PDA

View Full Version : Има ли в Бърза помощ дежурен гинеколог?



mycel
10-01-2011, 07:25
Здравейте, някой случайно да знае дали в Бърза помощ разполагат с дежурен лекар гинеколог? Днес е събота (неработен ден) и се притеснявам, защото ходих на два прегледа при различни лекари заради едни оплаквания и ми казаха, че има някакъв възпалителен процес и в момента имам необичайно кървене и болка, същата като при цикъл, но по-слаба и не знам на какво се дължи... Притеснявам се дали не е заради това възпаление и да не се влошава в момента... Последният ми цикъл свърши преди 10 дни... не може сега пак да ми идва толкова бързо. И кръвта е една такава тъмна, почти кафеникава... доста е странна. Не е обилно, но си кърви. Притеснявам се и искам консултация със специалист, но в неработен ден освен в Бърза помощ не знам къде да отида. :/ Някакви идеи?

Moerder
10-01-2011, 07:32
Чичко Гугъл никога не е безработен. А мама не е ли жена???

mycel
10-01-2011, 07:53
Яко са ми странни тия хора , които няма какво да кажат по темата, ама пак се чувстват длъжни да напишат некъв отговор!!!!!!
Чичко Google нищо не казва - представи си, за да пускам такава тема, явно имам нужда човек да ми отговори, а не търсачка.

Moerder
10-01-2011, 10:53
Мдам, на мен са ми странни пък тези, които искат отговор, но никога не им харесва предложения им!
Ами пишеш да речем: ДЕНОНОЩЕН ГИНЕКОЛОГ СОФИЯ - И ДА, ИМА ТАКИВА

10-01-2011, 10:59
^ммда вярно си е. И да-има дежурен гинеколог във всяка АГБ.
Какво повече очакваш да ти кажем?!

kalpazanka
10-02-2011, 18:01
Могат да те пратят в АГО, ако нямат АГ кабинет в СПО.