PDA

View Full Version : Само една възможност за опит...



looooser
10-01-2011, 07:41
Здравейте, искам да споделя и моя проблем и да помоля за съвет. Преди няколко дни в малко необичайна обстановка срещнах едно момиче, в което веднага се влюбих. Всеки ден успявах да я зърна за малко, което още повече разпали нещата… Лошото е, че съм много зле с разпознаване езика на тялото и сега се измъчвам, чудейки се дали имам някакъв шанс и дали не съм пропуснал някой намек или подсказване? "Получих" една-две усмивки и докосвания, но както казах поради естеството на обстановката и отношенията ни не мога по никакъв начин да кажа дали е нещо сериозно наистина, или така се отнася и с другите… Ще имам евентуално още един шанс да я видя във Вторник и не знам как да постъпя, много ми се иска по някакъв начин да разбера дали може да се получи нещо. Вариантите обаче са ми ограничени- единия е в прав текст да й се обясня, след което обаче може да последва грандиозен провал и да потъна в земята от срам (както казах няма да имам много време за това и обстановката е малко особена). Другия е да й поднеса някакъв подарък в знак на благодарност и да й напиша някаква картичка, след което да чакам като идиот някакъв отговор чрез телефон, фейсбук и т.н.?! Помагайте, моля, че съм се побъркал и нямам много време, а по цял ден не мога да мисля за друго... :shock: При всички положения искам някакси да разбера, какъвто и да е отговора, иначе само ще се измъчвам и ще се чудя дали е можело нещо да се случи

MalkaFlufka
10-01-2011, 08:10
Ако си смел и опиташ, може и да не стане, но поне ще знаеш, че си опитал. Ако не опиташ, никога няма да разбереш какво е щяло да се случи. Така, че според мен ти трябва да привлечеш по някакъв начин вниманието и, т.е. да я накараш да забележе, че съществуваш. Използвай силата на погледа и я покани да се видите пак, ако във вторник ще е прекалено на бързо. Сигурна съм, че ще приеме ако го направиш по по-романтичен начин, защото (колкото и да ви се струва странно) ние момичетата обожаваме романтични мъже. Затова не и казвай: "Е, маце, ае на кафе?", кажи и: "Обичаш ли чай/пай/палачинки?" Все на нещо ще каже да. Тогава и се усмихни и и кажи нщ от сорта "Знам едно място кадето правят страхотен ххххх. Искаш ли да отидем заедно?" Няма как да не подейства! Успех! :)

looooser
10-01-2011, 08:34
Благодаря за отговора! Проблема е, че досега се виждахме така да се каже "по работа" (не буквално) и Вторник ми е последното такова виждане (евентуално)... След това няма да има повод да ходя при нея и ще бъде тъпо ако вися така и се натрапвам един вид :? Затова наистина имам един шанс, дори може би половин! 8-) пФФФффсф побърквам се

Mi6inka
10-01-2011, 08:43
ъ..просто я заговори за нещо различно от "работата". Например .. "Къде обичаш да ходиш през свободното си време?" ( кафенета, клубове, фитнес зали и т.н.) или нещо такова. Завържи някакъв разговор и после и кажи, че някой път може да пиете по кафе, ако иска и взимаш номера и така.

looooser
10-01-2011, 08:51
Имате ЛС, ако не възразявате 8-) понеже тук не мога да споделя цялата странна ситуация, светът е малък и човек не знае...

Mi6inka
10-01-2011, 08:58
не възразяваме :)

looooser
10-01-2011, 13:06
Това със заговарянето е добра идея, разбира се, но проблема е, че няма как да й отнема от времето за такива неща, а и обстановката не го предполага. Както казах много сложна работа, на практика нямам нито място нито време за много експерименти и мога да изгърмя един куршум само, така да се каже...

SisiStrange
10-01-2011, 13:37
Не и признавай от раз. Ще и дойде като гръм от ясно небе и е по-вероятно да те отреже. Покани я някъде. На това се съмнявам да откаже. И каква е тази толкова необичайна обстановка? :-o

looooser
10-01-2011, 13:58
Не, определено няма да й се обясня и да я "гръмна", както ти каза. Целта ми е поне да я поканя някъде като за начало... А за обстановката и останалите работи -> ЛС 8-)

Sh@d0w
10-01-2011, 14:34
Пхахах едва се познавате,ти ще и се обяснавяш в любов.Не се прави така,очевидно нямаш много опит.

Щом си я харесал и се виждате само в определена обстановка,покани я да излезете някъде след това двамата,на разходка примерно.Ако приеме,значи има нежда.

Не си и помисляй да и го забиваш директно някакво измислено признание в любов,щото наистина е тъпо и смешно.

looooser
10-01-2011, 15:27
За опита си прав, но може би не съм се изразил правилно. Нямам намерение да й се обяснявам в любов, искам някакси да завържа контакт като за начало поне.

nolovexxx
10-01-2011, 15:28
Питай я как се казва, намери я във фейсбук, може да и поискаш скайпа.. но не и се обяснявай още в началтооо.. :) :) :)

looooser
10-05-2011, 16:44
Купих едни бонбони (колко банално 8-) ) и плик с картичка и ги опаковах като подарък (доста се постарах). Написах някаква благодарност в картичката, както и че бих се радвал да се видим някой път и оставих телефонния си номер (о май год :smt068 ). Цялата тая мизерия я подарих, при което тя се зарадва (е, на подаръци всеки се радва...), казах джентълменски 8-) довиждане и си тръгнах като пич (по-скоро като олигофрен :lol: )... Мислите ли, че съм постъпил правилно и дали направих всичко, което зависи от мен? Сега не знам просто какво става, седя, тъпея и се чудя... :-o