PDA

View Full Version : До къде бихте стигнали?



GreenFairy
10-01-2011, 09:58
Здравейте, прочетох тази статия http://www.vratovrazka.bg/Какво-мислят-жените/24-неща-които-не-знаеш-за-жените.html и един цитат ме заинтригува особено много. А именно: „Ако те обичаме, няма такова нещо, което да е твърде мръснишко и което да не можеш да кажеш в леглото.”
– Кони Бритън

И се зачудих до къде бихте стигнали в секса с любимия човек. Кое е най-извратеното според вас действие което бихме могли да направите? И къде вече границата на допустимото е прекрачена? Какво не бихте направили за никого, дори и за любимия?

Bozichko
10-01-2011, 10:15
За едни "извратено" за други "част от секса"... Няма най, според всеки е различно. А това, че с всяка можеш да правиш всичко, Е МНОГО ДАЛЕЧ ОТ ИСТИНАТА !

xoxi
10-01-2011, 10:30
Като се замисля, доста далеч бих стигнала в леглото с любим човек.
Казвала съм го и преди, а сега ще се повторя: Бих направила може би всичко, което ще остане само между мен и него. За мен място в леглото за трети човек - няма!!
Не бих правила тройка, дори той на колене да ми падне.

smilekiss
10-01-2011, 11:01
Като се замисля, доста далеч бих стигнала в леглото с любим човек.
Казвала съм го и преди, а сега ще се повторя: Бих направила може би всичко, което ще остане само между мен и него. За мен място в леглото за трети човек - няма!!
Не бих правила тройка, дори той на колене да ми падне.

1 +

10-01-2011, 11:04
ОМГ! Обичам си гаджето ама чак пък да няма такова нещо като "твърде извратено" 8-) Всичко си има граници. Но само и единствено от човека си зависи къде ще ги сложи.

MaLkaTa_LaDy
10-01-2011, 11:22
Бих направила може би всичко, което ще остане само между мен и него.
Съгласна съм. Харесва ми идеята за тройка, но при положение, че не съм обвързана. Ааа и секс на обществено място - не!

SisiStrange
10-01-2011, 13:41
Ами като махнем извращенията тип скат, писинг, фистинг и тн. + тройките, май всичко бих правила с него. Всякакви пози, роли, свирки, места, грубо, нежно, леко садо-мазо, вързана, отвързана, всякак.

mims987
10-01-2011, 13:55
Бих направила каквото поиска, но не и тройка.. няма да се такова с друга пред очите ми.. ебахти отвратителното..

BuBzzz
10-01-2011, 14:08
Ами като махнем извращенията тип скат, писинг, фистинг и тн. + тройките, май всичко бих правила с него. Всякакви пози, роли, свирки, места, грубо, нежно, леко садо-мазо, вързана, отвързана, всякак.

thedragonball
10-01-2011, 15:26
Бих направила каквото поиска, но не и тройка.. няма да се такова с друга пред очите ми.. ебахти отвратителното..

А ако троиката е с още 1 мъж?

mims987
10-01-2011, 15:31
thedragonball Естествено че пак няма да се съглася.. не си се представям с друг.. освен с моя приятел.. :shock:

Май аз не се изказах правилно, извинете ме за което.. не бих се съгласила на нещо в което участват и други хора..

AliceSw
10-01-2011, 19:12
всъщност, няма непозволено, ако обичаш, за мене...и тройка преживях, не е толкова страшно...

Extremescream
10-01-2011, 19:14
Ами като махнем извращенията тип скат, писинг, фистинг и тн. + тройките, май всичко бих правила с него. Всякакви пози, роли, свирки, места, грубо, нежно, леко садо-мазо, вързана, отвързана, всякак.

Абсолютно.