PDA

View Full Version : Как да постигна перфектни вежди?



FuckingFreak
10-01-2011, 18:31
Видях една тема за веждите на първата страница и се сетих,че имах един въпрос. Как постигате вие перфектните вежди? Ходила съм на козметик точно 1 път, през май месец, колкото да ми оправи формата, защото много я бях развалила. От тогава я промених (само в добра посока, разбира се), но имам един проблем. Когато си скубя веждите, кихам :-D Не че е нещо свръхестествено, но се чувствам доста неприятно, докато някой ми е над главата и ми скубе веждите, аз да му кихам едва ли не в лицето (въпреки, че си слагам ръката върху устата)... И съм минала на вариант да ги оправям вкъщи. Но не винаги успявам да видя всички излишни косъмчета, не мога да дръпна онези току-що показали се .... а когато изляза навън едно от първите неща, които гледам лицето са веждите, предполагам и други хора са така, а доста от момичетата които съм видяла са с точно перфектни вежди, все едно току-що са излезли от козметичния салон .... има ли някаква тайна, особено за махането на онези току-що показали се косъмчета, защото хич не ми е приятно да ходя така. А те се показват на всеки 3-4 дни, ако тръгна на козметик, не мисля да ходя на всеки 4 дни, само за едните 2-3 косъмчета, които са се показали....

Cucko0
10-01-2011, 18:47
пробвала ли си с конец ? Хубаво е и да ги "подстригваш" за ад не се рошат .

не е по темата ,но и аз кихам като си скубя веждите ...мислех,че само при мен се случва :D

Phonique
10-01-2011, 18:56
НЕ МОГА да си оправя като хората сама веждите,затова ходя на козметик...сама махам по 5-6 косъмчета,колкото да мога да изляза пред хората .. :D

eLeHaGuLbertt
10-01-2011, 19:33
пробвала ли си с конец ? Хубаво е и да ги "подстригваш" за ад не се рошат .

не е по темата ,но и аз кихам като си скубя веждите ...мислех,че само при мен се случва :D

С конец? :oops:

anonymous708973
10-01-2011, 20:22
Не сте само вие с кихането :Д и на мен много ми се киха, особено на лявата вежда в края, ама само като ме скубе козметичка.

Тайната е да скубеш новопоявилите се косъмчета с остри пинсети.
Скуби си веждите на дневна светлина с увеличително огледало (аз имам 7х) на всеки 2-3 дни.
Аз все още овладявам номера - ходя на козметичка веднъж месечно, през останало време си окепазявам формата :Д

xxKiFlAxx
10-01-2011, 20:54
имам един проблем. Когато си скубя веждите, кихам :-D Не че е нещо свръхестествено, но се чувствам доста неприятно, докато някой ми е над главата и ми скубе веждите, аз да му кихам едва ли не в лицето (въпреки, че си слагам ръката върху устата)...

:razz: :razz:
веднъж кихнах в лицето на една амаа добре че не беше козметичка а приятелка :D и все пак не мисля че е от скубането на вежди :D

SunT
10-01-2011, 20:59
пробвала ли си с конец ? Хубаво е и да ги "подстригваш" за ад не се рошат .

не е по темата ,но и аз кихам като си скубя веждите ...мислех,че само при мен се случва :D

С конец? :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM

Иначе - на мен ми ги направи козметичката и вече сама се оправям.Мисля че се справям 8-)

sapphire5
10-01-2011, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM

интересно. Ще пробвам :)

dream1707
10-02-2011, 00:04
Ау.. аз си ходя на козметик... не мога да си ги скубя сама... мразя. Започвам да се дразня и да се ядосвам на веждите си, като ги скубя сама ;д ... обикновено почиствам малко малко, колкото да не са някакви ужасни и ходя на козметик .... Тя козметичката ми ги подстригва и почиства аз иначе си имам една определена форма :)

iiordanova
10-02-2011, 07:24
Справям се сама. Скубя,подстригвам. 8-) Случва се понякога да ги разваля,ама оставям да пораснат и ги оправям.

Rebirthing
10-02-2011, 07:44
Идеалния вариант за мен е с конец. Маха всички косъмчета и веждите винаги изглеждат естествено.

SmilezZz
10-02-2011, 08:54
Справям се сама. Скубя,подстригвам. 8-) Случва се понякога да ги разваля,ама оставям да пораснат и ги оправям.

Djuff
10-02-2011, 09:05
А как ги 'подстригвате', защото моите са много дълги и се 'разрошват' ;д

FuckingFreak
10-02-2011, 10:08
А има ли някакъв риск да ги 'подстригна' прекалено много и да станат редки? Защото и без това съм сбъркана в ръцете, та и това ми остава. Иначе ще пробвам това с конеца,благодаря :)

Djenka
10-02-2011, 10:29
Това с конеца изглежда болезнено 8-)

Аз се справям сама с пинсети. Не става кой знае колко, не си харесвам веждите, но мразя някой друг да ме пипа по лицето :o За каквото и да било :-|

monini4ka
10-02-2011, 11:02
А как ги 'подстригвате', защото моите са много дълги и се 'разрошват' ;д

Ами първо с гребенче за вежди и мигли ги сресваш надолу към очите все едно.. След това тези, които стърчат ги подстригваш.
После по принцип трябва да се срешат по същия начин нагоре към челото и пак да се подстрижат, боаче аз това не го правя, защото ми изглеждат много редки.. ;дд
Иначе в вбокс има клипчета потърси и там..

anonymous708973
10-02-2011, 11:36
А как ги 'подстригвате', защото моите са много дълги и се 'разрошват' ;д

Уж с гребенче за вежди, ама на мен никва работа не ми върши. Ползвам четка за зъби, сресвам нагоре, държа ножичка за маникюр хоризонтално, на 90 градуса спрямо веждата и режа внимателно, за да не ги издълбая :Д. Същата процедура надолу. После в крайчетата на веждата, но под ъгъл.

wenii
10-02-2011, 16:36
http://www.youtube.com/watch?v=ZQgzsE4uaPM :) :)