PDA

View Full Version : Танци или волейбол ..



Wwwooow
10-01-2011, 19:41
Мм Здравейте !! Чудя се на какво да се запиша във Варна.. някакви танци,волейбол(за начинаещи),илии и аз не знам.Искам да се занимавам с нещо забавно,и едновремнно да поотслабна малко(но не й фитнес).
Ще ми предложите ли нещо,което знаете или ходите ?? (цени,място?)

Uncontrollable
10-01-2011, 19:43
Незнаеш на какво да се запишеш ? че аз ли да знам, и волейбола и танците са добри но щом ще отслабваш по-добре волей отколкото нищо.

Wwwooow
10-01-2011, 19:46
Незнаеш на какво да се запишеш ? че аз ли да знам
аз питам за цените и къде има ,пък от там нататък аз ще си избера на кое от двете.. ;)[/b]

nyancat
10-02-2011, 00:01
На колко си?Ако си още малка 12-13 години почвай волейбола,има доста хляб в този спорт,особено в България!

Wwwooow
10-02-2011, 07:12
ами за жалост не съм малка на 17 съм ..

SmilezZz
10-02-2011, 08:39
Аз предпочитам танци. Къде се тренира - не мога да ти кажа , не съм от Варна. Цените също са различни. От 25 до 35 лв. съм срещала досега в различни танцови клубове.

zoreto
10-02-2011, 09:05
танци

marin4itu
10-02-2011, 09:31
Танци.

Wwwooow
10-02-2011, 13:43
Някакви предложения за танци да имате (без народни)?? някъде до 30лв да е на месец не повече...

crowberry
10-02-2011, 13:45
Спортни танци.. Много е яко..

Amazin
10-02-2011, 14:04
Танци :P

starr21
10-02-2011, 14:06
Аз съм за танците винаги :дд Ама Хип хоп или спортни не е скъпо около 30 лв е :РР

Wwwooow
10-02-2011, 15:31
Благодаря за отговорите.. предложете ми мястоо за което знаете ???

crowberry
10-02-2011, 15:34
Чичко гугъл.. Пишеш спортни танци Варна или хип-хоп Варна и трябва да ти излезе ..къде, що, кога...

LucySmith
10-02-2011, 15:37
Волейболл :-)

Wwwooow
10-02-2011, 15:44
Писах в чичко гугъл, но намерих само някакви скъпи или за мънички...

crowberry
10-02-2011, 16:24
http://varnadance.com/open.php?page=contacts
Обаждаш се и питаш..

UniCoWN
10-02-2011, 16:28
Не съм от Варна и затова за съжаление не мога да ти помогна с конкретно място и цена.

Като танцьор естествено и аз ще застъпя мнението да запишеш танци. На 17 може би е малко късно за волейбол, въпреки че аз адски го харесвам и дори ми се иска успоредно с танците да запиша и спорт, но .. уви ...

Какво им е на народните между другото? Изправят походката и гърба, ще ти оформят прасците, а и спомена, че искаш да поотслабнеш.. това са само плюсове, разбира се ако има постоянство :) е друг е въпроса ако просто не ги харесваш де :o

Иначе можеш да пробваш хип хоп, балет (също адски стяга и оформя мускулите), плуване...

Miichelle
10-02-2011, 16:31
Не съм от Варна и затова за съжаление не мога да ти помогна с конкретно място и цена.

Като танцьор естествено и аз ще застъпя мнението да запишеш танци. На 17 може би е малко късно за волейбол, въпреки че аз адски го харесвам и дори ми се иска успоредно с танците да запиша и спорт, но .. уви ...

Какво им е на народните между другото? Изправят походката и гърба, ще ти оформят прасците, а и спомена, че искаш да поотслабнеш.. това са само плюсове, разбира се ако има постоянство :) е друг е въпроса ако просто не ги харесваш де :o

Иначе можеш да пробваш хип хоп, балет (също адски стяга и оформя мускулите), плуване...
За това пък много е закъсняла. Иначе - танци.

Wwwooow
10-04-2011, 14:46
Не съм от Варна и затова за съжаление не мога да ти помогна с конкретно място и цена.

Като танцьор естествено и аз ще застъпя мнението да запишеш танци. На 17 може би е малко късно за волейбол, въпреки че аз адски го харесвам и дори ми се иска успоредно с танците да запиша и спорт, но .. уви ...

Какво им е на народните между другото? Изправят походката и гърба, ще ти оформят прасците, а и спомена, че искаш да поотслабнеш.. това са само плюсове, разбира се ако има постоянство :) е друг е въпроса ако просто не ги харесваш де :o

Иначе можеш да пробваш хип хоп, балет (също адски стяга и оформя мускулите), плуване...
За това пък много е закъсняла. Иначе - танци.

ooo да балета се почва от 5 -6 годишна възраст !!!

UniCoWN
10-04-2011, 20:43
Не съм от Варна и затова за съжаление не мога да ти помогна с конкретно място и цена.

Като танцьор естествено и аз ще застъпя мнението да запишеш танци. На 17 може би е малко късно за волейбол, въпреки че аз адски го харесвам и дори ми се иска успоредно с танците да запиша и спорт, но .. уви ...

Какво им е на народните между другото? Изправят походката и гърба, ще ти оформят прасците, а и спомена, че искаш да поотслабнеш.. това са само плюсове, разбира се ако има постоянство :) е друг е въпроса ако просто не ги харесваш де :o

Иначе можеш да пробваш хип хоп, балет (също адски стяга и оформя мускулите), плуване...
За това пък много е закъсняла. Иначе - танци.

ooo да балета се почва от 5 -6 годишна възраст !!!

Е, зависи колко далече иска да стигне в ''професионализацията'' lol , нищо не пречи, една позната скоро започна да взема уроци - на 16 .. така че.. :)