03
http://villagethinker.files.wordpress.com/2009/12/obvioustroll.jpg

sunman
10-01-2011, 09:04
OOOO JESUS!!!!!

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 09:26
Забавно ли е Bozichko, хейтър ;]

balu4ka
10-01-2011, 09:27
Тези комплекси ,ще те довършат.Като за начало си избий от главата тези неща като "не съм нормален ".Заговори я.
А,за инфо-то ..като не си я заговарял ,как разбра,че е "добро момиче" ?!

SmilezZz
10-01-2011, 09:33
Бъди уверен в себе си. Ако си повтаряш , че си дебел и не знам си какво още , тя също ще го усети. А ние , момичетата не харесваме момчета , дето нямат самочувствие и вяра в себе си.

Първоначално се запознай с нея. Щом е обвързана - надали има шанс , поне през времето , в което са заедно.

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 09:47
Ами тя не е няква тъпа кифла дето да се прави на МИСС КРАСАВИЦА !

VaMpiRKaTaaa
10-01-2011, 10:36
Като за начало отиди и се запознайте,близо е до акъла нали?
Подкрепям.

littledevil
10-01-2011, 10:45
Ама чакай, ти 1-не я познаваш добре, това че сте в един клас не означава нищо. 2-ти не си влюбен, а просто имаш интерес към момичето. Като за начало трябва да разграничиш влюбване от харесване, а и две седмици е прекалено малко време. Заговори я, поопознайте се и тогава мисли за нещо повече от приятели.

littledevil
10-01-2011, 10:50
Това малко ми напомня за филма "Обичам те, Бет Купър"

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 10:57
Просто от едно ме е страх, че ако и кажа че я обичам да не си помисли нещо че я базикам ала бала и повече да не ми проговори.

Проблема е там че до сега не съм казвал на момиче ' ОБИЧАМ ТЕ ' и малко ми е притеснено. :-o

npace
10-01-2011, 11:34
Недей и казва "обичам те", защо ли? Защото не я обичаш!
Ти дори не я познаваш и вече я обичаш, първо се запознай с нея, може да е няква скочубра по характер :?

fenasf
10-01-2011, 11:44
Като за начало отиди и се запознайте,близо е до акъла нали?
Подкрепям.

Хубави гърди :)

Me4encety
10-01-2011, 11:47
Еми,запознайте се.А относно това,че не си харесваш външния вид - промени го.Отслабни и се стегни.А ако не искаш да отслабнеш,намери начин да се промениш така че самият ти да се харесваш.

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 11:54
Ще се опитам да се запозная с нея ! Дано помогне !

martito2
10-01-2011, 14:22
За две седмици не сте се запознали?! :shock: :shock: :shock:

По темата - запознайте се (като за начало)
ПОСЛЕ СИ ИЗБИЙ КОМПЛЕКСИТЕ, ЗАЩОТО, ако не е някоя кифла (както си написал) няколко килца в повече няма да са й такъв проблем.
По-важното е да я впечатлиш с държанието си! Ноо, не избързвай! (все пак тя си има гадже!!)
УСПЕХ! :)

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 15:49
Когато сме в клас все правя глупости :?

Hilary_
10-01-2011, 16:19
Ами, да си кажа чесно аз съм НЯМАЛ гадже до сега ! Не знам, а й токова момиче като нея едва ли би ззабелязало ГРОЗНИК / ДЕБЕЛАК като мен :}
С тия комплекси до никъде няма да стигнеш .. взем исе стегни малко! :-x

xwizkkhaLiffax
10-01-2011, 18:23
В една песен се споменава докато не се разтвори небето, ще ти пея ! Докато не ми опаке лицето ще се смея ! Ще видя да се запозная с нея.

IlovEmyPuffYToY
10-11-2011, 15:40
Колко още такива тъпи теми ще пускаш, бе човече??? Ако се познавахме и ти знаех тези теми, че си ги писал, бих ти се навила, само и само да спреш да тролиш ;)

BornToRaiseTheHell
10-11-2011, 15:55
Утрепа ме. Дишай, брат, просто дишай. :)