PDA

View Full Version : Как бихте реагирали ..



sexytty
10-01-2011, 20:09
Как бихте реагирали ако гаджето ви каже ,, че докато маструбира си представя друга :?:

Sh@d0w
10-01-2011, 20:10
Ще си помисля че е лесбийка 8-)

SheDevil
10-01-2011, 20:11
Шадоу, ужасен си! Ми ако си представя най-добрия ти приятел?Тогава как ще реагираш!? хехеххехех :shock:

Sh@d0w
10-01-2011, 20:15
Шадоу, ужасен си! Ми ако си представя най-добрия ти приятел?Тогава как ще реагираш!? хехеххехех :shock:

http://prikachi.com/images/283/3809283Z.jpg

SisiStrange
10-01-2011, 20:15
Да, а може и брат му да си представям. :lol:

Bozichko
10-01-2011, 23:44
Ми като не може да задоволиш гаджето, за друга ще си мисли :-)

sladkotoy
10-02-2011, 01:19
Vednaga shtqh do go otreja!!!!!!!!!!!!! :?

Extremescream
10-02-2011, 08:02
Преодолявала съм и по-лошо, на това просто бих му казала 'Ми ходи си при нея, като ти е толкова гот.'
Разбира се, ако става дума за негова/моя/наша позната, ако си представя Анджелина Джоли някак ще го разбера. :D

zarzamora
10-02-2011, 08:59
Ми като не може да задоволиш гаджето, за друга ще си мисли :-)
Вярно си е ако погледнем от тази страна на нещата.....

marilyn
10-02-2011, 09:03
Всеки си има някакви фантазии. Това, че си представя друга, според мен не значи че не те обича или иска, а просто някаква фантазия...

CTPAXX
10-02-2011, 09:39
Шадоу, ужасен си! Ми ако си представя най-добрия ти приятел?Тогава как ще реагираш!? хехеххехех :shock:Ти си толкова тъпо пърчеее :-P Пита се - ако приятелката ви ! а не гаджето .. той е момче ... капиш?

CTPAXX
10-02-2011, 09:41
Шадоу, ужасен си! Ми ако си представя най-добрия ти приятел?Тогава как ще реагираш!? хехеххехех :shock:Ти си толкова тъпо пърчеее :-P Пита се - ако гаджето ви си представлява друга .. не друг ! Той е момче и има приятелка .. капиш ?

SisiStrange
10-02-2011, 10:40
Аз пък не знам кое нормално момче ще разкаже на приятелката си, че е сънувало мокър сън с някоя позната. Това е все едно да насочиш базука към себе си.

Mi6inka
10-02-2011, 10:43
Аз пък не знам кое нормално момче ще разкаже на приятелката си, че е сънувало мокър сън с някоя позната. Това е все едно да насочиш базука към себе си.

кви сънища, кви 5 лв...докато мастурбира е написала авторката..

SisiStrange
10-02-2011, 10:48
Аз пък не знам кое нормално момче ще разкаже на приятелката си, че е сънувало мокър сън с някоя позната. Това е все едно да насочиш базука към себе си.

кви сънища, кви 5 лв...докато мастурбира е написала авторката..
Мда, права си. Пак се заблеях. :D
Добре де, същото, само че заменено с мастурбиране.

Mi6inka
10-02-2011, 10:56
Аз пък не знам кое нормално момче ще разкаже на приятелката си, че е сънувало мокър сън с някоя позната. Това е все едно да насочиш базука към себе си.

кви сънища, кви 5 лв...докато мастурбира е написала авторката..
Мда, права си. Пак се заблеях. :D
Добре де, същото, само че заменено с мастурбиране.


е,ама различно е, защото не можеш да контролираш на 100% какво сънуваш..по тая логика аз само Асен Блатечки щях да сънувам, а не такива гадории каквито всъщност сънувам, докато... при мастурбацията съвсем сам си определяш за кого и какво да си мислиш.
Иначе... по темата...по принцип..хм..не оставяй приятеля си да мастурбира и съответно да си мисли за друга, явно секса не му е достатъчен...

SisiStrange
10-02-2011, 11:00
Ами да, аз не твърдя, че момчето е право. Напротив, гадно е. На всяко момиче би и станало неприятно да разбере нещо такова.
Аз се чудя защо, все пак, и казва? Тъй де,с цел да и срине егото, да я накара да ревнува, да се почувства недостатъчна... Да я нарани? Аз друга причина не виждам да кажеш нещо такова на приятелката си.
Не мисля, че сексът му е недостатъчен. Той, ако е зажаднял за авторката, щеше да си мастурбира, мислейки за нея. Явно просто не е.

anonymous708973
10-02-2011, 11:16
Тъй де,с цел да и срине егото, да я накара да ревнува, да се почувства недостатъчна... Да я нарани? Аз друга причина не виждам да кажеш нещо такова на приятелката си.

Абсолютно.
Ако си представям друг човек, пистолет да ми опре в челото, няма да си призная.
Авторке, сексът ви как е?

FuCKkK13
10-02-2011, 11:44
Ами да, аз не твърдя, че момчето е право. Напротив, гадно е. На всяко момиче би и станало неприятно да разбере нещо такова.
Аз се чудя защо, все пак, и казва? Тъй де,с цел да и срине егото, да я накара да ревнува, да се почувства недостатъчна... Да я нарани? Аз друга причина не виждам да кажеш нещо такова на приятелката си.
Не мисля, че сексът му е недостатъчен. Той, ако е зажаднял за авторката, щеше да си мастурбира, мислейки за нея. Явно просто не е. +1 .. абе аз честно казано предпочитам всичко да се казва.. ама и на мен би ми станало гадно.. др няма какво да добавя :)

ADMIRALKA14
10-02-2011, 12:01
Аз пък не знам кое нормално момче ще разкаже на приятелката си, че е сънувало мокър сън с някоя позната. Това е все едно да насочиш базука към себе си.

кви сънища, кви 5 лв...докато мастурбира е написала авторката..
Мда, права си. Пак се заблеях. :D
Добре де, същото, само че заменено с мастурбиране.
Може да мастурбира насън.. :razz: :razz: :razz:

Zarity
10-02-2011, 12:08
Ми ся както казаха преди мене,ако си представя да кажем Анжелина Джоли,няма да ми е особен проблем.Ама ако е някоя негова позната,вече ше се садна бая :D

SheDevil
10-02-2011, 12:54
Ми като не може да задоволиш гаджето, за друга ще си мисли :-)

ми тогава защо са заедно?! Глупаво ...

Phonique
10-02-2011, 17:58
Кое момче би казало на приятелката си това :neutral:
Ако не постига това което иска с тебе,нормално .