PDA

View Full Version : Има ли някой навит да ходи с мен на фитнес?



kupi95
10-01-2011, 13:42
Има ли някой навит да ходи с мен на фитнес?Значи аз живея в София в Надежда 4 и не ми се ходи сам тъпо е и искам някой ако има да живее в свобода или в надежда да ходим заедно на фитнес в свобода.

Chacho
10-01-2011, 13:54
Питай в спорт и здраве, макар че и там надали ще ти откликнат.

Защо ти е да ходи някой с теб? Желанието трябва да ти идва от тренировката, не от компанията. Освен да те пази на уредите, друга причина не виждам. Но, ако толкова много те тормози, просто поздравявай редовните там и скоро ще има с кого да си говориш. (имай в предвид, че е неетично да говориш прекалено много в залата, хората ходят да тренират, а не да си чешат езиците)

RunningBlind
10-01-2011, 16:36
Съгласен с горния пост. Ако ти е за първи път то тогава желанието да отидеш с приялите е съвсем нормално. Аз ходя сам от много дълго време вече. Винаги е хубаво да има човек който да ти държи на лежанката примерно, но който и от фитнеса да попиташ да ти помогне за дадено нещо няма да ти откаже :)

Phonique
10-01-2011, 19:10
Да не би да те е страх.Защо ти е придружител?Лично аз предпочитам да съм сама и винаги си ходя сама... с приятна музика 2 часа и половина ми минават доста бързо .... И да не би да ходиш на фитнес да си правиш мухабет?Като ти е тъпо сам,си сядаш в кварталната пейка с приятели и готово... :?

Uncontrollable
10-01-2011, 19:28
Имам чувството, че във всеки форум и раздел ще пуснеш тази тема, първо беше в ббтийм после в раздел спорт и здраве а сега и тук...ееее.....ако ти е толкова самотно иди с майка си...

anonymous708973
10-02-2011, 11:29
Да не би да те е страх.Защо ти е придружител?Лично аз предпочитам да съм сама и винаги си ходя сама... с приятна музика 2 часа и половина ми минават доста бързо .... И да не би да ходиш на фитнес да си правиш мухабет?Като ти е тъпо сам,си сядаш в кварталната пейка с приятели и готово... :?

Какво правиш 2 часа и половина? На дълго кардио ли залагаш?

Phonique
10-02-2011, 14:13
Да не би да те е страх.Защо ти е придружител?Лично аз предпочитам да съм сама и винаги си ходя сама... с приятна музика 2 часа и половина ми минават доста бързо .... И да не би да ходиш на фитнес да си правиш мухабет?Като ти е тъпо сам,си сядаш в кварталната пейка с приятели и готово... :?

Какво правиш 2 часа и половина? На дълго кардио ли залагаш?

Сменям доста уреди,попринцип си ги изкарвам 2 часа и половина...понякога и по-малко зависи..... има си треньор,когато му кажеш за какво искаш да тренираш,той ти прави програма..... :) имам си каквo да правя (:

vakanciqta
10-02-2011, 14:28
Имам чувството, че във всеки форум и раздел ще пуснеш тази тема, първо беше в ббтийм после в раздел спорт и здраве а сега и тук...ееее.....ако ти е толкова самотно иди с майка си...
:razz: :razz: :razz: :razz: